IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 2nd June 2013, 22:17
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veron4eto Виж мнението
Когато става въпрос за красота, нещата винаги опират до субективизъм.
Dii, според моите разбирания носът ти изглежда много добре и на твое място за нищо на света не бих преминала през още една ринопластика. Взех решение да се оперирам при д-р Асенов на база видените във форума снимки на нослета, едно от които беше и твоето.
Не мисля обаче, че имаме право да казваме кой нос е лесен за оправяне и кой не, защото тук виждаме просто няколко снимки, а е ясно, че в операционната нещата стоят по друг начин. Например не мисля, че носът на krokodil е от най-елементарните, защото както всички тук са коментирали, работата по върха е най-трудна. Смятам, че и носът на Кристина е бил доста сложен, а резултатът за мен е прекрасен (занесох нейни снимки на доктора преди операцията си).
Форумът, разбира се, е за изказване на всякакви мнения - и положителни, и отрицателни. Всяка публикувана снимка обаче струва повече от 1000 коментара, защото всеки може да направи заключението за себе си. Аз лично не съм видяла един грозен нос в тази тема, може би не съм от претенциозните и взискателните . Не ангажирам никого с мнението си, надявам се, че не съм и засегнала някого.
По-късно ще кача и мои снимки.
Верончето, моля те обясни ми според твоите разбирания кое точно в носът ми ти харесва...публикувам снимка, която да гледаш..

Отговори с цитат
  #512  
Стар 2nd June 2013, 22:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На чужд гръб и 100 тояги са малко, нали знаеш...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 2nd June 2013, 22:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

С риск да ме линчувате, или да кажа нещо, което няма да е много утешително - Дии, не ти е толкова лесен носа.

Ноздрите ти са по-високо позиционирани от върха. Ако искаш повдигане на връхчето, ще се наложи не само скъсяване на дължината, но и наслагване на хрющял на върха, за да се оформи вирнат.
Асенов го изключи. Съжелявам за категоричността, но няма да се справи! Не ти го пиша за да те отчая, а защото искам да си спестиш още една неуспешна. Не си за България. Директно ти го казвам - за Емре Илхан си! Той прави тотални реконструкции! Мести ноздри, смалява ги, реконстуира връх. Рабиоса беше при него, самолично видях на какво е способен.
Знам за финансовия фактор. Но пари се вадят, събират и пр. Мисля , че не си срува мъките да се тормозиш тук.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 2nd June 2013, 22:59
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Стига деее, направо ме застреля с този пост!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 2nd June 2013, 22:59
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз бих посъветвала Дии да не бърза, не само с БГ хирурзите, но и с турските, дори факта, че няма парите в момента я спасява от една твърде рискова инвестиция!

Последно редактирано от klarisina : 2nd June 2013 на 23:02
Отговори с цитат
  #516  
Стар 2nd June 2013, 23:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Аз бих посъветвала Дии да не бърза, не само с БГ хирурзите, но и с турските, дори факта, че няма парите в момента я спасява от една твърде рискова инвестиция!
И аз съм на мнение да не бързаш!
Изчакай , дай си време, услушай се добре! Тепърва ще има доста резултати от турските. Ще видим до къде им стигат силите. Българските вече ги видяхме...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 2nd June 2013, 23:16
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

На Ачелия ноздрите и бяха разположени по същия начин, само дето бяха по-покрити и сега и са идеални...без никакви присаждания и т.н.

Ако се резне от самото връхче, тоест където е колумелата няма ли да стане?

Последно редактирано от Dii : 2nd June 2013 на 23:19
Отговори с цитат
  #518  
Стар 3rd June 2013, 00:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
На Ачелия ноздрите и бяха разположени по същия начин, само дето бяха по-покрити и сега и са идеални...без никакви присаждания и т.н.

Ако се резне от самото връхче, тоест където е колумелата няма ли да стане?
Според мен не.
Направи си снимка в профил. След това с молив нарисувай носът, който искаш да имаш. Виж как се разминават очертанията на върха - със сигурност желания връх от теб ще излиза извън очертанията на сегашния ти нос. Надявам се ме разбираш какво искам да ти кажа. С 2 милиметра да е, пак ще трябва да се наложи хрющал.
Разберете, че много рядко се получават нещата само с отнемане. В по-честите случаи се налага и наслагване на собсвен материал, особено за оформяне на връхче.
На теб носът ти е доста прибран към лицето.


Това е лично мнение. Консултирай се поне с още някой хирург. Ако икаш отиди на консултация до Истанбул - безплатни са им. Виж там какво ще ти кажат, виж тук какво ще предложат - винаги е по-добре да си осведомена, от колкото да разчиташ на късмет. По трудния начин го научих този урок..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #519  
Стар 3rd June 2013, 00:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това с ноздрите дори не знаех, че може да се коригира и тъй като ние тука са си говорим образно и аз сега специално за Dii си отделих от времето да търся снимки с такава корекция за която говорите. Снимките са си снимки и аз искам да видя точно такава корекция, да знаем поне че е възможно, а после вече е другият въпрос, кой може да го направи. Като напишете в google - rhinoplasty before after в снимковият раздел излизат стотици корекции и най странното е, че не мога да видя такъв случай, само 2 снимки намерих, които се доближават за високи ноздри и се замислям, че това ще е и доста рядка корекция ако се прави все пак, то за нея специално направо изключвай БГ варианта от воле. Дори и много опитен специалист няма да има толкова много подобни корекции, а опита е нещо много важно и сега като чух за Дилбер ,че прави по 2 ринопластики на ден по 6 дни в седмицата, той за една година ще направи толкова носове, колкото някои спецове у нас за 5 години, а тея дето правят и други операции сигурно и за 10 няма да направят толкова.

Последната снимка от трите я слагам, да видите от каква чушка, какво носле е направено !
Attached Images
Тип файл: jpg rhinoplasty_01b.jpg (14,6 КБ, 236 views)
Тип файл: jpg sadatirhino13.jpg (33,6 КБ, 209 views)
Тип файл: jpg 72d349c0f7698e826b25f54cec53f9de_L.jpg (28,7 КБ, 218 views)
Отговори с цитат
  #520  
Стар 3rd June 2013, 08:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дии наистина докато чакаш можеш да си направиш поне една консултация в Истанбул няма да излезе много рязходи и може би един ден ще ти отнеме
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.