IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 19th October 2009, 10:38
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
...Както и да е! Оттеглям се от тази тема.
Погледни си мнението пет страници по-рано...
МноУ съм гадна, 'ма много изписа за оттеглил се човек...
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
  #252  
Стар 19th October 2009, 11:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Когато пишат за теб, след като си се оттеглил, редно е да отговориш!

Темата се поддържа от тесногръди хора, които имат за цел - клиширане на поведение! Само това е достатъчно, за да загуби аудитория, както се вижда! Ако не се спряга повече името ми, аз също няма да влизам тук - обещавам!

Нека онези 4-5 жени, на които им интересна си пишат, все едно че ме няма! Става ли! Така няма да се налага да ме връщате постоянно към думите ми, че съм напуснал темата! Не ме връщайте зорлен - отново тук!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #253  
Стар 19th October 2009, 11:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: Допадат ли ви мъже ,които харесват почти всички жени?

Ето началното мнение:
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Какво мислите за типа мъже които флиртуват с всички жени.Които виждат жената най-вече като сексуален обект?Смятате ли че този тип мъже са зрели?Да те натрупват доста опит,но прескачането от легло на легло с различни жени дава ли им удовлетворение?
ДонЖуановци....
Аз не знам ако не си се припознал в това поведение защо се чувстваш обиден?
Има тоолкова различни модели на поведение и стилове, та едва ли могат да се обхванат всичките в една тема. Никой не те е сложил тебе в рамки.
Цитирай:
тесногръди хора, които имат за цел - клиширане на поведение
Те това беше изненада.
Цитирай:
си пишат, все едно че ме няма! Става ли!
Ми че то отначалото си е така!
Цитирай:
заживели с мъж – нехаресващ жените по принцип
А това е просто смешно.
Извинявай, Жоре, не се сдържах. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш, и аз ще се старая да не пиша повече в темата, от една страна, защото се поизчерпа, от друга - очевидно не се получава добра комуникация.
песничка Tu Cafe
  #254  
Стар 19th October 2009, 11:38
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Тук съм отново, само и специално заради Стрейндж ник! Стрейндж, думата която търсеше за да ни опишеш дядо ти, най вероятно е бохем!

Легенди се носят в Пловдив за местните бохеми, обградени непрекъснато с жени, - живели и черпейки с радост от живота преди повече от век!

Възхищавал съм се от тях, бил съм в компания с такива мъже и се радвам, че съм научил нещо, и заобиколен в реалния живот с красиви жени, успявам да бъдем страхотни приятели! Малка част от тях са и от този форум! Благодаря ви момичета, аз също вярвам в чисто приятелските чувства между мъж и жена!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #255  
Стар 19th October 2009, 11:44
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Жорка,
ела да пием по едно в говорилнята ...Остави ги да си говорят...невидели
  #256  
Стар 19th October 2009, 12:07
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Куче, което лае, не хапе.
  #257  
Стар 19th October 2009, 14:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
И само още нещо!

Понеже аз съм се превърнал едва ли не в нарицателно за мъж - опустошително изчукващ всички жени които среща по пътя си
Оф, ама много се дразня като някой говори наизуст. Жоро, първият човек в тази тема, който ти направи квалификация и намеси името ти, си ти самият!!! Така че моля, спести ни изказвания от рода на това колко сме тесногръди и задръстени, ако не ти харесва това, което се пише, не хвърляй камъни по собствената си глава
Бил си се превърнал в нарицателно... би ли ми посочил къде точно някой те е определил като нарицателно за каквото и да било? Или ей тъй си ги говориш наизуст, колкото да се поддържа някакъв измислен разговор? Нищо против, говори си ги, ама не се опитвай да изкривяваш думите на тез въпросните 4-5 или пък да ги квалифицираш като тесногръди. Тесногръди според кой- според теб ли? Твоите представи за тесногръдост меродавни ли са, кво ли? И от къде знаеш, че в действителност не съм много по- отворена от теб... само дето не се бия в гърдите и не разказвам по форумите ква съм мадама, как всеки мъж в моята компания се чувства на седмото небе, как мога всеки да накарам да се чувства специален и дрън дрън други глупости.
  #258  
Стар 19th October 2009, 14:20
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

предлагам Рени да прекръсти темата и по възможност в заглавието да се съдържа името на Жоро
  #259  
Стар 19th October 2009, 14:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На мен честно казано не ми се обсъжда Жоро и ме дразни туй постоянно самоизтъкване и самохарактеризиране, намесих името му за пореден път с единствената цел да стане ясно от къде тръгна цялата работа и кой всъщност я започна.
  #260  
Стар 19th October 2009, 14:32
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Темата е вече над 10 страници с дискусии въртящи се около едно и също Струва ми се, че на Жоро не му е чак толкова неприятно "да го характеризират" като е*ач, щом сам подхваща темата
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допадатливимъжекоитохаресватпочтивсичкижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.