IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd September 2008, 15:47
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

А какво мислите за бакембардите на един мъж (който има коса де). Като бях ученик, завиждах на големите, че имат бакембарди и изглеждат по мъжествени. Аз рядко се подстригвам, но бакембардите си поддържам във форма.
(На нивото на долната част на ухото и изтънени, не като на оня рок музикант от радио "енджой", дето му стигат до носа).
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd September 2008, 21:25
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

гладки с леко набола брада и без огромни бакембарди-ей това е моето предпочитание
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 24th September 2008, 14:59
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
А какво мислите за бакембардите на един мъж (който има коса де). Като бях ученик, завиждах на големите, че имат бакембарди и изглеждат по мъжествени.
Не обичам големи бакембарди, създават ми усещане, че мъжът е хипи, а както се убедих с годините, един хипи-характер не е много мъжествен (тоест, бяга от отговорности и живее ден за ден).
Отговори с цитат
  #84  
Стар 24th September 2008, 20:15
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Имах пред вид тънки поддържани бакембарди, ама както и да е!

Ето ви една серия мъжки прически. Можете да изненадате приятелката си по повод 8- ми март с осмица (аз изненадах моята послучай милениума с един интресен надпис 2000, но за съжаление нямам снимка), или за някой друг празник.

От съображения за сигурност, съм изрязал подробностите под прическите, за да не се дразнят пуританите (макар, че снимките много загубиха от това...имаше с пури, с цигари, с коледни играчки ... но какво да се прави - цензура)

Лица под 16г. и слабонервни да не гледат!!!

http://prikachi.com/users/joro/1075y.jpg
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #85  
Стар 24th September 2008, 20:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Много си луд, Жоро!
Онзи с ушите е страааашен



А за тънките бакембарди съм ЗА И ако може не много дълги...
Отговори с цитат
  #86  
Стар 25th September 2008, 18:04
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Луд съм, мамка му!!!
Според мен, да си направиш тунинг или интересна заигравка с "другата" прическа, е нещо далеч по безобидно от това да си направиш татуировка например. Или да експериментираш с горната прическа. Хубавото е че другата, може и никой да не я види, ако я оризелиш нещо. Освен това на горе-долу две седмици можеш да я промениш.

Аз харесвам разнообразието във всичко и се стремя да съм разнообразен. С брада, без брада, с катинар, с бакембарди, без, с дълга коса, с къса.

Като си бръсна брадата винаги правя някаква изгъзица като Хитлер, като калайджия със "змейски мустаци" , "курвенска вежда", "Венециански дук", "Линкълн" .... децата умират от смях като се появя!

Имам един албум, от по младите ми години с различни превъплъщения, чак ти се струва, че това са различни хора. Трябва да взема да го опресня.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #87  
Стар 25th September 2008, 18:34
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
"курвенска вежда"
Я дай да видим що за чудо е това.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #88  
Стар 25th September 2008, 19:29
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Тънък мустак непосредствено над устната. Другото му име е "Италиански пезевенк"
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th September 2008, 19:03
Nevidimata Nevidimata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Еми попринцип ги обичам поддържани. Моя приятел си маха космите навсякъде И е много приятно усещането :P
Иначе нямам нищо против да има косми по ръцете или краката, дори може и по гърдите, но задължително трябва да си обезкосмява интимните части.
По мъже с дълги коси не си падам... Е, наистина има някой, на които много им отива =]
Не знам защо повечето мъже като чуят за скубене на вежди и казват, че било гейско... Еми ако са им съединени веждите е съвсем нормално да ги разделят.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th September 2008, 20:12
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

По повод окосмяването по лицето харесвам и обръснати и леко брадясали, зависи от мъжа и как му стои. Бившия ми съпруг има по "бандитски вид" и му отиваше страшно много да е брадясал, но сегашната половина(или нещо такова не е ясен статута му) е по-нежен и крехък и въобще не му отива! Всичко си е до отделната личност. Лично аз предпочитам първия вариянт който споменах, но все пак това не трябва да е критерии за връзка!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МъжетеобезкосмяванетоКакгипредпочитате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:10.