IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2971  
Стар 31st January 2012, 19:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Много се радвам, че си доволна и че още от сега си харесваш гърдите. Не разбрах- само обиране ли ще правите след това или повдигане на бюста? След или преди лятото? Вълнуваш ли се много за крайния резултат? Сигурно нямаш търпение да ги видиш, каквито си ги мечтала. Дано се получат прекрасни.
Благодаря ти много за хубавите пожелания!
Аз се надявам преди лятото да станат. С раунд блок док каза, че няма да се получат достойни за Плейбой, а понеже аз държа да ги изтапосам там, се съгласих на повдигане с Т-образен белег. Пък те, каза, че ги махали белезите после с фотошоп..

Айде наистина да спрем със споровете. И аз се радвам, че го има форума, защото много ценна информация получавам от тук. И се радвам на всяко мнение, дори да не го взема предвид. Все пак всеки си носи глава на раменете.
А дали хирурзите са прави в 100% от случаите... нека не почваме този спор.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2972  
Стар 31st January 2012, 19:06
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ок, за да не ставаме досадни, кажи какво предлагаш ? Да не се задават въобще въпроси или да се задават и да се получават досадното: "попитай лекаря"

В такъв случай да се разберем и да дежурим по една за да пишем шаблонни изрази, останалите няма смисъл да си губят времето тук.

Питам те, защото най- редовно се задава този въпрос и някои момичета които смятат, че имат какво да кажат, отговарят. Никой не си налага мнението, нито вкуса, просто си даваме съвети и лични впечатления !

Всъщност ни захапа ти, затова че даваме своето мнение на момиче което го иска. Броих - 8 или 9 пъти пишеш, че "последното, което се гледа при избора на размер е ръста" след това мина на "ръста е от второстепенно значение", а ние просто казваме, че има значение !

Ай да се спрем, то и на мен ми омръзна вече. Форумът е за да се пита и не виждам, ти в ролята на каква, правиш забележки ?!

За мен този форум е много полезен, защото знам как да използвам получената информация !
Ти по каква причина си тук, щом смяташ, че "мненията са излишни" ?
Абсолютно- това баналното поне няма да подведе никого, защото има хора, които ще ти се вържат на акъла, ще ходят да мрънкат за определени импланти на различни хирурзи, но ще се намери някой ''професионалист'' без специалност, на който да не са му излишни няколко хиляди.. и става белята. С мнението си не можеш да помогнеш, ти изхождаш от собствените си цици, тя обаче е друго тяло, друг човек.
Това е форум аз имам мнение и никого не съм захапвала. В случая нито подлъгвам някого, нито обърквам някого, а напротив.
Истината е, че има въпроси, които нямат ''форумни отговори'' или поне не биха помогнали на никого.
Относно нещата, които цитираш- сменям ги за да е по-разнообразно- всъщонст ги редувам за да не се повтарям, защото ти не спря да повтаряш, че си със същите импланти и са ти малки циците и помагаш с опит. Иначе щях само веднъж да го напиша, ама..
и си казвам мнението в ролята на човек с две операции и с доста по-голям стаж от теб с импланти. Но не си ти човека, който ще ми държи сметка каква съм и що съм.
И какво правя тук- ами казаха ми, че си написала пост за спукан имплант на МакГан, за който и те попитах, но не можа да ми дадеш никаква информация..
Повечето отговори на въпроси тук са ненужни, защото на тях правилно и компетентно може да отговори само хирург.
  #2973  
Стар 31st January 2012, 19:18
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Благодаря ти много за хубавите пожелания!
Аз се надявам преди лятото да станат. С раунд блок док каза, че няма да се получат достойни за Плейбой, а понеже аз държа да ги изтапосам там, се съгласих на повдигане с Т-образен белег. Пък те, каза, че ги махали белезите после с фотошоп..

Айде наистина да спрем със споровете. И аз се радвам, че го има форума, защото много ценна информация получавам от тук. И се радвам на всяко мнение, дори да не го взема предвид. Все пак всеки си носи глава на раменете.
А дали хирурзите са прави в 100% от случаите... нека не почваме този спор.
Сигурно ще станат прекрасни, д-р Стоянов прави добро повдигане, имаше и клипче в youtube на такава негова операция, но не мога да го намеря в момента. Потърси го, ако не си го гледала, от около година-две назад е.
Дано и на Бижу скоро мине консултацията и да разказва.
А относно хирурзите- лично аз се доверявам само на моя. А и вече веднъж си патих от друг.
  #2974  
Стар 31st January 2012, 19:20
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
С раунд блок док каза, че няма да се получат достойни за Плейбой, а понеже аз държа да ги изтапосам там, се съгласих на повдигане с Т-образен белег. Пък те, каза, че ги махали белезите после с фотошоп..

