IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2011, 21:57
Аватара на esskim00
esskim00 esskim00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
Smile Постъпвам ли правилно?

Здравейте! Имам един въпрос,който ме мъчи тези дни.Ще започна с малко предистория.Доскоро имах почти 4-годишна връзка,която приключи с много болка поне за мен.Сега излизам с едно момче,което е приятел на бившето гадже.Най-забавното е че бившата приятелка на сегашното момче ми беше добра позната.Казвам беше,защото сега ме обвинява и ме нарежда.Знае за нас и мен смята за виновна за неуспеха в старата връзка.А аз нямам вина за раздялата им.Не знам как да постъпя.Правилно ли постъпвам да си търся щастието и дали това ще е щастие изградено върху чуждо нещастие?Предателство ли е това моето и дали е редно да поискам прошка от това момиче?Права ли е тя? Какво да правя?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th September 2011, 09:12
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Прави това, което чувстваш. Ако наистина нямаш вина за края на връзката на сегашното ти гадже, тогава няма за какво да се извиняваш. Чувствата или ги има или ги няма, със или без теб тяхната връзка е щяла да приключи ако липсват чувства. Явно ти тежи това, че някой се държи негативно с теб (бившата на сегашния ти), поговори с нея и и обясни, че няма за какво да те обвинява. Ако е зрял човек ще разбере, ако ли пък не - не си заслужава да се тормозиш заради нея. Преследвай щастието си! Успех
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th September 2011, 12:55
Аватара на esskim00
esskim00 esskim00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 9
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от lullaby Виж мнението
Прави това, което чувстваш. Ако наистина нямаш вина за края на връзката на сегашното ти гадже, тогава няма за какво да се извиняваш. Чувствата или ги има или ги няма, със или без теб тяхната връзка е щяла да приключи ако липсват чувства. Явно ти тежи това, че някой се държи негативно с теб (бившата на сегашния ти), поговори с нея и и обясни, че няма за какво да те обвинява. Ако е зрял човек ще разбере, ако ли пък не - не си заслужава да се тормозиш заради нея. Преследвай щастието си! Успех

Благодаря за разбирането! Наистина смятам да се боря за щастието си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постъпвамлиправилно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.