IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st November 2008, 11:10
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране МЕЧТИТЕ НА ОТСЛАБВАЩИТЕ

Здравейте, момичета..

Предлагам ви да си направим една темичка, в която да си споделяме мечтите си за нас самите след свалянето на тези килца!! Не е задължителено да става въпрос за свалянето на всички кг поставени като цел..Не е задължително мечтата ни е да материализирана.. може да е като усещане.. Сигурна съм, че всяка си има някакво желание.. било то банално, било то странно..


Например.. аз... Ей.. не знам дали няма да ми изкочи сърцето от щастие в момента, в който вляза в някой магазин и ще има МОЯ НОМЕР ДЪНКИ.. Ако ви кажа от колко време не съм слагала дънки, все черни панталони.. Искам индигови дънки и кожено яке..
Хайде.. Споделете и вие..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st November 2008, 11:38
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране Прекрасна тема

  • Нека споделя и аз:
    Моята мечта е подобна защото ми писна да влизам в магазина, продавачките да ме изглеждат все едно съм болна и да казват "Ооооо като за вас нямаме нищо" - страшно обидно е Аз разбира се имам огледало в къщи и знам че не съм слабичка и не мязам на манекенка но защо подяволите е необходимо да го казват по този начин още преди да съм ги попитала каквото и да е а после всички в магазина да се обръщат за да видят дебеланата влязла току що. Не съм 100 кг. но за да се чувствам добре за сваляне са ми необходими поне 20 кг. и това се опитвам да постигна. Щом целта ми е постигната ще променя изцяло гардероба си, ще изхвърля всичко с размер XXXL за да няма с какво да се облека ако пак напълнея
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st November 2008, 12:12
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

искам да изглеждам добре в секси прилепнала дълга черна рокля
ех , мечти..............

Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st November 2008, 12:24
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране Re: Прекрасна тема

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
  • Щом целта ми е постигната ще променя изцяло гардероба си, ще изхвърля всичко с размер XXXL за да няма с какво да се облека ако пак напълнея
И аз бях направила нещо подобно.. стесних си всички панталони, понеже в един момент буквално ми падаха, а не исках да си купувам нови дрешки, понеже исках да сваля оооще малко и чак тогава.. Та като напълнях отново наистина нямах нищо за обличане.. Тъй че сега ще си ги пазя за всеки случай.. Депресирам се от пазаруването, а и като напълнения не ми е особено весело, тъй че няма нужда да си го причинявам:" Съжалявам, това е най-големият номер"
Вие нали знаете, че има магазини за макси дами и обикновени магазини. Та.. тъпото е, че номерата в магазините за макси дами са.. Най-малкият номер ми е голям, а в другите магазини най-големият ми е малък.. Абсолютна пародния.. И тъпото е, че в повечето магазини винаги има малки номера- XXS, а най-големият номер е XL,на някой места даже L..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st November 2008, 12:25
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

tirra.. Мечти, мечти, ама човек като работи за тях.. Не са чак толкова далечни..
Хайде, дано да има и поводи за обличане на такива рокли
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st November 2008, 14:26
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

Май на всички мечтите ни са сходни - като влезем да си купим нещо да не ни гледат с поглед: "Тая пък не се ли вижда на какво прилича та е тръгнала да си купува дрехи" Все едно трябва като сме дебели и голи да тръгнем. Искам да се чувствам комфортно в собствената си кожа и като вървя по улицата и се видя в някоя витрина да не се стряскам и изчервявам. Надявам се че ще ми стигне волята да го постигна
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st November 2008, 14:57
Аватара на Honeyed
Honeyed Honeyed не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 44
По подразбиране ...

Номера е да не губите самочувствие независимо колко кг си .
Смея да твърдя , че слаба не винаги значи красива и секси .
Бих си развила твърдението , но едва ли ще се приеме добре .
И все пак .
Когато имаш самочувствие , обличаш се с нещо по различно от торбести черни дрешки , грижиш се съвестно за цялостната си визия няма начин да се оставиш някаква госпожица да ти го смачка с коментар , че нямат твоя номер .

Аз на това отвръщам - А защо така , престижен магазин , а не сте добре снабдени . :P
Подбрала съм си няколко магазина , където просто няма начин да не се напъхам в нещо .
Е не са съвсем по вкусът ми , но и не ходя с костюми тип 50 год лелка .
За сведение - Маркс и Спенсър , Ния и Дорадо , Овиезе , Бианка - да не изреждам .
По добре да имате две - три наистина свежи сетчета / е да ще похарчите повечко / в които да се чувствате млади и красиви независимо от килограмите , отколкото огромен гардероб с черни панталони , торбести пуловери и т.н.
И моля ви не носете изцяло черно - особенно млади момичета .

А до останалата част от визията - едно токче винаги издължава , едни направени ноктенца , една красива прическа ... и те гледат по друг начин / е без да прекаляваме - щото 10 - 20 кг са си 10 - 20 кг отгоре/ .
А не като някои момичета , които гледам по улиците - по пълничка - свила се като мишле , не смее да покаже никаква индивидуалност .

И самочувствие , най - вече самочувствие .
Помислите си какво умеете , какво сте постигнали в живота си - и ако нямате самочувствие заради визията , поне се поздравете , че въпреки тази визия сте постигнали определени неща .

Това не ни пречи да си мечтаем за момента в който ще се напъхаме в така желаните дрешки .
Аз например си купих едни панталонки , които е смешно да си помисля , че може да обуя сега - това няма да ме откаже един ден да ги обуя обаче .
Постоянство , упоритост и ще се фръцкам на някой плаж един ден .
__________________
Everybody wants to quit. It is okay to want to quit. It is just not okay to quit !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st November 2008, 15:15
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Re: Прекрасна тема

Цитирай:
Първоначално написано от PeCinCe
И тъпото е, че в повечето магазини винаги има малки номера- XXS, а най-големият номер е XL,на някой места даже L..
Има някои,в които най-големият принципно е S,но ги изкупуват по-бързо и налични са само XXS и XS. Това явление най-често го наблюдавам в Terranova.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st November 2008, 15:22
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Honeyed
И моля ви не носете изцяло черно - особенно млади момичета .
Защо...? На мен почти всичките ми дрехи,обувки и чанти са в черно,но не за да прикривам нещо,а защото ми е любимият цвят и ми изглежда класическо и стилно,а и аз лично не мисля,че черното кой знае колко прави човек да изглежда по-слаб. Дори понякога по-свежи и раздвижени комбинации са много по-добър избор за тази цел.

Цитирай:
А до останалата част от визията - едно токче винаги издължава , едни направени ноктенца , една красива прическа ... и те гледат по друг начин / е без да прекаляваме - щото 10 - 20 кг са си 10 - 20 кг отгоре/ .
А не като някои момичета , които гледам по улиците - по пълничка - свила се като мишле , не смее да покаже никаква индивидуалност .
Не знам дали се сещаш за едно русо момиче,което не влезе в Биг Брадър,но и представиха видеото...Тя е от моя град и не мога да разбера как може да има такова самочувствие. На тези килограми чак смешно и стоят направената присадена коса,ноктите,грима,токчета а и т.н. ...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st November 2008, 15:23
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Honeyed
няма начин да се оставиш някаква госпожица да ти го смачка с коментар , че нямат твоя номер .

Аз на това отвръщам - А защо така , престижен магазин , а не сте добре снабдени . :P
Подбрала съм си няколко магазина , където просто няма начин да не се
мноУ правилно!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЕЧТИТЕНАОТСЛАБВАЩИТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.