IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th December 2007, 15:48
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mischa
Извинете ме, че се намесвам в темата, но ще си купувам нов телефон
няма за какво да се извиняваш - аз затова съм я пуснала тая тема, да си обсъждаме телефони разни
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th December 2007, 18:38
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

и ад съм за N81 - има операционна система и по-добра батерия.

А що се отнася до дизайна, аз от 2 години имам това:
http://www.gsmarena.com/benq_siemens_s68-1410.php

и съм страшно доволна. Ръбест е ,няма камера, но е невероятно стабилен апарат.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th December 2007, 20:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Само да вметна, че N81 има по-добра батерия поради наличието на операционната система.Дадени са продължителност на говорене и в режим на готовност, което е видно, че N81 е далеч напред, но трябва да се има предвид факта, че като имаш глезотийки ще си ги ползваш, а от там и по-бързо ще ти пада батерията.Така, че в един хубав момент може да се окаже, че дори и тази батерия не е достатъчна на N-ката.Аз в момента съм с Nokia 6680 и на втората година ще трябва да сменям батерията.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th December 2007, 21:02
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Като функций N81 може и да е по-добър,но за дизайн няма какво да си говориме просто!Тия функций омръзват за една седмица така че........
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th December 2007, 21:14
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Не мисля,че функция като Wi-Fi, омръзва толкова бързо ... .
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th December 2007, 03:25
RLA RLA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Ireland
Мнения: 1
По подразбиране

N81 е телефона не помисляй и за Сироко , уверявям те ,че ще сгрешиш.Не познавам човек който да е доволен от Сирокото инъче е красив няма 2 мнения, но е с много слаба батеря и дава много дефекти.
Който иска евтин телефон да отиде в Хенди.Навсякъде са.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 29th December 2007, 06:14
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

И аз съм 'ЗА' моделите от N серията на Нокиа. Сироко-то са доста ощетени откъм функции. Те, както и Vertu-то, са направени пак от Нокиа за престиж и държат цена, най-вече заради по-скъпите материали, от които са изработени. На мой приятел единия от тел. му беше Сироко и естествено, батерията се скапваше за норматив. Та сложихме втората, уж по-слаба батерия и тя противно на логиката, държеше повече
А за сайт, аз съм поръчвала от www.mobilebulgaria.com и имат според мен най-адекватния сайт за GSM-и и аксесоари в Бг.
Иначе аз нещо Нокиа ги напуснах отдавна. Сега се радвам на iPhone, много изящен дизайн, лесен touch screen, перфектен звук и лесно направени (като за Хамериканци, все пак), функции & опции.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 29th December 2007, 14:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Reason ,благодарско ама това вече го гледах на външен вид е същия ама пише ,че със златно покритие а като го гледам бая е минал покрай златото,направен с титаниева пластина там където е слушалката а ми се вижда мега нестабилно има и леко разминаване в бутоните
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.