Голяма си скица
  #2975  
Стар 31st January 2012, 19:22
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
А и вече веднъж си патих от друг.
Би ли споделила кой е другия, може и на ЛС.
  #2976  
Стар 31st January 2012, 19:27
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Абсолютно- това баналното поне няма да подведе никого, защото има хора, които ще ти се вържат на акъла, ще ходят да мрънкат за определени импланти на различни хирурзи, но ще се намери някой ''професионалист'' без специалност, на който да не са му излишни няколко хиляди.. и става белята. С мнението си не можеш да помогнеш, ти изхождаш от собствените си цици, тя обаче е друго тяло, друг човек.
Това е форум аз имам мнение и никого не съм захапвала. В случая нито подлъгвам някого, нито обърквам някого, а напротив.
Истината е, че има въпроси, които нямат ''форумни отговори'' или поне не биха помогнали на никого.
Относно нещата, които цитираш- сменям ги за да е по-разнообразно- всъщонст ги редувам за да не се повтарям, защото ти не спря да повтаряш, че си със същите импланти и са ти малки циците и помагаш с опит. Иначе щях само веднъж да го напиша, ама..
и си казвам мнението в ролята на човек с две операции и с доста по-голям стаж от теб с импланти. Но не си ти човека, който ще ми държи сметка каква съм и що съм.
И какво правя тук- ами казаха ми, че си написала пост за спукан имплант на МакГан, за който и те попитах, но не можа да ми дадеш никаква информация..
Повечето отговори на въпроси тук са ненужни, защото на тях правилно и компетентно може да отговори само хирург.
Аха, да разбирам , че ми забраняваш да давам мнението си ли и то след като са ми го искали ?
Откажи се, няма да имаш успех, не се вживявай в ролята на шеф ! Още по-смущаващо е като се има предвид, че си се регнала едва ли не вчера !
Утре ако някое момиче попита нещо и аз имам опит или мнение, ще го споделя. Не случайно се стремя във всяко мое мнение да не забравям вълшебната фраза "според мен", който има акъл ще си вземе нужната информация !

За спуканите импланти не ти дадох инфо, не защото нямам такава( имам най-подробно), а защото не те познавам. Жената за която говорим е...ъъъъъ...да кажем, че не е случайна. Не е моя работа да и развявам проблемите из форумите !

Това, че имаш две операции, не те прави по-компетентна, даже напротив...СПОРЕД МЕН
  #2977  
Стар 31st January 2012, 19:41
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Аха, да разбирам , че ми забраняваш да давам мнението си ли и то след като са ми го искали ?
Откажи се, няма да имаш успех, не се вживявай в ролята на шеф ! Още по-смущаващо е като се има предвид, че си се регнала едва ли не вчера !
Утре ако някое момиче попита нещо и аз имам опит или мнение, ще го споделя. Не случайно се стремя във всяко мое мнение да не забравям вълшебната фраза "според мен", който има акъл ще си вземе нужната информация !

За спуканите импланти не ти дадох инфо, не защото нямам такава( имам най-подробно), а защото не те познавам. Жената за която говорим е...ъъъъъ...да кажем, че не е случайна. Не е моя работа да и развявам проблемите из форумите !

Това, че имаш две операции, не те прави по-компетентна, даже напротив...СПОРЕД МЕН
Не ми извъртай думите -на никого нищо не забранявам. Казвам си мнението, както и ти казваш твоето. Какъв шеф , какви 5 лв. ?! Какво значение има кога съм се регнала?
Ама аз не те питам нищо за жената, а за импланта- модел това- онова. Значи имаш информация, но я криеш, защото не ме познаваш?! Криеш модела на импланта, защото не ме познаваш?! Интересно.. Т.е. пускаш бомбата, но нищо не казваш..
Относно двете ми операции..внимавай- никой не е застрахован. За съжаление първата ми операция е при съвсем нормален хирург със специалност, известен с много пациентки, а не каубой. Но за съжаление се случват такива неща. Е, ти нали си попаднала на добър хирург, от първия път са станали. Сигурно е защото много ги разбираш нещата
Какви неща говориш като се замисля- шефове, жени, които не са случайни, забраняване, забележки. СПОРЕД МЕН нещо си се объркала .
  #2978  
Стар 31st January 2012, 19:50
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Т.е. пускаш бомбата, но нищо не казваш..
"Бомбата" е че мамографът е опасен за имплантите. Кой е първият и хирург, методи, кубици и дали е ходила на профилактични прегледи няма отношение към проблема СПОРЕД МЕН, затова и не ги споделих !

Двете ти операции ги изтъкваш ти (2-3 пъти даже), аз само казвам, че за мен не са критерий за компетентност !
  #2979  
Стар 31st January 2012, 20:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Хайде, Миската и Лайфката строени и готови за бой. Нееее, няма да се биете помежду си, аз ще ви набия! Ма, не ви ли омръзна да спорите? Щот на мен ми писна да ви чета! Айде да видим кой е по-умният и ще отстъпи ...
Пък ако Лайфката беше баба на Лъкето ... тогава пък да видите вие ... какво щеше да се случи ...
  #2980  
Стар 31st January 2012, 20:07
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
"Бомбата" е че мамографът е опасен за имплантите. Кой е първият и хирург, методи, кубици и дали е ходила на профилактични прегледи няма отношение към проблема СПОРЕД МЕН, затова и не ги споделих !

Двете ти операции ги изтъкваш ти (2-3 пъти даже), аз само казвам, че за мен не са критерий за компетентност !
Аз съвсем добре виждам,че си написала- ''..даже напротив''. Значи некадърността на един хирург ме прави мен по-малко разбираща? Ама аз дори не държа да бъда ''компетентна''. Аз просто имам повече опит и моля хората да си слушат хирурзите, а не да търсят компетентно мнение по форумите.
Това за мамографа го знам, дори е забранено да се ходи на мамограф с импланти, не разбрах връзката с неслучайната жена и какво пречи да кажеш поне модела на имплантите.
Вече няма значение. Не разбирам защо се държиш така и спирам да те отразявам.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:12.