IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th February 2007, 08:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
в БГ има ли ги?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th February 2007, 09:41
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
в БГ има ли ги?
В Бонжур ги продават , не съм сигурна обаче че имат целия асортимент, иначе преди време съм ги ползвала
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th February 2007, 12:11
vinny vinny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до vinny
По подразбиране

Имам суха кожа и с каквото и да се мажа има само временен ефект (час, два). Опитах и бейби ойл на Джонсън по препоръка на козметичката ми, но както каза Цветик въобще не помага, а и не попива.
Ще съм Ви изключително благодарна ако препоръчате силно овлажняващ лосион за тяло и крем за ръце.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th February 2007, 12:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Да, в другата тема бяха писали, че в Бонжур ги има.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29th March 2007, 10:07
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vinny
Имам суха кожа и с каквото и да се мажа има само временен ефект (час, два). Опитах и бейби ойл на Джонсън по препоръка на козметичката ми, но както каза Цветик въобще не помага, а и не попива.
Ще съм Ви изключително благодарна ако препоръчате силно овлажняващ лосион за тяло и крем за ръце.
аз в момента ползвам едни френски продукти. A-DERMA се казват ако се не лъжа и съм много доволна. те са гел за тяло за измиване, крем за тяло и ръце(за зимата) и лосион за тяло - за лятото. и наистина имат вълшебно действие. може да ги намерите в цялата страна в аптеки с медицинска козметика - напр. Гален
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th March 2007, 16:12
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

avon - planet spa
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th March 2007, 16:35
Аватара на rusokoska`
rusokoska` rusokoska` не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Русе
Мнения: 590
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vinny
Имам суха кожа и с каквото и да се мажа има само временен ефект (час, два). Опитах и бейби ойл на Джонсън по препоръка на козметичката ми, но както каза Цветик въобще не помага, а и не попива.
Ще съм Ви изключително благодарна ако препоръчате силно овлажняващ лосион за тяло и крем за ръце.
Аз съм същата..няма оправия..до сега най-много ми е помогнал един лосион Емунсия 10 (ако не се лъжа)аптекарката ми го препоръча.Струва 2-3лв. на него пише за суха кожа и напукани пети.Ползвала съм и бейби оил и нз си още к'во дет са по 10 20 и повече и нямаше такъв ефект както при тоя лосион за 3 лв....
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29th March 2007, 17:55
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vinny
Ще съм Ви изключително благодарна ако препоръчате силно овлажняващ лосион за тяло и крем за ръце.
лосион на DR.Taiss - nachtkerz - (или нещо подобно, не съм сигурна как се пише , някой ако знае да ме поправи ) за нерводермити и чувствителна кожа. Купувала съм го от Пикадили ( щанда за детски козметики и влажни кърпички )
Ползвала съм го за тяло - бях много доволна.
А и тази Емулсия да не е ЕУДЕРМОЛ на Талодерма ? те са така с най различни имена и на много добри цени. Също много добър ефект.
прецени др,Таис е 3-4 лв. по скъп
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th March 2007, 17:57
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

това на Др. Тайс съм го ползвала за лице през зимата. препоръчва се за невродермити и много чувствителна и суха кожа. има го по аптеките
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th March 2007, 18:45
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rusokoska`
Цитирай:
Първоначално написано от vinny
Имам суха кожа и с каквото и да се мажа има само временен ефект (час, два). Опитах и бейби ойл на Джонсън по препоръка на козметичката ми, но както каза Цветик въобще не помага, а и не попива.
Ще съм Ви изключително благодарна ако препоръчате силно овлажняващ лосион за тяло и крем за ръце.
Аз съм същата..няма оправия..до сега най-много ми е помогнал един лосион Емунсия 10 (ако не се лъжа)аптекарката ми го препоръча.Струва 2-3лв. на него пише за суха кожа и напукани пети.Ползвала съм и бейби оил и нз си още к'во дет са по 10 20 и повече и нямаше такъв ефект както при тоя лосион за 3 лв....
емулсията е Еудерморл 8 за много суха кожа. това е спасението!!! страхотен е, наистина действа, но лошото е че няма аромат
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лосионзатяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.