IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd August 2006, 16:51
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi22
HIGH CARE CENTER - на ул."Граф Игнатиев" 3. Аз съм доволна от резултата. тел. е 9812748
А какви са цените там?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd August 2006, 17:46
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Убавица
За мазохисти е, наистина. трябваха ми около 10 процедури /по 5 - 15 минути/, зависи колко ще издържиш. Много е болезнено, във всеки корен се пуска ток, ефекта е 90%.
За пореден път повтарям,че това е мноооого опасно,тъй като може да си докарате изгаряне на съседните тъкани.Внимавайте на какво се подлагате бе,момичета Хем по-бавно става,хем по-голям риск има,за пари вече няма какво да говоря,понеже е истина,че високата цена абсолютно винаги не ти гарантира качество,но...то май и цените са горе-долу еднакви на фото- и лазерната епилация...Не се хвърляйте веднага на нещо,за което нямате подробна информация.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 9th September 2006, 18:39
MATIS BULGARIA MATIS BULGARIA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 2
По подразбиране Качествена фотоепилация

Качествената фотоепилация с IPL-апаратура е най-съвременният и ефикасен метод за трайно премахване на нежеланото окосмяване. Необходимо е внимателно да подберете козметичния център или клиниката в която да извършите процедурите. Има съществена разлика между лазерната епилация и фотоепилацията с IPL-апаратура. В този форум би било доста дълго и отегчително да се разяснят всички разлики, но най-важното е, че лазерната епилация е доста остаряла технологично и със значително повече нежелани странични ефекти като кожна еритема, фоликулярна оедема и хиперпигментация. Съвременните IPL-машини можете да намерите в добрите козметични центрове и специализираните дерматологични кабинети. Изисквайте подробна информация от специалистите за техниката, броя процедури, механизмите на въздействие. Добрите професионалисти ще Ви отговорят компетентно. В случай, че попаднете на място където не правят предварителна диагностика на Вашия фототип и не Ви запознаят с противопоказанията, не сте попаднали на правилното място и ще трябва да потърсите друго. Повече информация бихте могли да намерите в съответната секция на сайта www.beautyclublife.com.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th September 2006, 19:26
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MATIS BULGARIA
Има съществена разлика между лазерната епилация и фотоепилацията с IPL-апаратура. В този форум би било доста дълго и отегчително да се разяснят всички разлики...
Едва ли някой ще има нещо против, така че давайте - разяснете.
Мисля че има много заинтересовани хора тук, на които ще им бъде от полза такава информация.
__________________
...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th September 2006, 19:57
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Аз съм решила да си правя фотоепилация в Медея.Цената на пълен триъгълник е около 200лв.Правят се мах 6 процедури през 3 м.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 9th September 2006, 20:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KASSI
Аз съм решила да си правя фотоепилация в Медея.Цената на пълен триъгълник е около 200лв.Правят се мах 6 процедури през 3 м.
да кажеш после има ли файда, че и аз мисля да се правя, но още не съм решила къде
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th September 2006, 09:23
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Ще кажа.Там съм може би другата седмица защото искат поне 3 седмици космите да са бръснати.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th September 2006, 16:53
petkovadidi petkovadidi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1
По подразбиране Re: Салони,които предлагат качествена фотоепилация??

Моля, кажете имате ли впечатления от фотоепилацията в салон Медея, Варна. Проверявам за сега само в интернет информация по темата фотоепилация и като че ли Медея вдъхват доверие. ако имате обаче информация за салони, където се прави качествена фотоепилация във Варна, моля, дайте данни, име на козметик.
Блогодаря
Отговори с цитат
  #59  
Стар 8th October 2006, 09:37
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от MATIS BULGARIA
Има съществена разлика между лазерната епилация и фотоепилацията с IPL-апаратура. В този форум би било доста дълго и отегчително да се разяснят всички разлики...
Едва ли някой ще има нещо против, така че давайте - разяснете.
Мисля че има много заинтересовани хора тук, на които ще им бъде от полза такава информация.
Някои притежатели на студия с фотосветкавици/IPL/ вместо да се захласват в превъзхваляването им и да правят глупави изводи с нищо не съвпадащи с принципите на физиката , да вземат да прочетат в сайта на FDA кой апарат има издаден сертификат за златен стандарт при премахване на нежелано окосмяване.А там е записано LightSheer The Golden Standart in Hair Removal.Не напразно преди три - четири години производителите на уж най-новата и по-добра от лазерите IPL апаратура ESC закупиха за 25 милиарда долара медицинския отдел на американския производител на лазери Кохерент.Новата фирма под наименованието Lumenis остави в производството си лазерите на Кохерент и дори започна да ги вгражда в системите си за IPL.
Не се лъжете няма как без пигмента меланин косъма да бъде увреден с инфрачервена светлина с каквато работят и лазерите и IPL апаратите.Това е все едно белия лист да се загрее от светлината.
Има вече апарати наречени RF или радио честотни, които предизвикват загряване на клетките на корените на космите като ефект от йонизацията на водната молекула.Но този метод е все още в начална фаза и резултатите все още не са обобщени.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14th October 2006, 12:57
miroslava miroslava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране

попаднах на брой на списанието "НА КАФЕ" (бр.27,03.07.06)където се изреждаха видовете обезкосмяване.направи ми впечатление нещо наречено "изстъргваща"ръкохватка.ме ода с нея бил безболезнен и дори кожата ставала много гладка.някой чувал ли е за такова нещо,какви пари е и от къде може да се закупи?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Салоникоитопредлагаткачественафотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:17.