IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 30th April 2008, 12:08
fragrance fragrance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Ех, сега напълно разбирам защо повечето ми приятелки само повтарят, че предпочитат в следващия живот да бъдат мъже...
На тях не им е голям проблем, ако имат някое косъмче, докато ние... Или се притесняваме да се съблечем пред момчето ни или не се чувствам достатъчно женствени. Аз сега съм поела война с/у всяко косъмче на тялото ми.

Само да питам вие обичате ли мъже със съединени вежди? Ако можете да ми дадете съвет дали е редно моето момче да си махне косъмчетата м/у тях...и с какво?
Аз бях със съединени вежди. Сега не са съединени, но не защото ги скубя, а защото опадаха от само себе си. Според мен сключените вежди са признак на мъжественост и си падам много по този сорт мъже.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 1st May 2008, 14:07
renkata16 renkata16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Само на гърба и гърдите да няма нищо. Подмишници, ръце и крака е позволено. А онази чертичка вертикално през пъпа ме побърква.. Интимните части да са прилично оформени. А относно брадата - набола или катинарче
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th May 2008, 11:48
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

не мога да понасям да имат косми, ужасно ми е противно...като не става въпрос за ръцете и краката - според мен там си е нормално, но навсякъде другаде е абсолютно забранено!!!
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th May 2008, 13:24
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Ами държа да са поне с подстригани мишници и слабини . А иначе ги предпочитам както ги е майка родила .
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 16th May 2008, 16:13
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Мишници,интимни части и гърди-задължително обезкосмени.За ръцете и краката съм съгласна че може да не се епилират,не искам мъжа да е по гладък от мен!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th May 2008, 12:08
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: Мъжете и обезкосмяването. Как ги предпочитате? :)

Мишници - бръснач, интимните части ми харесва повече с машинка отколкото изцяло обръснати, брада ....определено набола. Общо взето това е, нямам кой знае какви изисквания...все пак какъв мъж ще е без косми Е, стига да не е като върколак по гърба и гърдите...тогава вече може да се намеси коло маската.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st May 2008, 01:36
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

[quote="Melviva"]
Цитирай:
Първоначално написано от zuzka85
...........Мъжествеността се изразява в действията,а не в броя на космите по тялото
..............................................

е тва вече е приказка напълно съм съгласна!
не косматите гърди, ноздри, уши или срамни части правят мъжът по- голям мъж
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th September 2008, 17:24
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Приятелят ми вече от близо 1 месец и нещо не си е бръснал брадата и направо му се чудя. Въобще не му отива, скоро и лицето му няма да се вижда... Определено малко набола брада е секси, ама чак пък толкова.

Не искам да му налагам моето мнение, но мисля, че и аз имам право да кажа какво ми харесва и какво не. Като има предвид, че няма ден, в който да не съм гладичка - навсякъде! След като полагам грижи и той трябва малко да се изяви.

Казах му вече около 100 пъти, че не ми е приятно и ще се радвам, ако в скоро време мине с бръсначката, но отговора му е: "Какво да направя като ме мързи!" А аз какво да кажа...

Прекалено големи претенции ли имам към него?

P.S. Сега като дойде време за университета веднага ще се захване.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th September 2008, 17:43
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Аз лично предпочитам да се обезкосмяватСпециално моя приятел си прави мишници и интимна част със самобръсначка,крака с машинка,гърди кола маска,и да ви кажа и мен така ме устройва.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #60  
Стар 17th September 2008, 18:02
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

На мен мъжете без косми по краката ми изглеждат малко женствено, но това си е мое мнение. Затова съм казала на приятелят ми да не се притеснява и да не го мисли.
По гърдите за щастие има съвсем малки косъмчета, които едва се забелязват и не ми пречат.

Но с тази брада... ми идва в повече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МъжетеобезкосмяванетоКакгипредпочитате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.