IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 15th March 2011, 01:28
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Нима си останала с впечатление, че не си защитавам мнението? Само че за мене тази тема е по-особена. Защо не искам да давам доводи (тук) - НЯМА разумен довод, който да убеди човек да повярва в нещо си друго, ако сам не е готов да приеме това. Тогава защо да си чешем езиците? Разбираш ли, за мен тази тема е различна от всички други. С приказките си може да не кажа най-доброто, а не бих искала. Точно по този въпрос.
Иначе съм казала своето мнение не веднъж - православна християнка съм, вярвам в Бог и толкоз.
И още нещо - хич даже не ме е страх някой да не излезне по-умен от мен. Уча се от такива хора. Ноооо... "в многото говорене греха е неизбежен". Аз не искам да взема и този грях за себе си (а сега са пости). Иии, знам, че повечето сигурно няма да ме разберат, ама това не е тема, дет`логичните доводи ще свършат работа. Спомням си, че преди да повярвам не можех да ги разбера тез`хора дето вярват и това е. Та... и от там смятам, че е безсмислено да водим спорове ТОЧНО на тази тема.
Отговори с цитат
  #302  
Стар 26th February 2016, 17:07
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране

вярвам в бог
Отговори с цитат
  #303  
Стар 27th February 2016, 00:55
Аватара на radka66
radka66 radka66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 87
По подразбиране

Аз вярвам,че съществува някаква сила,която ръководи живота ни малко или много.
Отговори с цитат
  #304  
Стар 15th March 2016, 08:23
novzavet novzavet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 44
По подразбиране

Бог е един. Книгата в която пише истината за смисъла на живота и бог е Библията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВярвателиБог
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.