IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1151  
Стар 11th April 2013, 06:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

alaia, и аз смятам че доктора не е трябвало да те оперира - носът ти е бил перфектен.
както и да е - и с новия нос изглеждаш страхотно.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1152  
Стар 11th April 2013, 15:10
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Привет отново
Благодаря ви момичета,много сте мили! Не знам дали за успокоение ми го казвате,но успяхте да ме поуспокоите,благодаря ви!
Благодаря за хубавите думи! Носа си го оперирах,защото както бях написала в един преден мой пост в профил имах лека гърбица от счупване,макар и леко забележима...както се вижда от снимките не беше болка за умиране,но все там ми бяха очите непрекъснато и си мислех,че по този начин и носа в профил ми изглежда по-дълъг! Това повтарях непрекъснато-"Искам малък фин нос с лека извивка" и той наистина ми го направи мъничък,даже и малко повече )) Върха не ми е пипан,т.е корегиран,а само прибран леко към лицето.Моята корекция,както каза той е доста прецизна и трудна,защото е много по-трудно да направиш лека корекция,отколкото по-голяма такава!
Ноздрите,да естествено,че ги обсъждахме и то не малко пъти.Писала съм за тях отново в предни постове.Специално с мен на доктора не му се искаше да рискува,защото кожата ми е склонна към фатални белези!
Оказа се,че се познават и с доктора,който ми намали гърдите и са си говорели по този въпрос,относно кожата ми. Иначе каза,че и на него самия му се иска с една идея малко да ги намали,но не искаше да рискува.Аз също отказах,но сега само изчаквам и много се чудя дали въпреки всичко да не ги стесня....Свикнах и с новия нос вече да се гледам,но и аз на моменти се замислям дали въобще трябваше да го правя!
Отговори с цитат
  #1153  
Стар 11th April 2013, 17:43
Аватара на hola
hola hola не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Докторът направо се е изгаврил с тебе.Надявам се да не е рязал хрущяла, че тогава лошо.А колкото до останалите направо ви съжалявам, ако това е идеалът ви за нос...
Отговори с цитат
  #1154  
Стар 11th April 2013, 20:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hola Виж мнението
Докторът направо се е изгаврил с тебе.Надявам се да не е рязал хрущяла, че тогава лошо.А колкото до останалите направо ви съжалявам, ако това е идеалът ви за нос...


Не сме казали, че това ни е идеала за нос, но момичето е толкова красиво, че и двата носа й са добре.
Докторът ще го заклеймя, че се е изгаврил, само ако е загрозил момичето. Но не е това случая.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1155  
Стар 11th April 2013, 20:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

По принцип се въздържам да давам мнение, особено пък ако резултатът е кофти, но в случая като чета и недоумявам как може за вас това да е задоволителен резултат
Към момичето - Мила, след това, което ти е сътворил тоя доктор, трябва да си меко казано луда да продължиш да се занимаваш повече с него. Изчакай, може би носа ти е още оточен и ще се промени....Но просто резултата е лош, това е истината за съжаление

Последно редактирано от titi1 : 12th April 2013 на 12:21
Отговори с цитат
  #1156  
Стар 11th April 2013, 21:37
alaia alaia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 31
По подразбиране

Вижте сега, далеч съм от мисълта, че на всички трябва да им харесва резултата! Хора всякакви, мнения също! И Мис Свят да съм, все ще се намери някой доброжелател да намери косури! А каква е истината ти не можеш да кажеш, мнението ти не е меродавно, нито компетентно, за да повярват всички на теб! Ти виждаш едно, други друго. И откъде ти хрумна, че аз съм пуснала темата? )))
Въздържай се, ако обичаш също така от квалификации! Меко казано и аз си мисля някои неща за теб след подобно изказване, но се въздържам!
Аз също не мисля, че ме е погрозил доктора, на мен в момента резултата също не ми харесва, но не харесването идва единствено от мисълта за ноздрите, което ми променя анфаса! Надеждата умира последна, така че не ми остава друго освен да чакам. Все пак са минали само два месеца и носа непрекъснато ми се променя.
Отговори с цитат
  #1157  
Стар 11th April 2013, 22:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не са виждали някои хора истинска гавра с нос...
Аз съм виждала, и дори не визирам моя!

