IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th November 2005, 22:02
flower flower не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 7
По подразбиране Vichy NormaDerm..мнения;]

Та...става дума за серията за проблемна кожа на Vichy-Normaderm..След множество добри думи,които чух за нея в аптеките реших и аз да си купя,защото имам такъв проблем..Взех си измиващ гел,лосион и флуид-а..в началото сякаш ми подействаха добре,но после състоянието на кожата ми се влоши [да отбележа,че нямам много пъпки,по-скоро черни точки в Т-зоната].
И така,да питам тези,които са я ползвали(ако има такива,разбира се) за мнението им..???
Разпитвайки в последствие,още няколко момичета ми се оплакаха,че са получили алергична реакция..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th January 2006, 14:59
Guchi Guchi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Имам едино ексфолиантче и един тоник...ами не са лоши.
НО! Аз страдам само от лъщяща кожа,без черни точки.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th February 2006, 01:24
Настасия Настасия не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Germany
Мнения: 3
По подразбиране

Според мен Norma Derm на Vichy е пълен боклук. Ако имаш проблемна кожа, по-добре ходи на козметик веднъж на 2-3 седмици за почистване и химичен пилинг. Изобщо не съм доволна от продуктите на Vichy.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th February 2006, 14:23
teddy teddy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до teddy
По подразбиране Re: Vichy NormaDerm..мнения;]

И аз залагах надежди на този продукт, най-вече защото Vichy се смята за реномирана марка. След като го ползвах около седмица кожата ми се възпали до такава степен, че ходих в аптеката да питам дали случайно не е изтекъл срокът за годност на лосиона (маркировката на Vichyе малко странна и не можах да се ориентирам сама).

Така че - очевидно проблемът е в продукта, а не в "нашия телевизор". Между другото и от L'Oreal съм малко разочарована и сега поръчвам само професионална козметика от козметични салони - скъпичко е, но е по-евтино отколкото да тестваш върху кожата си цялата гама козметични продукти от аптеките, докато улучиш подходящ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: VichyNormaDermмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:46.