IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 1st December 2014, 22:49
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

да и на мен ми каза,че може в една операция,моята птоза беше 2 степен сложихме в едната 420,в другата 395 че едната ми беше по голяма и исках да се коригира разликата,а сега пък другата е по голяма но се надявам още да поомекне че въпросната е и по твърда още.почти на 3 седм.съм.но по натам ще трябва и повдигане,няма да ми се размине,ще чакам още да се смъкнат но отдолу не са пълни,не можа да стане само с имплантите,мнооого малко остана но ще трябва повдигане.просто аз исках ако може да избегна белезите почти се получи де,след време ако мнг ме дразни ще го направя ако не се налеят поне още малко отдолу.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 1st December 2014, 23:00
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

птозата беше 2 степен доктора каза че имал и други такива случаи които минавали само с импланти защото след време се оформяли и слизали надолу(което се надявам да стане и с мен)и наистина за разлика от първите дни след операцията сега като ги гледам леееекичко са послезнали.почти на 3 седмици са.каза че до 6 месец ще видя резултата.може да се направи в една операция,и аз го питах но не исках толкова рязане и за това се отказах засега от повдигането,резултата мисля че ще ме устрои така като гледам.ти коя степен птоза си няма ли да стане само с импланти?
Отговори с цитат
  #173  
Стар 4th December 2014, 17:28
mutafchi mutafchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Може ли да споделиш с Арион ли беше оперирана?Аз бях на консултация при него в понеделник и ми акза цена 4800 с анатомични Арион, когато попитайх за останалите видове каза, че цената е около 7-8 К зависи от импланта. Проблема е, че не се доверявам особено на тези Арион, четох по чужди сайтове и няма особено ласкави мнение. Казват,че Ментор МкГан(Алегра) са много по добри на подобна цена... това ме разколебава на момента. Реално те са имали тази промоция с Ментор миналата година, казаха че я правели 2 пъти годишно, но не се знаее кога ще е отново.
Отговори с цитат
  #174  
Стар 5th December 2014, 18:39
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
птозата беше 2 степен доктора каза че имал и други такива случаи които минавали само с импланти защото след време се оформяли и слизали надолу(което се надявам да стане и с мен)и наистина за разлика от първите дни след операцията сега като ги гледам леееекичко са послезнали.почти на 3 седмици са.каза че до 6 месец ще видя резултата.може да се направи в една операция,и аз го питах но не исках толкова рязане и за това се отказах засега от повдигането,резултата мисля че ще ме устрои така като гледам.ти коя степен птоза си няма ли да стане само с импланти?
Много ще ми помогнеш защото аз съм в същата дилема,ходила съм на една консултация и доктора ми каза птоза 2 степен ,т.е. задължително корекция,но аз се чудех не може ли това да се преодолее с кръгли импланти с висока проекция.Ти какви имаш точно,обсъдихте ли с доктора вариантите за различните проекции като начин да се избегне корекцията,каква марка са също не разбрах.Мисля си също дали може чрез обиране от ореолите на кожа да се направи лека корекция,заедно с поставянето на имплант.Не ми работят съобщенията в профила незнам защо и бих те помолила да ми пратиш снимки на мейла,моля те ще ми помогнеш много stanislava_fy@abv.bg!
Отговори с цитат
  #175  
Стар 6th December 2014, 01:31
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
птозата беше 2 степен доктора каза че имал и други такива случаи които минавали само с импланти защото след време се оформяли и слизали надолу(което се надявам да стане и с мен)и наистина за разлика от първите дни след операцията сега като ги гледам леееекичко са послезнали.почти на 3 седмици са.каза че до 6 месец ще видя резултата.може да се направи в една операция,и аз го питах но не исках толкова рязане и за това се отказах засега от повдигането,резултата мисля че ще ме устрои така като гледам.ти коя степен птоза си няма ли да стане само с импланти?
Здравей, ще се радвам да споделиш постигнатото и с мен. Не ти пиша на лично, защото има някакъв проблем с форума. Пощата ми е plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #176  
Стар 7th December 2014, 20:18
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

здравеите да с арион съм,цената е 4800лева,наистина на другите импланти е по висока,но сега работи с тези тече промоцията,иначе при други доктори и цената на арион е почти колкото на макган,доволна съм от самите импланти,имам приятелка с такива и са и страхотни.сега...проблема при мен не се реши напълно с имплантите аз категорично не исках повдигане беше ми гадно за белезите,първите дни въобще не се харесах но с времето послезнаха малко и се надявам още да слезнат защото отдолу са още празни.незнам забравих с каква проекция са,но са висок профил,каза че може чрез обиране около ареолата но цената така се вдига а аз не бях потготвена и много се надявах да не се наложи в лявата сложихме по голям имплант 420сс,а в дясната 395.защото беше по голяма основата мисля че беше към 13 см доста широка основа според мен с маалко по големи импланти щеше да се запълни и това което остана,но чесно казано ме беше страх да слагам толкова големи.пратила съм ви снимки и на двете дано не сте с такъв старт като моя,трудно е такъв бюст да стане перфектен но не и невъзможно

Последно редактирано от maryam : 7th December 2014 на 20:40
Отговори с цитат
  #177  
Стар 7th December 2014, 20:31
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

забравих да кажа че аз съм ходила на 3 консултации и всички казваха че може да мине и без повдигане,но задължително анатомични,представете си с кръгли на моя увиснал бюст при положение че не ми е правено повдигане...ако имате още въпроси питаите,но наистина слизат скоро стават на месец и пак ще ги снимам и ще ви пратя..
Отговори с цитат
  #178  
Стар 7th December 2014, 22:33
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Каква цена ти каза доктора при условие че ти направи обиране през ареолите?
Отговори с цитат
  #179  
Стар 7th December 2014, 23:10
Аватара на maryam
maryam maryam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 26
По подразбиране

ами не помня 1000 и няколко лева маи нещо от сорта беше абе към 1000 лв отгоре е
Отговори с цитат
  #180  
Стар 8th December 2014, 11:24
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryam Виж мнението
ами не помня 1000 и няколко лева маи нещо от сорта беше абе към 1000 лв отгоре е
Благодаря ти много си отзивчива и за снимките също! Искам да те питам и доктора каза ли че само чрез обиране от ареолите ще стане повдигането или трябва и разрез котва...как предложи той да стане повдигането при теб ! При мен е пак с птоза и затова се интересувам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.