Един нос може да разкраси безобразно едно лице с правилни черти. За жалост може да го загрози безобразно също.

Не знам кой е луд, но трябва да си сляп за да твърдиш, че този случай е такъв.

Има си косури носът, но по никакъв начин не я загрозява. Малък е, симетричен е, може би една идея по-чип, от колкото сме свикнали в Бг и това ви прави впечатление.
Но Не разбирам защо сте толкова крайни, при все, че този форум познава много по-фрапантно окепазени носове??
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1158  
Стар 12th April 2013, 02:36
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Нели само да те попитам, ако ти направят такъв нос ти щастлива ли ще бъдеш?
За мен операцията е несполучлива и определено такъв резултат поне мен би ме притеснил... Върха на носа е твърде много скъсен или поне на снимките изглежда като нос на филипинка- линията на ноздрите е по надолу от върха.

__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 12th April 2013 на 02:41
Отговори с цитат
  #1159  
Стар 12th April 2013, 09:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Оф, не знам, дали бих била щастлива. Ако трябва да избирам обаче сегашния ми нос и филипински, мяй бих избряла филипински.
То зависи дали отива на съответнто лице, а мацката има екзотична визия и не бих казала, че й е зле носът на общия фон.

Друго ми прави впечатление на мен - ако някой хирург направи камбест нос, никой не се нахвърля , че хирурга се е изложил. Ако няправи прекалено малък нос - хирурга се линчува публично!? Истината е, че и в двата случая хирурга не си е свършил работата и в двата случая лицето изглежда непропорционално. Обаче хората имат грешната представа, че голям нос по-лесно се коригира. НЕ Е ТАКА! И аз съм живото доказателство! Дилбер ми каза, че моя случай е по-сложен от случаи, в които трябва да се слага присадка. Много по-трудно се прибира нос към лицето.
Сега вече момичето било окепазено... Ми не е така - аз виждам една красива жена. Ако носът беше първото, което виждам, може би щях да си затрая. Но не разбирам защо скочихме да й насаждаме комплекси, за дефакто не толкова лош нос?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1160  
Стар 12th April 2013, 12:32
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alaia Виж мнението
Вижте сега, далеч съм от мисълта, че на всички трябва да им харесва резултата! Хора всякакви, мнения също! И Мис Свят да съм, все ще се намери някой доброжелател да намери косури! А каква е истината ти не можеш да кажеш, мнението ти не е меродавно, нито компетентно, за да повярват всички на теб! Ти виждаш едно, други друго. И откъде ти хрумна, че аз съм пуснала темата? )))
Въздържай се, ако обичаш също така от квалификации! Меко казано и аз си мисля някои неща за теб след подобно изказване, но се въздържам!
Аз също не мисля, че ме е погрозил доктора, на мен в момента резултата също не ми харесва, но не харесването идва единствено от мисълта за ноздрите, което ми променя анфаса! Надеждата умира последна, така че не ми остава друго освен да чакам. Все пак са минали само два месеца и носа непрекъснато ми се променя.
Ако цялото това излияние е отправено към мен...явно е...виждам, че се оплаквате тук и пускате снимка на оперирания си нос, не толкова да споделите резултата, а да получите адмирации относно визията си като цяло. Е...получихте ги!
Обаче факт е, че резултата е ЛОШ!
Освен това аз не съм коментирала лицето ви, а носът ви, така че моля не ми дръжте тон и не ми казвайте аз от какво трябва да се въздържам!
И в крайна сметка хубавия нос си е хубав, а лошият си е лош, така че не е въпрос на гледна точка кофтия резултат.
Съжалявам, че и аз трябва да ви отвърна с подобен на вашият тон, но така поставени нещата го налагат.
Бъдете здрава и се радвайте на лицето си, това от мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.