IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1321  
Стар 28th January 2011, 18:43
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Забравих да спомена Термалната вода, също има много благоприятен ефект.
Отговори с цитат
  #1322  
Стар 28th January 2011, 18:54
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Имам един въпрос за почистването на лицето. Откакто влязох в пубертета винаги съм ползвала измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика. След това задължително слагам хидратиращ крем Но напоследък забелязвам, че кожата ми всъщност не е никак почистена след като я измия с тези гелове, за това започнах всяка сутрин и вечер да си мия лицето със сапун Дав, но се притеснявам да не е много агресивен към кожата, но не искам и да ползвам отново онези гелове. Какво бихте ме посъветвали?
Пробвай не с масовата козметика, а с професионална и може да се чудиш после защо си си давала парите за Гарниер. Точно така правя и аз и съм много доволна.
Може ли да ми препоръчаш нещо конкретно и ако може ориентировъчни цени.

Благодаря за мненията ви, на останалите.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #1323  
Стар 6th February 2011, 10:20
За Здраве и Красота За Здраве и Красота не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Русе
Мнения: 9
По подразбиране

Правя си процедури с мед и ефекта е наистина перфектен. Трябва и вие да опитате. Подхранващи ефект е невероятен.
Отговори с цитат
  #1324  
Стар 8th February 2011, 02:01
psyxedeleia psyxedeleia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 24
По подразбиране

здравей и от мене,хумата си е хума наистина има много благоприятен ефект но при тебе проблема е ежедневното почистване доколкото аз разбрах и понеже аз също съм се борила с този проблем дълго години първо ще ти кажа да не се миеш със сапуни пак каквито и да било ,има много хубави и ефтни гелове за измиване които си вършат много добре работата въпроса е да си вземеш подходящия според това какъв тип ти е кожата (мазна,смесена,суха ,чуствителна) .След като направиш това задължително си купи и абразивен гел който пак според това какъв тип ти е кожата примерно ако е мазна ще ползваш два пъти в седмицата за да отсраняваш мъртвия слой кожа гарантирам ти че кожата ти ще бъде идеално почистена и за да почустваш и по бързо ефекта ако имаш някой излишен лев отиди на един козметик да ти направят едно професионално почистване пак след това прави това което ти казвам, с един почистващ гел + един абразивен които ти ще видиш как ще ползваш според типа кожа който си и тогава кожата ти ще бъде идеално почистена )))))
Отговори с цитат
  #1325  
Стар 21st February 2011, 19:14
zelda zelda не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Доълвам информацията - "HyaVita" струва 58 лв, 20 капсули, по 1 на ден. Поръчала съм си за утре. Дано да има някакъв резултат все пак за тази цена
sibi да те върна малко назад в темата ... какъв е резултатът от тези таблетки , защото и аз мисля сега да ги почвам и още се чудя...заслужават ли си ?
Отговори с цитат
  #1326  
Стар 21st February 2011, 20:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не очаквай чудеса, най-много общо освежаване на кожата и то след поне месец и половина прием (препоръчва се да се пият поне 3 месеца). Но пък сега таблетите са почти тройно по-евтини, така че не пречи да провериш при теб какъв ще е резултатът.
Отговори с цитат
  #1327  
Стар 4th March 2011, 15:47
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Въпрос: кажете нещо мноого ефектно за разсресване на косата
балсам - ползвам, спейове за разсесване - в момента имам точно 5 вида , резултата - косата ми адски се залита, защото е безобразно тънка, мека, лека, пухкава и каква ли още не. Като споманах залита - не в крайчетата, а от основата, особено като спя на суринта е АД, омотана на кълбета вече спя с вързана коса само да не се залита. Ресането е болезнено и без всичките споменати по-горе гадости е непостиживо
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #1328  
Стар 4th March 2011, 16:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ще те посъветвам нещо което При мен действа безотказно! Слагай сатенена калъфка на възглавницата!
С нея косата не се оплита пък и е по Добре за кожата на лицето!
Отговори с цитат
  #1329  
Стар 4th March 2011, 16:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

подкрепям поста на Сюзан, с едно малко допълнение. Използвай памучен сатен, а не полиестер, защото от него косата се наелектризира. ( според мен Сю и тя имаше това в предвид, но някои хора под сатен все още разбират полиестерна материя)
Отговори с цитат
  #1330  
Стар 4th March 2011, 16:26
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

ООО, мерси много за съветите
не се бях сетила
това ще реши поне проблема със спането
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.