IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 4th September 2010, 21:09
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ух моя има навика да ме гушва силно, понеже е доста едър и силен и понякога се притеснявам това да не доведе до увреждане на имплантите
Отговори с цитат
  #162  
Стар 10th September 2010, 15:38
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
Здравейте на всички- аз съм нова в този форум, но тъй като имам доста свободно време на работа и съм изчела доста от темите ви.
Знам, че не е мястото тук да споделям личните си проблеми, но искам да чуя и вашите мнения- преди 2 месеца се разделих с приятеля ми, с който бяхме заедно 2 години. Знам, че той като повечето мъже харесва достатъчно големи цици (моите са оскъдни) и като съм го питала да си сложа ли силикон ми казваше- не много изкуствено седи или все нещо замазваше положението. Сега е наредил във фейсбука поне 10 силиконови мацки и им пише разни "палави" коментари на полуголите снимки. Това адски много ме наранява и въпреки, че спортувам активно и си мисля, че инплантите само ще ми пречат се навих и аз да си сложа и зачетах форума ви. Винаги съм знаела, че са ми малки гърдите, но не съм мислила сериозно по въпроса да си слагам силикон, особено преди да родя поне.
Защо на мен ми разправяше "не си слагай" а сега е очевидно, че му харесва...
Скоро ще си кача снимки ако може да си кажете мнението в темата "въпроси към оперираните", защото когато отида на консултация искам да имам готови въпроси и да съм достатъчно информирана, за да станат така както искам.
Отново се извинявам, но няма как да се доверя на лекар- мой много близък почина след 17 операции и съм на мнение, че вички са олигофрени...
в цялата тая дилема, най-хубавото е, че отговорът на най-важния въпрос е в теб, а той е : искам ли по-големи гърди ?!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 10th September 2010, 20:03
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

То че искам- искам, но с тези тренировки и с моето спане само по корем като съм чела другите теми май само ще ми се пречкат. Много се наплаших честно казано от вашия форум. Мразя лекарите, а и съм виждала супер некадърни "произведения". И явно само с една операция не се минава. А и съм на 22- не съм раждала, а много ми се иска един ден да си кърмя децата (с този малък бюст не се знам дали ще мога) но не ми се иска да им развалям здравето заради моята суета. Бях сигурна, че искам да си сложа инпланти, но четейки този форум взех да се разубеждавам.
А и ако си сложа трябва да е надмускулно- зареди тренировките и защото мускула ми е голям и стегнат и не знам дали изобщо може да се натика нещо отдолу (то 70% от гърдата ми всъщност е мускул). Просто много факти взеха да ме разубеждават, а от другата страна е само едно- желанието ми за по-голям бюст.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 10th September 2010, 21:03
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
То че искам- искам, но с тези тренировки и с моето спане само по корем като съм чела другите теми май само ще ми се пречкат..
Elllinka, тук има много момичета/жени, които спортуват и да имаш импланти не означава край на спорта/тренировките. Относно спането, човек се наглася, първите няколко месеца след операцията няма да можеш да спиш по корем, после се свиква и даже ще започне да ти харесва да спиш по гръб или на една страна. Няма да ти се пречкат гърдите, те стават като част от теб. И пак ще можеш да си спиш по корем.


Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
Много се наплаших честно казано от вашия форум. Мразя лекарите, а и съм виждала супер некадърни "произведения". И явно само с една операция не се минава.
Целта на форума не е да се "наплашат" момичетата, които обмислят евентуално да се оперират. Просто тук има много информация - и за успешни и за не до там успешни операции. Важното е, че информацията я има и като четеш се образоваш и вземаш решение сама за себе си. Некадърни произведения има не само в мамопластиката. Четеш, мислиш, ходиш на консултации и така избираш твоя доктор. И разбира се, че може да се мине само с една операция. Има много като мен които сме само с една операция.


Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
А и съм на 22- не съм раждала, а много ми се иска един ден да си кърмя децата (с този малък бюст не се знам дали ще мога) но не ми се иска да им развалям здравето заради моята суета.
Размера на бюста няма нищо общо със способността на жената да кърми. Даже казват, че по-малките гърди давали повече мляко (не претендирам, че това е достоверно твърдение). Аз бях размер АА преди операцията и имах кърма бол. Относно това да развалиш здравето на децата си заради суетата ти, това много не го разбрах - ти можеш и с импланти да кърмиш. Има тук момичета които са кърмили с импланти. Но ако искаш да изчакаш и да се оперираш след като родиш и кърмиш - напълно одобрявам и разбирам това ти решение (не че имаш нужда от моето одобрение )

Успех!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 10th September 2010, 22:29
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Имам нужда от всяко такова положително мнение. Като четах форума останах с впечетление, че през 3-4 години се налага хирургическа намеса и също, че при надмускулното поставяне на ипланти млечната жлеза атрофира. Много добре ми е ясно, че като отида на консултация ще ми кажат, че няма такова нещо, но там е проблема, че хич не им вярвам- за тях всичко е пари (както казах в 1вия си пост- просто не им вярвам на лекарите) и това е една от основните причини, които ме спират.
А приятелят ми ме обичаше, но просто като съм гола дори не ме поглеждаше (тялото ми не е лошо, само гърди си нямам) и ми се иска много да си сложа. Щом той нямаше интерес към мен какво остава за другите мъже, явно вече трябва да си перфектен от всякъде (зареди тъпите списания, филми и т.н) които ни внушават нереална представа за красота и ние се мъчим да им покрием изискванията. Нещо като идеалните пропорции...
И така, за това реших да се информирам максимално, преди да отида на консултация и пак не е гаранция, че ще станат както искам. Има много променливи и несигурни неща. Май съм се спряла на Динев- надмускулно, 300сс, ще си пусна снимките в темата "въпроси към оперираните" и вие да си кажете мнението.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 11th September 2010, 06:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

това за мускулите хич не е проблем,мога да танцувам с цици,какво като имам импланти..мърдам мускули във всички посоки,спа както си искам,акробатиката не ми пречи.
Имам десетки познати майки кърмили с импланти,никакви грижи
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #167  
Стар 11th September 2010, 15:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllinka
А и съм на 22- не съм раждала, а много ми се иска един ден да си кърмя децата (с този малък бюст не се знам дали ще мога)
За това не се притеснявай - моя близка със съвсем малък бюст имаше много повече кърма от мене, дато съм с по-голям. И не е единствен случай.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 11th September 2010, 15:40
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не само, но май се наблюдава точно обратната тенденция. Тези жени, които имата много голям бюст имат прекалено много мастна тъкан и това пречи на лактацията
Отговори с цитат
  #169  
Стар 11th September 2010, 15:41
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Elllinka, нещо в постовете ти ми подсказва, че не си на 100% сигурна за операцията?
Аз когато реших да си сложа импланти всички ми казваха "недей имаш прекрасни гърди, защо го правиш?" Прекрасни или не - това не бяха МОИТЕ гърди!
И така отидох, сложих си 300 CC и 325CC (бяха малко несъразмерни преди това) и в момента в който ги видях след операцията знаех, че точно такива е трябвало да бъдат!
В този случай не мислиш за спане по корем, болката и тн.
Помисли добре дали наистина ги искаш и ще се харесаш ли след това?
А относно приятеля ти - съмнявам се раздялата да е провокирана от бюста ти, а ако е така значи той не си заслужава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжетеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:18.