IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 17th March 2006, 16:55
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Aset ,Много ти благодаря за информациата.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 17th March 2006, 19:40
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Притеснява ме и размера на едната е по голям.Тя е и доста по твърда.Имали ли сте такъв проблем и колко време е нормално да е така?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 17th March 2006, 20:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

при мен лявата беше доста по-голяма, но може би на втория месец се оправи и сега са си еднакви
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th March 2006, 16:17
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Lady1357,кога ти беше операцията и при кого? Ако си скорошна, значи няма значение разликата, освен ако не е фрапираща, гърдата ти не топла и нямаш силни болки в нея.
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th March 2006, 17:53
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Chujdata,операцията беше преди 10 дни при др.Николай Георгиев.Не е топла но ме наболява.Фрапираща чак не е.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 18th March 2006, 18:11
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Значи всичко е наред , просто зарастват различно, всяка си е отделна операция.Ще се изравнят към края на първия месец, а към третия ще си пушка Тъкмо за плажа всички момичета ще сте на линия.Само не сваляйте горнищата първото лято, поне на мен така ми каза моя хирург.А под горнището се мажех с крем на Виши с фактор 60.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 18th March 2006, 19:36
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Видях в новия брой на Ева един модел на Триумф. Спортен е, безшевен и ми се струва много подходящ за след операцията. Обаче не знам кой размер да си поръчам, защото след 350сс не знам точно кой ще нося. В момента от сутиените с банел нося или 80 В или 75С. По принцип мисля, ако сутиенът е спортен трябва да е по-малък номер Вие на какво мнение сте???
Отговори с цитат
  #128  
Стар 18th March 2006, 22:59
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

За тези, които се интересуват от ринопластика. С местна упойка може да се прави, но който може!!! Както каза един хирург. Боли си В Александровска ме оперираха с обща, правят изследвания, прегледи преди това. Кошмарът за мен бяха първите нощи. С тампони в носа, лонгета на лицето, дишаш през устата. За мен беше ужас, не можех да заспя. Н ебях мигнала 5 нощи, докато не ми махнаха тампоните, все си мислех, че ако заспя, ще се задуша. Нищо подобно, разбира се, просто аз се панирах. 10 дни с гипс, не е проблем, ако не излизате, естествено. И трябва мнооооого да се пазите, това е богато кръвоснабдена зона, глава е, нищо тежко да не пренасяте, да не се навеждате, за да не ви боли глава, да спите повече и да се пазите от инфекции, настинки и др. Никакво пипане на носа, и търпение...Нищо не става бързо. Това при мен, а някъде махаха гипс след 5 дни, някъде беше с една лепенка през средата на носа, но при всички случаи отоците са грозна картинка. Веднага след операцията повръщате доста, нормално е!! Леко повишаване на температурата също. Лилавите "очила" също! Всичко минава. При мен възстановяването явно се бави, защото още имам леко тъмни кръгове под очите, а съм минала преди повече от месец. Но и това ще мине
Интересувам се обаче от друго, и питам всички, които са правили ринопластика. След колко време става ясно как за бога ще изглеждате? Аз още нямам окончателна представа, още има оток
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19th March 2006, 09:09
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Chujdata,кога ти беше операцията?Защо и с крем и с горнище?Не е ли прекалено?А с крема за белези колко време се маза?
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th March 2006, 09:12
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Madalena,питай лекаря за по сигурно.Той знае най добре.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.