IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 10th January 2010, 08:24
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Когато направят задължителен психо теста,нещата ще си дойдат на мястото.
Евала
Отговори с цитат
  #452  
Стар 10th January 2010, 09:59
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Но ако те питат защо си правиш тази операция след като хирурга е преценил , че имаш нужда , май психотеста не е за пациента А и да гледаш явния силикон отсреща и да те питат защо , е наистина подбора на психолог не е бил добър . :P
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #453  
Стар 10th January 2010, 10:05
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Но ако те питат защо си правиш тази операция след като хирурга е преценил , че имаш нужда , май психотеста не е за пациента
Реда май би трябвало да е обратният психолог хирург
Като се набляга на пациентките с повече от една неудовлетворителна операция
Отговори с цитат
  #454  
Стар 10th January 2010, 10:07
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Практиката е друга .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #455  
Стар 10th January 2010, 10:09
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Практиката е друга .
Къде?
Отговори с цитат
  #456  
Стар 10th January 2010, 10:11
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Ех , Марулке , хем знаеш отговора .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #457  
Стар 10th January 2010, 17:44
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Дори и да е нормална операция , / не пластична / , е забранено миенето с цел превенция от инфектиране на раната . Всеки си решава как ще се спасява , това не е каприз на един или друг лекар , а нормална необходимост с цел по-добро заздравяване на раната . Дори и бенка да ти махнат , щом е било с изрязване , изискванията са същите .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #458  
Стар 28th January 2010, 11:18
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Аз не бях и не съм протеже на Стоянов.
Касова бележка получих в момента на плащане. Епикриза - е, не ми я бяха оставили на шкафчето, но като отидох на контролен след 1 месец и си я поисках, я извадиха от папка "Епикризи".
Първите три дена - с обикновени лепенки и както сте писали тук - точно така трябва да бъде. После - с водоусточиви. Направи ми впечатление, че при махането на конците отвориха опаковка с нова ножичка, която после хвърлиха....
Отношението не се е променило след като ми взеха парите. Естествено първоначалната консултация беше повече от час, а всичко контролни прегледи след това и срещи за въпроса са по 10-тина минути, но съм сигурна, че ако ми е трябвало повече време, Стоянов щеше да ми го отдели.
В общи линии си мечтаех след липосукцията да няма никакви бричове, но това не се получи и ми е криво. Според Стоянов - няма как да изчезнат съвсем, защотосе отнема пропорционално количество мазнина според най-горната и най-долната част на зоната ... Уф, как го обясних .... Т.е. при мен - толкоз. Не съм супер щастлива, но ще му мисля някой път пак ....
Генерално Стоянов вижда нещико съвсем малко останало на десния брич и за негова сметка ще го отстрани през март. Аз гледам, гледам и не виждам и е много вероятно да се откажа от нова упойка, шевове, прегледи, противния клин .... Така или иначе имам толкова целулит, че гледката си е ужасна. Линк със снимки бях пуснала тук, но преди 2 или 3 странички.
Отговори с цитат
  #459  
Стар 28th January 2010, 12:25
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Няма да обсъждам "великия доктор Стоянов", защото вече ми е омръзнало да обяснаявам едни и същи работи. Ще кажа само, че на две от съфорумките съм пратила снимки на кривите си цици и двете бяха изумени как е възможно да се отрича очевиден проблем, двама доктори ми потвърдиха че съм за корекция и недоумяваха защо хирургът ми се прави на разсеян с нелепи обяснения. Така че когато фактите говорят и боговете мълчат. Ако след "рекламата",която съм му направила във форума, е станал по-коректен, то мога само да се радвам, че поне съм помогнала на други да не ги сполети същата участ. А когато си сменя имплантите, /което се надявам да стане най-късно до година/, ще пусна снимки задължително, за невярващите.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 28th January 2010, 21:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Патриша,пусни ги сега за да ги видим..На мен ще ми бъде интересно ,защото той е моя доктор от който съм очарована..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:21.