IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 26th March 2010, 21:30
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

CrazyMuffin,къде е освинкването,че не видях Не че искам и да видя де :P
Dasy,не ме е яд,че съм яла вчера и днес(особено пък днес беше си бая наистина) много шоколад,понеже аз нямам за сваляне,яд ме е,че не е никак полезно и здравословно...а ми се яде варено яйчице със салатка от доматки и краставици или пилешко филенце печено,рибка,но с тоя шоколад и апетит нямам и само тежест чувствам и не е и полезно толкова захар! Днес това парче торта беше свръх сладко и свръх тежко,аз го ядох на 2 пъти,но първия път леко ми прилоша даже от шоколада... Ей за тва ми е тъпо...хапват ми се плодове,зеленчуци задушени,пилепко,риба...шоп ка салата,дори и овчарска,но тоя шоколад.. Утре дано да е един наистина хубав,здравословен и вкусен ден,че мисля и на фитнес да ходя
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 27th March 2010, 09:34
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ей тоя номер не мога да си обясня как става! След тва ядене вчера,че и 3 чаши вино,огромно тежко парче шоколадова торта и сметана имаше(направо ми прилоша от него,ама лакомия),1 шоколадов бонбон отделно,лешници,фъстъци,си ене,парче бекон,парче панирано свинско пълнено с разни колбаси беше..и оня ден пак шоколад,а по оня ден сирене с 1 кило домати (и то вечерта след 8),че и бял хляб ядох,а днес се качвам на кантара и съм отслабнала с 1 кг още! Явно е от движението,тия дни не се спирам,ходя на ден минимум по 1 час,вчера ходих 2 де...не знам как станано факт,а не исках да отслабвам повече...
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 27th March 2010, 09:38
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Ice Cream , а ти колко килограма си по принцип и какво искаш да постигнеш :}
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 27th March 2010, 09:47
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karolina_921
Ice Cream , а ти колко килограма си по принцип и какво искаш да постигнеш :}
Ами по принцип исках да стана 44-5 кг и станах още преди 2-3 седмици,може и повече,не помня..и да си поддържам това тегло и да се храня здравословно,да се движа повече,а то какво стана,тия дни изобщо не се храня здравословно,а само някви тежки въглехидратни неща,захар...и накрая станах 43 кила...ааа прекалено е вече..не знам как се получи това..Но наистина не се спирам тия дни съм почти постоянно в движение,разходки,то в това хубаво време...
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 27th March 2010, 10:01
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

И аз да се присъединя 52,5 съм вече.. но ще изчакам да е точно 52 и ще мърдам линията :P Иначе - ами това Данонче и киндера бяха напълно излишни. След това и киселото мляко - вчера какъв апетит имах не е истина, трудно издържах до 8.. но бях навън и мина все пак времето. За 'наказание' правих упражнения вкъщи и понеже си бях пуснала хубава музичка бедрата ми се натовариха много. След това и напади правих - по 20 за всеки крак, с тежести на ръцете и съвсем не можех да си седя на краката Амааа не е само това - пих 1 аспирин и излязох доброволно да почистя двора (огромен е ), а след това бягах. Много съм доволна и водата ми е ок. 2,5 литра Приятен ден :P Аз по-късно ще си напиша менюто
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 27th March 2010, 10:22
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от karolina_921
Ice Cream , а ти колко килограма си по принцип и какво искаш да постигнеш :}
Ами по принцип исках да стана 44-5 кг и станах още преди 2-3 седмици,може и повече,не помня..и да си поддържам това тегло и да се храня здравословно,да се движа повече,а то какво стана,тия дни изобщо не се храня здравословно,а само някви тежки въглехидратни неща,захар...и накрая станах 43 кила...ааа прекалено е вече..не знам как се получи това..Но наистина не се спирам тия дни съм почти постоянно в движение,разходки,то в това хубаво време...
Ами и аз не мога да си го обясня , аз като ям нещо сладко и веднага се отразява на кантара и сега даже отивам на фитнес по-късно ще пиша пак. Ето го менюто от вчера :
08.30 - овесени ядки + 1 лъжица мед.
12.00 - 1 чиния леща + салата домати и краставици (неовкусена) + 1 филия хляб Вита с кълнове.
16.00 - 1 грейпфрут.
20.30 - овесени ядки + салата от маруля и краставици ( отново неовкусена )
течности (вода) - 2.5 литра [/b]
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 27th March 2010, 11:09
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karolina_921
Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от karolina_921
Ice Cream , а ти колко килограма си по принцип и какво искаш да постигнеш :}
Ами по принцип исках да стана 44-5 кг и станах още преди 2-3 седмици,може и повече,не помня..и да си поддържам това тегло и да се храня здравословно,да се движа повече,а то какво стана,тия дни изобщо не се храня здравословно,а само някви тежки въглехидратни неща,захар...и накрая станах 43 кила...ааа прекалено е вече..не знам как се получи това..Но наистина не се спирам тия дни съм почти постоянно в движение,разходки,то в това хубаво време...
Ами и аз не мога да си го обясня , аз като ям нещо сладко и веднага се отразява на кантара и сега даже отивам на фитнес по-късно ще пиша пак. Ето го менюто от вчера :
08.30 - овесени ядки + 1 лъжица мед.
12.00 - 1 чиния леща + салата домати и краставици (неовкусена) + 1 филия хляб Вита с кълнове.
16.00 - 1 грейпфрут.
20.30 - овесени ядки + салата от маруля и краставици ( отново неовкусена )
течности (вода) - 2.5 литра [/b]
Same here, eдно парченце шоколад да е - веднага ми се лепва. Менюто ти много ми харесва, само не разбирам как съчета овесените ядки със салатата
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 27th March 2010, 13:15
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Абе как така едно парченце шоколад се лепва ? Тва не го разбирам....Айде ако всеки ден изяждаш по един шоколад(по между другото) и не се движиш разбирам да качваш,ама иначе...
Не знам момичета,но аз моето не си го обяснявам,вчера ми прилоша от толкова сладко и предполагам и беше и адски калорично и въпреки това отслабнах още..не знам...Харесвам се сега много как изглеждам и искам да поддържам това тегло,но не и да свалям повече,а и ще се опитам наистина да ям по-качествени неща. Днес майка ми ме пита какъв сладкиш,сладки или нещо такова да купи за утре (Цветница),а аз й казах,че ще направя ябълков пай,понеже тия дни ми се е доял,а и го обичам,преди съм правила и нашите го изяждат за 2 дни максимум..та..как мога да го направя по по-здравословен начин,някой ако има някако предложени нека сподели :P или ако е пробвал,примерно да купя кафява захар вместо бяла и т.н.
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 27th March 2010, 15:00
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

elanor , ами не е много вкусно ама вечер вместо месо ям овесени ядки и накрая ям салата .. ама аз свикнах вече.
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 27th March 2010, 15:16
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране


Ice Cream, според мен кафявата захар е добра идея (а ако ползваш подсладители - стевията била най-добра, но не съм я опитвала никога); има и ръжено брашно, което е по-полезно от пшениченото (http://www.titbg.com/index.php?main_...roducts_id=206 например)... За друго не се сещам Ако не слагаш и мазнина, се получава перфектно. А всъщност май даже можеш вместо брашно да използваш трици, right?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.