IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 17th February 2011, 13:50
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Няма смисъл да коментираме повече ...Звучиш ми като самовлюбен човек , а светът определено не се върти само около теб и мен
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #172  
Стар 17th February 2011, 13:55
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Няма смисъл да коментираме повече ...Звучиш ми като самовлюбен човек , а светът определено не се върти само около теб и мен
Ани аз нали се въртя около теб и БарбитУ другите къде се въртят и около кого не ме интересува
Отговори с цитат
  #173  
Стар 17th February 2011, 13:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Няма смисъл да коментираме повече ...Звучиш ми като самовлюбен човек , а светът определено не се върти само около теб и мен
парвеню също много ще подхожда
Отговори с цитат
  #174  
Стар 17th February 2011, 14:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Еййй, ама и аз много се дразня на тези сервитьорки
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #175  
Стар 17th February 2011, 14:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Еййй, ама и аз много се дразня на тези сервитьорки
И аз се дразня но все пак и те имат право да работят в здравословна среда и само един въпрос ... Ако някоя от вас стана утре сервитьорка или магазинерка усмихната ли ще е ? Хахахах
Отговори с цитат
  #176  
Стар 17th February 2011, 14:11
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Еййй, ама и аз много се дразня на тези сервитьорки
И аз се дразня но все пак и те имат право да работят в здравословна среда и само един въпрос ... Ако някоя от вас стана утре сервитьорка или магазинерка усмихната ли ще е ? Хахахах
Ами ще се стараем , за повече бакшиши поне.
Пък и аз не се скъпя на усмивки.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 17th February 2011, 14:12
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Слабо ме интересува как ви звуча. Казвам си моето мнение - така както аз си изпълнявам служебните задължения независимо дали ми харесват или не, същото се очаква от всеки, който получава заплата срещу изпълнение на определена работа. Самовлюбен и егоист са различни неща. ДА егоист съм - определено. Нещата в живота си съм си ги постигнал сам- щом аз мога и другите би трябвало да могат. Не съм имал "студентски" години, защото завърших с цената на пет години без нито един ден почивка - отпуската ми отиваше да се подготвям за изпити. Просто казвам собственото си мнение - в едно заведение хората се делят на две категории - персонал и клиенти , като за първите приоритет номер едно е да правят вторите доволни. И имай предвид че съм бил и от другата страна на барикадата- 6 години съм бил продавач консултант. Всичко друго е някакъв пълен популизъм. Ако в политиката на заведението е включено това че клиентите могат да пушат - персонала може или да се примири с факта - или да напусне- негова си работа. Както казах- всеки има свободната воля да избира и никой никъде не е държан на сила.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #178  
Стар 17th February 2011, 14:15
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Еййй, ама и аз много се дразня на тези сервитьорки
И аз се дразня но все пак и те имат право да работят в здравословна среда и само един въпрос ... Ако някоя от вас стана утре сервитьорка или магазинерка усмихната ли ще е ? Хахахах
Бил съм продавач консултант - и до ден днешен "стари" клиенти ме търсят заради това , че знаят че от мен могат да получат компетентен и честен съвет. Да имал съм и аз своите "кисели" моменти - но винаги съм се старал да бъда учтив, любезен и търпелив. И никога не съм забравял , че именно тези хора ми плащат заплатата.... Нещо което май се забравя от доста хора.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 17th February 2011, 15:37
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Вие сте ммм ... да кажем странни
Всеки дето е малко по-искрен, дава примери от ежедневието си, говори свободно за това колко пари изкарва или харчи, трябва да е парвеню, самовлюбен или трети вариант (обидната за някои дума) егоист. Не знам за Вас, но на мен ми е 2 пъти по-приятно да чета такива постове, отколкото някакви безсмислени твърдения на някой си, дет не го знаеш дали е живо същество или поредния клонинг направен от някой си за нещо си.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #180  
Стар 17th February 2011, 16:31
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

А ти какво очакваш , всички да сме на едно мнение ли ....няма как да стане
Изобщо не ме вълнува кой колко пари изкарва или харчи , а що за човек е.

Мислиш ли само за себе си и за собствения си кеф , няма как да не минеш в графа - самовлюбен егоист.
И на мен ще ми е приятно да си пафкам из къщи , но не го правя , защото не желая да превръщам децата си в пасивни пушачи !
Това е моето мнението и не ме интересува , че е различно от вашето.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забранaзапушененаобществениместа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:59.