IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 16th October 2015, 14:53
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Много благодаря, milletti!
Отговори с цитат
  #602  
Стар 17th October 2015, 15:55
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, момичета! На 20-ти ми предстои операция при д-р Л.Пеев, имплантите, които ще сложи ще са анатомични 475cc, Arion, подмускулно. Първоначално се бях насочила към кръгли импланти, но той ме посаветва за анатомични с цел по-добра и естествена визия, относно размера, каза че мога да избера импланти от 395сс до 510сс, като златната за мен среда са 455сс и 475сс. Старта ми в момента е доста минимален. След операцията ще се включа, за да дам повече подробности около протичането на самата операция.
Отговори с цитат
  #603  
Стар 17th October 2015, 16:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от azirida Виж мнението
Здравейте, момичета! На 20-ти ми предстои операция при д-р Л.Пеев, имплантите, които ще сложи ще са анатомични 475cc, Arion, подмускулно. ... След операцията ще се включа, за да дам повече подробности около протичането на самата операция.
Успех и ще ти стискаме палци, Азирида! Пожелавам ти спокойствие тези дни!
Отговори с цитат
  #604  
Стар 17th October 2015, 22:57
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Немога да разбера защо И.Стоянов сякаш почти винаги съветва пациентките с по-малък начален старт да слагат по-малки кубици,а Пеев се съгласява на по-големички,което ме радва
Отговори с цитат
  #605  
Стар 17th October 2015, 23:23
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
Smile

Според мен ми предложи по-големи импланти, защото и подгръдната ми обиколка е голяма/76см/. Aз първоначално се бях настроила за максимум от 400-420cc и като ми каза 455-475cc леко се шашнах дали няма да са прекалено много, но той ме увери че ще са ок и в никакъв случай няма да са огромни, пък ще видим какви ще са. Благодаря ina.ina вече нямам търпение.

Последно редактирано от azirida : 17th October 2015 на 23:27
Отговори с цитат
  #606  
Стар 18th October 2015, 09:33
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

здравейте, мойта операция мина на 15ти. Все още не мога да се похваля с резултат...защото още не съм ги видяла...не смея да сваля лентата...да не говорим за сутиена. Доктора каза 3 дена да нося лентата, утре ще му се обадя да го питам за после...дано всичко да е ок.
Отговори с цитат
  #607  
Стар 18th October 2015, 09:54
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Честитооо!Със здраве да си ги носиш и да бъдеш много щастлива!
Дано всичко е Ок!
Отговори с цитат
  #608  
Стар 20th October 2015, 07:35
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

sheflera, честити придобивки! Дано възстановяването мине бързо и безпроблемно! С нетърпение чакам да се включиш и да разкажеш за операцията. Стискаме силни палци и на azirida, чиято операция е днес, позитивно настроена съм, мисля че всичко ще мине максимално гладко и скоро ще се похвали с резултата.
Отговори с цитат
  #609  
Стар 20th October 2015, 14:52
kkkamsata kkkamsata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 12
Smile YXxxXyYy

Здравейте аз съм от варна но в момента съм в чужбина. Искам да се възползвам от ваучера и от положителните коментари за доктор Пеев.
В офертата пише че е валидна до 30 ноември , добре аз дотогава ще го закупя но колко време след закупуването мога да извърша операцията ? (Аз се пребирам на 20 декември ) интересувам се дали няма да е късно или това трябва да го опсъдя с доктора?
Друго което ме интересува е дали доктор Пеев прави консултации в Варна че иначе голямо пътуване ще му дръпна?..
Изчетох всичко и сте невероятно любезни всичките ще може ли да ми пратите и на мен снимчици с размерите ви индивидуално .. kkkams@abv.bg
Отговори с цитат
  #610  
Стар 20th October 2015, 18:34
lina.rangelova.1 lina.rangelova.1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkkamsata Виж мнението
Здравейте аз съм от варна но в момента съм в чужбина. Искам да се възползвам от ваучера и от положителните коментари за доктор Пеев.
В офертата пише че е валидна до 30 ноември , добре аз дотогава ще го закупя но колко време след закупуването мога да извърша операцията ? (Аз се пребирам на 20 декември ) интересувам се дали няма да е късно или това трябва да го опсъдя с доктора?
Друго което ме интересува е дали доктор Пеев прави консултации в Варна че иначе голямо пътуване ще му дръпна?..
Изчетох всичко и сте невероятно любезни всичките ще може ли да ми пратите и на мен снимчици с размерите ви индивидуално .. kkkams@abv.bg
Мисля, че ваучера е валиден 1година след закупуването. Можеш да се обадиш направо в клиниката и да попиташ .много са любезни и отговарят на всякакви въпроси.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:29.