IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 23rd October 2009, 14:06
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Здравейте! Вие не можете да разберете реакцията на приятелка. А какво ще кажете за това, че моята собствена сестра няколко дни след операцията не дойде да ме види и все си измисляше поводи. В последствие нито веднъж не ме попита нещо, свързано с новия ми бюст. А няма смисъл да обяснявам на вас колко радостна се чувства една жена, когато подобри нещо в себе си. И когато сестра й не се интересува от това или дори го пренебрегва... мисля, че вие сами ще си отговорите на този въпрос.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd October 2009, 14:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

kaka G, моята сестра винаги е била против и аз изобщо не и казах за операцията. Сама се досети 3 месеца по-къснао, когато постепенно и пробутах всичките си по-хубави бански и сутиени от "преди".
Първоначално ме обяви за луда, как съм могла да си причиня това, но няколко месеца по-късно вече съвсем по друг начин приемаше нещата - даже се радва за мен
Странно ми е това с реакцията на жените - то аз нямам приятелки, но и от познатите ми никой не е реагирал негативно.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 23rd October 2009, 16:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Странно ми е това с реакцията на жените - то аз нямам приятелки, но и от познатите ми никой не е реагирал негативно.
Май истината е, че промяната е не толкова в нас самите след интервенция, а в хората, които се опитват да ни възприемат (да не кажа "преглътнат" за някои ). Мъжете като че ли по-лесно им се удава, обаче
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23rd October 2009, 17:38
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Здравейте! Вие не можете да разберете реакцията на приятелка. А какво ще кажете за това, че моята собствена сестра няколко дни след операцията не дойде да ме види и все си измисляше поводи. В последствие нито веднъж не ме попита нещо, свързано с новия ми бюст. А няма смисъл да обяснявам на вас колко радостна се чувства една жена, когато подобри нещо в себе си. И когато сестра й не се интересува от това или дори го пренебрегва... мисля, че вие сами ще си отговорите на този въпрос.
Eeee,това пък вече на нищо не прилича И все пак не позволявай това да помръчава радостта и удовлетворението,които изпитваш,какаG
Отговори с цитат
  #85  
Стар 23rd October 2009, 21:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Здравейте! Вие не можете да разберете реакцията на приятелка. А какво ще кажете за това, че моята собствена сестра няколко дни след операцията не дойде да ме види и все си измисляше поводи. В последствие нито веднъж не ме попита нещо, свързано с новия ми бюст. А няма смисъл да обяснявам на вас колко радостна се чувства една жена, когато подобри нещо в себе си. И когато сестра й не се интересува от това или дори го пренебрегва... мисля, че вие сами ще си отговорите на този въпрос.
Ооо,моята сестра като разбра,само ми каза:"Как можа да го направиш" И понеже е докторка,ми изброи възможните усложнения след поставяне на импланти.Мен не че ми пука особено,важно аз да се харесвам.Пък и мъжа ми ме подкрепи на 100 % така че само това има значение
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 24th October 2009, 16:41
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Е тогава и аз да ви кажа моята история с най-добрата ми приятелка
Цял живот сме били заедно, още от малки. Била съм се с нея повече отколкото с всичките ми останали приятели взети заедно.
И в един момент, когато й казах че ще си слагам силикон откачи...спря да ми звъни, да ми вдига, било глупост...нямало да ми отива, било скъпо... Както и да е. След това не дойде в болницата да ме види, даже не се обади да чуе как съм...2 месеца, не ме покани на рожденния си ден?!? А когато се видяхме и й ги показах каза, че въобще не й харесват и не трябвало да ги слагам... Но жените сме такива, когато някоя е по-добра от нас неможе да си го простим. Глупаво е да, но е неоспорим факт.
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
Отговори с цитат
  #87  
Стар 24th October 2009, 17:15
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Вижте момичета, аз така като гледам май съм най-големичката тук. И от наблюденията си върху хората съм си направила следния извод: ако една жена е склонна да завижда, била тя приятелка, или сестра... тя ще го прави. Това не се основава на това дали има или няма кръвна връзка. Когато жената е комплексирана, няма никакво самоуважение, вечно се сравнява с вас, депресирана е и т.н. няма как да се зарадва на вашите успехи и сбъднати мечти. Няма да забравя с какъв патос й се похвалих, че ще се тунинговам. Този нейн поглед беше ... нямам думи просто. Благодарна съм на съпруга си, че ме подкрепи. Аз даже не помнех как по време на Пълна промяна тихо съм нашепвала "Искам цицииии!", а на него му е направило впечатление и ми го напомни, когато виждаше как буквално разцъфнах като се сдобих с новия си бюст. Благодаря и на момичетата си, на които мисля, че давам добър пример как една жена трябва да се грижи за себе си.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 24th October 2009, 18:05
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Явно положението е идентично при всички
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 24th October 2009, 22:39
Mucinka Mucinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 48
По подразбиране

определено да
__________________
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш - това значи да те е страх и въпреки това да имаш воля да продължиш...
Отговори с цитат
  #90  
Стар 14th February 2010, 10:56
petia_84.1984 petia_84.1984 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: pazardjik
Мнения: 6
По подразбиране

Здравеите моляви за савет как да обедя мажа си да си сложа силикон тои е много против това според него сам си много добре така но аз не мисля като него след едно раждане гардите ми изглеждат ужасно моля ви кажете ми как да го убедя.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжетеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.