IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4651  
Стар 4th April 2012, 09:27
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз бях в депресия - чувствах се дбела.. От тези отекли цици до носа ми и имах корем, който после ми обясниха, че е от слезлите надолу отоци.
За колко време приблизително се резорбира тази течност?
  #4652  
Стар 4th April 2012, 10:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
За колко време приблизително се резорбира тази течност?
Много време отне при мен. Съвпадна с големите студове и имаше тотално обездвижване в къщи. А застояването пречи на да се разсорбират отоците.
Коремът ми беше подут около 3 седмици.. Хем ме бяха предупредили за този "ефект", не предполагах, че ще е толкова осезаемо.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4653  
Стар 4th April 2012, 10:53
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Привет и от мен момичета! И аз съм в кюпа с насрочена операция за 25 Април. Нямам търпение да идва и да се свършва и да си имам нови
Все още не сме уточнили големината на имплантите, ще имам още един преглед, да доуточним, понеже се двуомя, много искам по - големи гърди, така хубавка разлика да има, но ще видик и доки какво ше каже дали може.

Искам да попитам миналите вече през това колко време след това не мога да вдигам тежести, защото малкото е много палаво и по цял ден тичам след него и се страхувам да не стане нещо? Мерси
  #4654  
Стар 4th April 2012, 10:57
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Поне 1 месец трябва да избягваш да го вдигаш. Иначе успех с операцията.
  #4655  
Стар 4th April 2012, 11:02
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

кalinka86, при кого ще се оперираш?
  #4656  
Стар 4th April 2012, 11:04
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Сега видях в другата тема.
Това ще ти е реоперация, нали?
  #4657  
Стар 4th April 2012, 11:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka86 Виж мнението
Привет и от мен момичета! И аз съм в кюпа с насрочена операция за 25 Април. Нямам търпение да идва и да се свършва и да си имам нови
Сори за оф топика, но честно аз никога не бих се оперирала ако имам гърди, като твоите! Това може би са най-хубавите естествени гърди, които съм виждала! При това след раждане...

Но ти си знаеш най-добре. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4658  
Стар 4th April 2012, 11:40
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Много време отне при мен. Съвпадна с големите студове и имаше тотално обездвижване в къщи. А застояването пречи на да се разсорбират отоците.
Коремът ми беше подут около 3 седмици.. Хем ме бяха предупредили за този "ефект", не предполагах, че ще е толкова осезаемо.
И при мен беше долу-горе толкова време подуването. Аз си мислех, че е от това, че нямах дренажи, но явно и в двата варианта се получава. Дори бях 2 килограма по-тежка в сравнение с килограмите ми преди операцията. А хапвах само по 2-3 ябълки на ден, защото се чувствах супер дебела с тези отоци.
Като каза за големите студове... Някъде на 6-тия ден, безкрайно отегчена от седенето вкъщи, решавам да ида вечерта до магазина с мъж ми. Аз у дома си бях докарала температура от около 100 градуса и само слушах по новините колко студено било навън. И така, скачам аз в един анцунг и една грейчица без ръкавки и още с излизането навън, направо ми замръзна дъха, мускулите на гърдите се свиха, ама така се свиха, че буквално щях да се напишкам от болка! Не знам в каква поза съм влязла в магазина, но всички ми правеха път да мина, като ме погледнат! После излязох чак на 10-тия ден и то облечена като буба.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4659  
Стар 4th April 2012, 11:49
kalinka86 kalinka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 21
По подразбиране

Момичета, първа операция ще ми е. Просто нямам много самочувствие, защото ми се струват малки за тялото ми, а като гледам колко хубави гърди имате вие и ми се иска и аз да мога да се похваля с такива.
Иначе при д-р Николай Георгиев ще ми бъде операцията.

Плюс това не знам дали се вижда, но дясната гърда е по - малка от лявата... което също леко си личи и през дрехите
Мерси за отговорът, ще го имам на предвид.


Стискайте палчета всичко да мине окех и да пусна снимки и след
  #4660  
Стар 4th April 2012, 11:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Като каза за големите студове...
Този период от живота ми е мъгла... Аз мразя да стоя в къщи, но знаех какво ме очаква ако изляза - това, което на теб ти се е случило.. Също така отказах да се връщам със самолет от София, защото знам как се стягам цялата при турболенция..

Калинка, според мен са перфектни и на форма и на големина. И не забелязвам никаква асиметрия. Вие с НГ асиметрия ще коригирате ли?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.