IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 30th August 2007, 08:25
Sciaia Sciaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sofie
Проблемът е обаче, че при нас има моменти, в които щеш не щеш трябва да откажеш работата, просто защото 24 часа в денонощието са ти недостатъчни да приключиш за точно определения ден и точно определения час, в които трябва да предадеш проекта си. Последните месец- два отивах рано сутрин в прашната ни зала и се прибирах вечерта с последния възможен градски транспорт всеки божи ден, няма значение събота ли е или неделя, делник ли е или празник, или пък времето навън е страхотно и познатите ти настояват да идеш с тях на грил. И щях здравата да закъсам, ако не бяха родителите ми да ми помогнат.. Иначе се радвам за твоя успех! благодаря ти, че успяваш да ми вдъхнеш малко повече кураж!...
Аз уча във Гренобъл, Франция, също архитектура и наистина съм по цял ден в университета и непрекъснато имам някакви неща за предаване, по които да работя. Миналата учебна година (2006-2007) ми се налагаше да се издържам сама и да работя всяка вечер и съответно нощем да чертая. Просто това беше една от най-кошмарните години в живота ми. В края на годината бях физически и психически една развалина. Направо започвам сериозно да се замислям дали си заслужават всички тези жертви и все още не мога да открия отговор
Отговори с цитат
  #72  
Стар 30th August 2007, 08:25
Sciaia Sciaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Не искам да се хваля. Доволна съм. Сбъднах си мечтите.
Много се радвам за теб, Кати, прекрасно е това, че си успяла да постигнеш това, което си искала и жертвите ти не са били безрезултатни. При мен все още не е така и може би това ме кара понякога са се чувстван много отчаяна.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 30th August 2007, 09:23
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sciaia
... В края на годината бях физически и психически една развалина. Направо започвам сериозно да се замислям дали си заслужават всички тези жертви и все още не мога да открия отговор
Sciaia, и аз съм имала много моменти, в които съм се питала заслужава ли си изобщо целият този физически и психически тормоз и неведнъж съм се чудила какво изобщо щеше да стане, ако не се бях захващала с архитектурата, дори ми се е искало да зарежа всичко понякога просто така. Спираше ме преди всичко мисълта колко много усилия и нерви съм вложила през цялото това време, за да стигна дотук, как ако зарежа всичко ще трябва да започвам пак отначало, което ще ми коства не по малък психически тормоз, не на последно място и мисълта за родителите ми, които са вложили всичко в мен и към които се чувствам задължена, макар че биха ме разбрали, ако имам проблем. Но това, което най- много ме спираше, беше надеждата, защото виждах и все още виждам хора, които завършват, хора не по- различни и по- добри от мен. Поне при нас единици са тези, които ги изхвърлиха заради изпити, просто не завършват тези, които се отказват. Така че ще има резултат, бъди сигурна!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th August 2007, 14:17
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sofie
Sciaia, и аз съм имала много моменти, в които съм се питала заслужава ли си
Заслужава си цялото усилие и жертви, я вижте какво става в Dubai, какви чудеса правят там, направо ми спира дъха от новаторските идеи и оригинален дезайн .
Ще чакаме някоя наша красива и талантлива българска архитектка да се прочуе.и не само това, аз съм в сферата на строителството и ще ви кажа, че архитектите дори в бг са едни от най - заможните хора, така че, като отговор на всичките ви лишения, материалното удоволетворение, което можете да направите с развитие на кариерата ви също си струва умората, отчаянието и недоспиването.

Пожелавам успех на всички
Отговори с цитат
  #75  
Стар 2nd September 2007, 15:58
OrangeSunset OrangeSunset не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Аз за 5 години съм ходила само веднъж на български купон.. не можах да си се представя на нивото на сънародниците ми, седнала на земята в мазето, с бира в едната ръка и с пластмасова чашка с водка в другата и ядяща чипс от пакетчето пред мен...
Е тва е велико. Винаги съм харесвал такива изискани, изучени мадами, не можещи да се представят на нивото на сънародниците си, които според техните изразни средства са поне с три ръце - една за водка, една за бира и една за чипс.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 2nd September 2007, 16:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сънародниците ми, дето висят по мазетата и се упражняват поне 2-3 пъти седмично в сложното съчетание на тези три действия, са ги овладяли до перфектност и със скромните две ръце така, все едно имат три
Радвам се за теб, че харесваш изискани и изучени мадами. Щеше да е жалко, ако предпочиташ такива от мазето
Отговори с цитат
  #77  
Стар 15th September 2007, 21:41
bruto bruto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Montreal,Canada
Мнения: 25
По подразбиране ???

Аз съм в Канада(Монтреал).Има ли и други във форума които живеят в Канада.
__________________
be you
Отговори с цитат
  #78  
Стар 15th September 2007, 21:46
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

OrangeSunset, незнаеш ли, че на изисканите дами им подават всичко.
Може и в мазе да е, ама поне не пият, нали са изискани, мазетата, тези места скрити от хорски погледи не са за пиене, НЕ...
Отговори с цитат
  #79  
Стар 6th October 2007, 00:20
Yana516 Yana516 не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: italia
Мнения: 19
По подразбиране Ciao

сърдечен привет на всички

Аз също сам нова във форима ,но мога да кажа че сам щастлива да го прочитам и да контактувам,това както винаги става случайно..но сега редовно си сядам да поразгледам какви новости има в България.
Аз живея в Итали (Одерзо)по-точно на 30 кл.от Венеця и сам от 15 години тук но сам с половинката от 10 гогини и мога да кажа че не е никак лосчо самоче при мен нямо много Българи и затова си контактувам с вас и ако ми пишете или ме питате с радост ще ви отговарям
Казвам се Марияна и ако някои иска да види къде сам може да види в www.vecchiomulino.net
Добра и спорна вечер
Отговори с цитат
  #80  
Стар 7th October 2007, 08:19
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране

Искам само да знам, понеже си наблиско до Венеция, вали ли много там? И изощо как е времето там горещо, студено..?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Къдесенамиратечужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.