IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 5th August 2008, 14:26
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ох много неприятно..
При кой д-р се оперира ?По принцип подмускулно поставените импланти причиняват по голям дискомфорт през възстановителният период.При теб болки ли са или просто не ти е конфортно?А преди корекцията пак така ли беше или след това?
Отговори с цитат
  #102  
Стар 5th August 2008, 14:31
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Много странно че докторите не могат да кажат какво точно става?С колко лекаря освен с твоя си се консултирала и какво изобщо казват по въпроса.....
Отговори с цитат
  #103  
Стар 6th August 2008, 11:19
ioion ioion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 9
По подразбиране аз

Еми значи с 3-ма доктори имах консултации.Моя доктор е Н.Г. Усещам болки и дискомфорт в смисъл при всяко навеждане нещо марда Осещтам напрежение все 1 нищо не ги държи , тежат ми .. Когато ги хвана с раце и се наведа и изпправя това движение не го усещам . Незнам течност ли сабирам , силикона ли ми е твърд или млечната жлеза не отговаря на импланта ?!?! Аз съм с Вертекс на евро силикон . От скоро имам подути лимфни възли.Единият док каза 4е ще свикна, др док ми каза 4е трябва да ми се повдигне единия имплант , и пак е въпрос на време за да отмине този дискомфорт.Може би трябва да ми намалят излишната кожа за6тото имам леко увисване .Мн консултации мн разли4ни мнения .,,Страшно сам притеснена немога да намеря никакво решение затова се надявам вие да ми помогнете . Мисля си 4е ако ги изкарам над мусколно проблема може да отшуми На 15 септ. имам планувана 2ра реоперация .но нз какво трябва да ми направят Немога да се доверя на никои
Отговори с цитат
  #104  
Стар 6th August 2008, 11:54
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране Re: аз

Цитирай:
Първоначално написано от ioion
Еми значи с 3-ма доктори имах консултации.Моя доктор е Н.Г. Усещам болки и дискомфорт в смисъл при всяко навеждане нещо марда Осещтам напрежение все 1 нищо не ги държи , тежат ми .. Когато ги хвана с раце и се наведа и изпправя това движение не го усещам . Незнам течност ли сабирам , силикона ли ми е твърд или млечната жлеза не отговаря на импланта ?!?! Аз съм с Вертекс на евро силикон . От скоро имам подути лимфни възли.Единият док каза 4е ще свикна, др док ми каза 4е трябва да ми се повдигне единия имплант , и пак е въпрос на време за да отмине този дискомфорт.Може би трябва да ми намалят излишната кожа за6тото имам леко увисване .Мн консултации мн разли4ни мнения .,,Страшно сам притеснена немога да намеря никакво решение затова се надявам вие да ми помогнете . Мисля си 4е ако ги изкарам над мусколно проблема може да отшуми На 15 септ. имам планувана 2ра реоперация .но нз какво трябва да ми направят Немога да се доверя на никои
Мила, възможно и много вероятно е дискомфорта да отмине с времето както са ти казали повечето лекари (аз имам същия проблем и на това се надявам). Относно отстраняването на излишната кожа не виждам това с какво ще промени нещата при условие че имплантите са ти поставени подмускулно. Това което ме притеснява е че споменаваш че имаш увеличени лимфни възли за целта мисля че е най-добре да се консултираш с мамолог, а и една мамография би внесла по-голяма яснота в положението ти, когато отидеш на консултация при Георгиев. Все пак не може да се гадае какво става в гърдите ти без да има поглед. И защо си си насрочила реоперация след като казваш че не можеш да се довериш на никой? Аз мисля че за да се подложиш на корекция трябва да си се доверила на доктора който ще я извърши. не губи надежда и помисли още малко, а и помоли за мнения по-опитните дами във форума.
Бъди здрава и не се отчайвай трябва да има решение и да се намери!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th August 2008, 18:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: аз

