IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th February 2009, 11:04
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Може би. Аз ще си купя дифузор (с "е" се среща по-често, но много тъпо ми звучи ) тия дни.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th February 2009, 11:23
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

незнам защо, обаче на мен от дифузера, отзад на тила така яко ми се оплита косата, послееее няма разресване, ужас, исзскубвам я цялата докато я оправя. А ти с този дифузер, как процедираш, щото явно аз не правя нещо както трябва, щом така се уплитам
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th February 2009, 12:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
незнам как на вас не ви се получава къдрева коса.
Аз първо доста я навлажнявам косата, след това слагам пяна по цялата дължина и навивам дунапренините ролки. Естествено преспивам с тях цялата нощ. На сутринта съм като овца и след това задължително я поизправям пак с вода. Но може би зависи и от самия косъм, моят е много тънък и мек, може би затова ставам прекалено къдрева.

Според мен грешката и оплитането идва от пяната за коса....аз не слагам пяна за коса а Стилизиращ лосин за силна фиксация на Лонда...и сутринта като махна ролките косата седи на масури...минавам с пръсти и после пръскам силен лак за коса...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th February 2009, 12:11
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Подсушаваш косата с кърпа, слагаш пяна/крем със силна фиксация по цялата дължина, мачкаш с ръце и натъпкваш косата в дифузора (на кичури, няма как наведнъж). Заради това последният е хубаво да предствлява по-широчка и дълбока фуния, за да има място за косата.
Не знам защо ти се заплита. Аз ползвах редовно преди години, не помня да съм имала проблем. Наскоро фризьорката ми ме изсуши пак така и се навих да си купя само дифузор от някой магазин за фризьорски материали.
С дифузор ми стават прекалено ситни къдрици обаче, като се отпусне малко ми харесва повече.

П.П. Фризьорката ми каза, че за накъдряне стилизиращият продукт трябва да е задължително със силна фиксация и да се нанася по цялата дължина, не уточни пяна или крем/лосион, но пък на мен тогава ми сложи някакъв крем .
Казах й, че имам пяна и спрей на Вела 2nd day volume и я питах защо са 2 продукта и как точно да ги ползвам. Отговорът й беше, че, когато изсушавам косата с четка и искам обем в корените, трябва да ползвам спрея, а за къдрици - пяната.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th February 2009, 12:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Izabo, ама твоята коса да не би да е чуплива, за да ти стават ситни къдрици
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th February 2009, 12:20
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Чуплива е, да..., ама не задълго , макс няколко часа след измиване...След това се отпуска, дължината й тежи .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th February 2009, 12:45
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ох, не се разбрахме, аз питах по принцип да не би да ти е чуплива.
Но разбрах, че ти е права. Че как стават ситни къдрици тогава не разбирам, ама явно всичко е до структурата на косата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th February 2009, 20:03
Аватара на roshavka
roshavka roshavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

Трудно е вкъщи да си направиш много ситни къдрици и да наредиш ролките прецизно, изсушаването под каска е най- добрият вариант за да се изпече добре косата и да остане къдрава по-дълго.
Ако е права косата тип ' праз лук' хе хе тогава няма да е дълготрайно къдренето с ролки
__________________
http://roshavka.wordpress.com/
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th February 2009, 10:29
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

може пък с дифузер да ми е по-лесно ся като се замисля, или пък с по-едрички ролки някакви. благодаря ви за отговорите.
а Изабо искам да питам - къде е този магазин в Борово? аз живея в тоз квртал, ама не го знам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th February 2009, 10:39
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз не знам точно къде се намира, видях на брошурата, че имат магазин и там и го споменах за всеки случай . Явно е имало полза . Довечера ще проверя адреса и ще ти го напиша. Ако не ти се чака дотогава, звънни (тел. 858 04 99) и ги питай направо къде се намират. (улицата беше някакъв проход или водопад , друго не помня)
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ролкиоткъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:50.