IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th March 2015, 19:39
vladimir.gadzhev.3 vladimir.gadzhev.3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
Cool По време и след цикъла ? Помощ

Здравейте, на 19 години съм 85 килограма 1.81 височина, имам мусколна маса но съм леко мазничък. Правил съм един 8 седмичен цикъл с енантат и метан. Реших сега да направя един цикъл за изчистване и си закупих пропионат,стромба и ацетат на biochem. Въпроса ми към вас е какви добавки и препарати мога да включа към цикъла. Имам OxyElite и протеин на Syntha, смятах да си взема ефедрин и кленбутерол, но не знам дали ще е опасно да ги съчетая и как точно да ги включа в цикъла. Също така, трябва ли ми нещо против гинекомастия. За излизане от цикъла какво да пия освен трибестан ?
Благодаря ви много !
Ще приемам пропионат по 1 мл през ден, стромбата по 30 мг на ден и ацетата по 1 мл през ден от 2рата седмица до 7мата. Ще правя интензивно кардио, затова искам да включа кленбутерол и ефедрин или да ги редувам, защото до сега изобщо не съм правил кардио и не съм тичал. Съжалявам, за глупавата тема, но ще съм ви много благодарен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПовремеследцикълаПомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.