IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th May 2008, 08:31
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На мен не са ми се налагали ре-операции,но от това,което са ми споделяли приятелки корекцията,като болка изобщо не може да се сравни е тази при първична операция.В пъти по-леко се понася. Обаче носенето на лента /и,или/бинтове през целия гръден кош/в зависимост какво точно се е коригирало/ може да е доста дълго,като период.Гърдите се фиксират на определени места,докато зарастнат околните тъкани/особено при ботъминг и т.н.латерално разположение,или прекалено раздалечено/.Освен това има опасност от рецидив,или шевовете да се скъсат и имплантите отново да се върнат на старите си места.Но до колкото знам всички имате нужда само от сваляне на единия имплант,а при този случай гравитацията само помага.
Това е,което се сещам сега,дано ви е от полза
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th May 2008, 08:43
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да благодарим ти.Всичко ни е полезно в момента.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th May 2008, 11:10
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране Re: :)

И на мен не ми се е налагала засега корекция,но със сирурност знам,че няма да е така болезнено като при първата операция.Ако ми се налага корекция ще си я направя и няма да отлагам,защото ще искам да изглеждам добре и всичко да е наред.И мойте белези са на около 5мм-1см. от гънката на гърдата и не мисля,че импланта ще слезе по-надолу.То все едно е срязано върху ребрата ми ,а не на гърдите.Успех на всички и дано нещата се оправят ,подкрепям ви!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th May 2008, 11:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
И на мен не ми се е налагала засега корекция,но със сирурност знам,че няма да е така болезнено като при първата операция.Ако ми се налага корекция ще си я направя и няма да отлагам,защото ще искам да изглеждам добре и всичко да е наред.И мойте белези са на около 5мм-1см. от гънката на гърдата и не мисля,че импланта ще слезе по-надолу.То все едно е срязано върху ребрата ми ,а не на гърдите.Успех на всички и дано нещата се оправят ,подкрепям ви!
Чакайте бе хора на всички са били така ,много рядко на някои да са му точна на свивката.
И моите бяха така и ето след 6 месеца не се виждат.
Искам да ви попитам а ако след реоперацията гърдита са на корема ви за да не ви се виждат белезите как ще се чувствате
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th May 2008, 11:39
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране Re: :)

И на мен много ми се иска ве4е да я прави док таиа корекция но ми каза да 4акам 3 месеца,не виждам как с 4акане моя случей ще се оправи при положение 4е и лента дори не нося
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th May 2008, 11:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Sisi,лентата в повечето случай се носи един месец а от там на татък сами със всеки изминал ден стават по хубави и по хубави.
Аз със моите що рев извемах а сега си ги харесвам много.
Даже със масажите бях доста немърлива. И сега им се радвам.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th May 2008, 12:06
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране

От твоите уста в божиите уши)
Дано да си права,да ти кажа честно и аз малко ги занемарих масажите защото си мисля че нямат ефект.....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th May 2008, 12:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisi_dim
От твоите уста в божиите уши)
Дано да си права,да ти кажа честно и аз малко ги занемарих масажите защото си мисля че нямат ефект.....
Абе да ви кажа, мисля, че си имат ефект - колкото пъти съм се оставила няколко дни без масажи - веднага ми се появява леко нагъване отстрани при навеждане - след няколко дни с масажи - всичко изчезва и отново са перфектните гърди...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th May 2008, 15:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Sisi,лентата в повечето случай се носи един месец а от там на татък сами със всеки изминал ден стават по хубави и по хубави.
Аз със моите що рев извемах а сега си ги харесвам много.
Даже със масажите бях доста немърлива. И сега им се радвам.
Мила аз ще направя 2 месеца и док ми остави лентата а със Сиси сме при един и същи и аз незнам вече какво да си мисля. Дори и с лента имплантите ми не слизат на долу. каквото е с нея такова и без нея, но ми казва да я нося и си стоя кво да правя
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 9th May 2008, 18:03
ronita ronita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 10
По подразбиране Реоперация/Корекция

sisi_dim изчакай до трети месец и тогава мисли за реоперация,разреза на лявата ми гърда след първия месец беше супер,а на дясната почти 1см под гърдата и се бях отчаяла,но с масажи и бутане на импланта сега има около 2мм още и всичко висях постоянно пред огледалото и колко сълзи пролях,даже вече мислех за корекция.Моята операция беше на 21,02,08 ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.