IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4631  
Стар 1st April 2012, 17:25
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

И аз мисля като lily.ana. При мен също имаше голяма разлика от първоначалния вид след 6 месеца и година, но имплантите не се бяха смъкнали изобщо от долната страна, разрезите си седяха на същото място, но някак се наляха и натежаха с времето, сякаш тъканите и мускула само са се отпуснал и обема в горната част стана по-плавен, а преди имах доста обем отгоре.

Относно наместването на имплантите след корекция, аз съм все още на 18 дни, но виждам разлика, може би е от спадането на отоците след първите дни, но има малко разлика..занапред може би още малко ще се променят, но много не очаквам, тъй като мускула и кожата вече са си разтегнати и отпуснати.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4632  
Стар 1st April 2012, 21:12
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Малий, вижте на каква "културна дискусия" попаднах. Ама може и да сте я чели де, все пак по-отдавна от мене ровите из нета за инфо. http://www.eva.bg/categories/%D0%BA%...%B8%D1%8F.html
  #4633  
Стар 1st April 2012, 21:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз не мога да си го обясня по начина, по който вие го мислите Нелка.
Мани! Аз спирам да го мисля! Само глупости говоря. Трябва да се снимам периодично и след година да дам пълен отчет какво се е случило. Но ако трябва да съм честна и на мен не ми се вярва да се "спусне" джоба надолу, не е мн логически издържано.. Но е факт голямата промяна при някои жени. И не толкова голямата промяна при други..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4634  
Стар 1st April 2012, 22:24
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Може би на гърдите може да се влияе само първите 6 седмици, докато 'зарастнат'. За това са и ластичните ленти и денонщните спортни сутиени. За форма. Обаче след това.. Освен някакво гравитационно висване, зависещо от кожа и ген..друго драстично не може да очакваме, въпреки че се нагледах на промяната на гърди, година след година на близки приятелки. Много зависи. За себе си реших да не се вторачвам и втелясвам, докато не мине доататъчно време, че да мога да кажа -окей, сега да видим, има ли нещо, което много ме дразни и ми се струва неестетично и не само аз го виждам? Защотото преследването на идеал е един омагьосан кръг, в който ..няма излизане. Аз както съм и нераждала, тепъва ще се променят, ще има ре-оп и го знам. И по-добре да не полудяваме, че и хората около нас ще подлудим : ) съдя по себе си..

Последно редактирано от Ballerina : 1st April 2012 на 22:28
  #4635  
Стар 2nd April 2012, 15:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Защотото преследването на идеал е един омагьосан кръг, в който ..няма излизане. ... по-добре да не полудяваме, че и хората около нас ще подлудим : ) съдя по себе си..
Подкрепям!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4636  
Стар 2nd April 2012, 16:44
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
... Защотото преследването на идеал е един омагьосан кръг, в който ..няма излизане. Аз както съм и нераждала, тепъва ще се променят, ще има ре-оп и го знам. И по-добре да не полудяваме, че и хората около нас ще подлудим : ) съдя по себе си..
Направо съм ги подлудила, а още повече себе си. Чак напоследък не искам да влизам да чета по темата. В процес на размисъл съм дали съм ОК или не съм и нон стоп ме боли глава от мисли.
  #4637  
Стар 2nd April 2012, 17:04
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Аник и аз съм така..писна ми от тия цици и силикон.Опитвам се да не ги мисля и чакам само времето да покаже.Наруших си баланса и ми е едно...мани.нито ми се мерят дрехи ,нито ми се купуват.хич да не си ги глдам ако може И.С.казва,че към 1,5 месеца се вижда окончателния вид(без оттоци най-вероятно).Само това мога да кажа засега,че ми е изчислил белезите перфектно,точно под гърдата
  #4638  
Стар 2nd April 2012, 17:06
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

откачихме,не че след ражданията гърдите ни изглеждаха по-добре,но...тормоз си е.Макар че сега като се замисля,Инчето и другите май нямат тия проблеми.харесват си се девойките
  #4639  
Стар 2nd April 2012, 20:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Аник и аз съм така..писна ми от тия цици и силикон.Опитвам се да не ги мисля и чакам само времето да покаже.Наруших си баланса и ми е едно...мани.нито ми се мерят дрехи ,нито ми се купуват.хич да не си ги глдам ако може И.С.казва,че към 1,5 месеца се вижда окончателния вид(без оттоци най-вероятно).Само това мога да кажа засега,че ми е изчислил белезите перфектно,точно под гърдата
eliii, на мен ми трябваха два месеца, за да се почувствам добре в кожата си. Дори имаше моменти в които исках да ги махна. Приятелките ми ми се обаждаха, как са придобивките, мериш ли нови дрехи, радваш ли им се и бяха супер ентусиазирани, а аз от банята скачах в грозния сутиен и едни размъкнати блузи и изобщо не исках да ги гледам. Не вярвах, че някога ще изляза от това си съсояние, да не говорим да се харесам. Към днешна дата нещата вече не стоят така. Търпение му е майката според мен. Просто в този "спорт" нещата не стават от днес за утре при всички и не трябва да се втелясваме прекалено.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4640  
Стар 2nd April 2012, 21:02
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
eliii, на мен ми трябваха два месеца, за да се почувствам добре в кожата си. Дори имаше моменти в които исках да ги махна. Приятелките ми ми се обаждаха, как са придобивките, мериш ли нови дрехи, радваш ли им се и бяха супер ентусиазирани, а аз от банята скачах в грозния сутиен и едни размъкнати блузи и изобщо не исках да ги гледам. Не вярвах, че някога ще изляза от това си съсояние, да не говорим да се харесам. Към днешна дата нещата вече не стоят така. Търпение му е майката според мен. Просто в този "спорт" нещата не стават от днес за утре при всички и не трябва да се втелясваме прекалено.
Абсолютно!Поне засега не им се кефя както 1-вият път.Скачаш в грозния сутиен и това е...имах неблагоразумието да си премеря летните дрехи и на 2-рата седмица и полудях....нищо не ми става и егати бомбите оттогава съвсем ми се отщя и изчаквам...търпение-Да! Лидия-чувствам се точно така,като теб.ще ми просветне може би
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.