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Мила, възможно и много вероятно е дискомфорта да отмине с времето както са ти казали повечето лекари (аз имам същия проблем и на това се надявам). Относно отстраняването на излишната кожа не виждам това с какво ще промени нещата при условие че имплантите са ти поставени подмускулно.
Нейният случай е доста по-сложен, за съжаление... Ще го кажа и тук макар и на нея да съм й го казала - винаги има вариант да ги изкара надмускулно и да се решат нещата, докато не дойде следващ проблем, не дай си боже - евентуално увисване...Но това - като крайна мярка... Аз бих пробвала варианта с повдигане на едната гърда и с навиване на капсулата отдолу под импланта, както и съвсеееее леко отпускане на джобовете отстрани, за да не притискат имплантите... Но този, на който решиш да се довериш, миличка - той най-доБре ще прецени - не можеш тни или друг да му казва какво да направи - просто избери някой от предложените ти варианти и ако не се фиксира проблема - слагай ги надмускулно и толкова... Каквото и да решиш - насреща съм с каквото мога
Отговори с цитат
  #106  
Стар 8th August 2008, 11:45
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Гуени би ли ми обяснила това за ниване на капсулата...извинявай за невежеството и за въпроса но съм много любопитна. Напиши ми по-подробно като имаш време!
Много целувки от мен!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #107  
Стар 8th August 2008, 16:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Гуени би ли ми обяснила това за ниване на капсулата...извинявай за невежеството и за въпроса но съм много любопитна. Напиши ми по-подробно като имаш време!
Много целувки от мен!
То по-подробно едва ли мога да ти го опиша, щото не съм чак толкова в час, но идеята е, че като се получи по-нисък джоб, за да не се разминат импланта с жлезата и да се получи "прищипване" (или разл. нива на гърдата и импланта) може да се повдигне импланта като се отстрани капсулата около него - навива се и се пришива под него, за да го повдигне... След няколко месеца около импланта се образува нова капсула и така гърдите би трябвало да застанат на едно ниво... Нещо такова съм чувала...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 8th August 2008, 22:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами звучи добре за в някои случаи. Наистина би спестило доста от травмирането на гърдата с ваденето на импланта например заради цялостното отделяне от капсулата. Аз до колкото разбрах ако при мен само се цепне капсулата от долу би трябвало импланта сам да си слезе и това ми прозвуча доста радващо въпреки че после се зачудих как ще стане това след като по цялата си повърхност той все пак е сраснал с тъканите Но пък ако не се получи наистина може да се повдигне другия. Само дето ме притеснява при отстраняване на капсулата колко прецизно трябва да се направи това (говоря за тази която ще се използва за повдигането) че да гарантира после равномерното и оформяне в бъдеще. Т.е. дали няма да се получи нещо като риплинг ефект?
Ама че новости има постоянно!!!
Благодаря ти мила за разяснението и за отзивчивостта!
Целувки от мен!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #109  
Стар 8th August 2008, 22:41
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

дедективче,като ти гледам снимките аз не виждам да има очебийно по-висок имплант,което чак да повод за корекция. въпросът са тези болки, които колко са силни и имаш ли втвърдяване на гърдата?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 8th August 2008, 22:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ясно ми е че на снимка не ви изглежда така както е в действителност но разликата се вижда и през блуза, виждам че и скосяването на гърдата от към долната част и нивото на зърната явно също не ви прави впечатление но на мен ми прави и през дрехите (е изключвам плетен вълнен пуловер де). Болката е търпима като съм изправена и става доста силничка като легна Втвърдяване няма а и правя масажи все пак. не мога да гадая вече от какво е честно казано! Не смятам че е КК или поне нямах такъв проблем през юни а болката си я имаше и тогава но сега се позасилва на последък. Днес само си кеся на компа и бачкам и нищо не правех до 18 часа но после се наложи да покарам и ми беше доста болезнено преживяването. Болката е някак си в гръдния мускул и върви към подмишницата
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.