IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3621  
Стар 16th February 2012, 21:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Nells, възелчета са нормални по шевовете. Да не те е протрил ластика на сутиена, та да усещаш дискомфорт?! Не се шашкай, наистина няма как от фитнеса да си им направила нещо. Аз на 20 дни пресни-преснии бях на Коледен банкет и играх хора, та се скъсах - без ластичната лента, без сутиен... Знам, че всичко в този момент те паникьосва, но се опитай да запазиш самообладание.

За сутиена (оперираните от НГ) - след първата операция не съм носила, той нали това казва, а аз му вярвах сляпо за всичко. След корекцията обаче самият той ми каза, че ще трябва известно време да нося (имах пришиване на джобовете отдолу) и аз от тогава реших, че сутиенът ще ми стане втора кожа.
  #3622  
Стар 16th February 2012, 21:59
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Нелко ,аз така се разтягах ,че змиите ми завиждаха ...)
Джуфе, кажи някви номера за гъвкавост мЪ. Аз съм гъвкава колкото комшийката леля Станка на 90, баси

А искам да отивам на йога...то там ше се пукнат от смях като ме видят кво дърво съм
  #3623  
Стар 16th February 2012, 21:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Може от сутиена да е. Все заемам една полуприсвита поза на дивана и усещам че ми изтръпва под гърдите, ластика ми стяга... ПУУУУУ омръзна ми!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3624  
Стар 16th February 2012, 22:01
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
АХахах , стига бе Джуф!!! Ти си ми пример за черен хумор!

Дано да не изхвърлям конци и аз, може за това да вдигам температура?..
AAA пиле морско...маи маи......Напълно възможно....Между другото,за инфото..образува се даже и гнои ,от където излиза конеца..Да не се плашат хората...Почистване с кислородна вода или с онзи хирургичния иодов разтвор...

Ти недеи като мене да си внушаваш и да викаш Дявола....чe да не вземе да доиде )
  #3625  
Стар 16th February 2012, 22:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Може от сутиена да е. Все заемам една полуприсвита поза на дивана и усещам че ми изтръпва под гърдите, ластика ми стяга... ПУУУУУ омръзна ми!!!
Сложи го сутиена върху потниче, да не е на голо да те жули.
  #3626  
Стар 16th February 2012, 22:07
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не, че си бях навила - просто ако някой ми каже, че може нещо, искам да докажа, че и аз го мога. Такъв ми е пустия характер! Тва от Овена в Луната ми.... Или от асцедента в Стрелец..

Ти, мари, кога почна да бягаш??
На 70-тия ден някъде, но ми беше много дискомфортно първите няколко пъти. Усещах ги леко ме наболяваха, друсаха ми се неприятно и даже се опитвах да ги придържам, ако никой няма наоколо. Последно преди операцията бягах по 10 км, а след нея 2 месеца влизах във форма докато избягам 5 км.
Иначе след други паузи съм влизала вчас за 10тина дни.
Просто организма си иска време за да се нагласи с новите "органи" според мен.
М/у другото аз си падам малко хахо и винаги засичам времето за бягане. Това лято така и не постигнах формата отпреди операцията, не знам защо, макар че яко се набирах цяло лято по морето и по разни стръмни трасета, ама не успях с едни 2 мин.
  #3627  
Стар 16th February 2012, 22:11
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Джуфе, кажи някви номера за гъвкавост мЪ. Аз съм гъвкава колкото комшийката леля Станка на 90, баси

А искам да отивам на йога...то там ше се пукнат от смях като ме видят кво дърво съм
Миске ..то малко като онова ще стане ..ама ...
Ако успееш да направиш едно упражнение,значи ще се справиш с иогата ...

Слагаш мъж отдолу..Ти отгоре ама изправена с разтворени крака в 2 позиция (маркова ще ти я разкаже ).С движение на хълбоците в дясно и ляво ,клякаш да улучиш правилното направление.Така нагоре и надолу...Това е упражнение за гръбнака ,които е наи важния..Да не си помислите нещо друго )
  #3628  
Стар 16th February 2012, 22:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
М/у другото аз си падам малко хахо и винаги засичам времето за бягане. Това лято така и не постигнах формата отпреди операцията, не знам защо, макар че яко се набирах цяло лято по морето и по разни стръмни трасета, ама не успях с едни 2 мин.
Еми тежиш с 670гр повече..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3629  
Стар 16th February 2012, 22:14
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

хахах Миске тея 2 мин,,не си ги предвидила ..как беше оная теорема...масата,по бързината, имаш 700грама в повече ))
  #3630  
Стар 16th February 2012, 22:36
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Миске ..то малко като онова ще стане ..ама ...
Ако успееш да направиш едно упражнение,значи ще се справиш с иогата ...

Слагаш мъж отдолу..Ти отгоре ама изправена с разтворени крака в 2 позиция (маркова ще ти я разкаже ).С движение на хълбоците в дясно и ляво ,клякаш да улучиш правилното направление.Така нагоре и надолу...Това е упражнение за гръбнака ,които е наи важния..Да не си помислите нещо друго )
Ма тия с хълбоците ги мога мЪ. Гръбнака и кръста са ми добре, огъвам сЪ екстра там и улучвам сички направления, хахаххаха

Краката са ми пълна скръб, повече от девеЕсе градуса не мога да ги отворя и отзад това на коленете(дето изпъва целия крак) как се казва не знам и там съм ного схваната

Хахахах, на йогата като кажат лотус, моите колене сочат към лицето ми
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.