IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th August 2006, 09:51
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

благодаря ви хора все се чудех как ги вършите тия екстри то каква била работата :P
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th August 2006, 16:10
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

дива, в профила ти има начин да кликнеш че искаш да получаваш съобщения на пощата си когато някой отговори по тема в която си писала. Моята поща е към Outlookа и ми проверява за нови съобщения на всяка минута. Не знам дали това отговаря на питането ти.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th August 2006, 16:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
дива, в профила ти има начин да кликнеш че искаш да получаваш съобщения на пощата си когато някой отговори по тема в която си писала. Моята поща е към Outlookа и ми проверява за нови съобщения на всяка минута. Не знам дали това отговаря на питането ти.
е не ти ли се засипва пощата с мейли
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th August 2006, 16:22
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

тя тази поща лично за това е създадена да се засипва. понеже е отворена непрекъснато обикновено не я давам на важните си хора. съобщенията ги получавам на български и тук няма кой да ги прочете около мен даже и да изяви желание. а и най лесно разбирам кога някой е отговорил, защото съгласи се че през работно време да щракам из форума само да проверявам някой дали е отговорил.... не мога много да си го позволя.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th August 2006, 16:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми като нямаш време да щракнеш да видиш кво става из форума, то и да получиш мейл пак няма да можеш да видиш кой кво е писал, камо ли да отговориш
ти си знаеш де...аз понеже пиша в няколко форума и тва при мен е немислимо просто особено от датата ще имам поне по сто мейла на ден
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th August 2006, 18:25
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

А аз в пощата си изтрих днес поне 85 писма от такива отговори . Наистина не я ползвам . Преди си струваше , когато пишех само на лични с въпроси , но вече съм по-смела и направо си общувам .
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th August 2006, 18:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

На мен онзи ден ми се наложи да си видя пощата....олелееееееееееее, около 5 мин. мислих как ми е имейла, след това се чудих за паролата , ама влезнах
Гледам 250 писма и викам "брейййййй колко ме търсат, ухаааа има да чета", а то отговори от форума....
Сега какво да направя, за да не ми се задръства пощата ....?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th August 2006, 18:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

влез в профила си, и долу където пише "Винаги ме уведомявай за отговори:" отметни НЕ. ако искаш и за ЛС да не те уведомява, отметни и там НЕ-то
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th August 2006, 18:42
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Добре де , аз искам да ме уведомява за ЛС, ама то като ще влизам в пощата с пароли и т.н., по-лесно да си провера ЛС, или....
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th August 2006, 20:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Добре де , аз искам да ме уведомява за ЛС, ама то като ще влизам в пощата с пароли и т.н., по-лесно да си провера ЛС, или....
много ясно, тъй или иначе влизаш поне по веднъж във форума...ако не отговориш веднага на ЛС не е болка за умиране. ама ти си решаваш остави си само ЛС-тата като искаш, а поне за темите отметни да не ти праща мейл
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАquotНЕГРАМОТНИТЕquotКАТОМЕН
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.