IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th September 2006, 16:51
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Съжалявам, че не съм гледала предаването. Кукавица ми беше любима, и клипа е много хубав също
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th September 2006, 14:08
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Не харесвам повечето и песни,но други пък ми допадат.Всеки път като погледна към плакатите за концерта и,които са лепнали точно срещу стадиона,си казвам,че ако имам възможност да отида на концерта,бих го направила,за да я видя и да се възхитя още повече на това,което е тя самата като жена.Невероятна е наистина.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th September 2006, 14:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Поправете ме, ако бъркам, но това не беше ли жената на Желко Разнятович - Аркан, бившият сръбски генерал, отговорен за избиването на хиляди цивилни хървати. Обявен от трибунала в Хага за военнопрестъпник.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th September 2006, 14:21
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, тя е. Дори много от търсените за политически убийства мъже от бандата на Милошевич се укриваха при нея след смъртта на съпруга й.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th September 2006, 14:25
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

liophy, въобще не бъркаш...Тя наистина беше негова жена. Освен това тя беше сред заподозрените за убийството на бившия сръбски премиер Зоран Джинджич, заради което няколко месеца беше в ареста...
Но на жената не й пука,че е била омъжена за убиец,ами напротив,постоянно го хвали и обяснява колко мил е бил той...
Освен това не бих се учудила,ако се окаже, че тя се занимава с незаконните дела на Аркан след смъртта му...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th September 2006, 14:30
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Не е била в ареста защото е била заподозряна в убийсво, а заради притежание на оръжие.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th September 2006, 14:30
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Да, тя е. Дори много от търсените за политически убийства мъже от бандата на Милошевич се укриваха при нея след смъртта на съпруга й.
Цитирай:
Първоначално написано от verita
Останах повече от очарована от нея! Тази жена има нещо.. Както каза Слави, тя наистина притежава харизма да омагьосва хората!!!
Не знам, може аз да съм със закостенели убеждения, но на мен нещо тук не ми се връзва
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th September 2006, 14:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Да бе тя е , ама ние не говорим за моралните и характеристики.
Аз лично я харесвам визуално.... за характера нищо не мога да кажа, щото не я познавам... ама съм чувала, че още преди да гътнат мъжа й , е имала взимане-даване със сина му..... Ама то около лошите момчета се въртят лоши момичета, няма да се занимават с цигуларки я...
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th September 2006, 14:35
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И въобще не ви ли е неудобно да правите следните коментари за жена, която всяка вечер си е лягала до човек, избивал хиляди невинни хора. Тя е подкрепяла морално и е стояла зад него.

И преди да ми отговорите - погледнете пак темата с тюленчетата и осъзнайте, че в случая тюленчетата са били хърватските момченца и момиченца (както и възрастни хора и жени), а оня с бухалката е бил Аркан.

Аз лично не мога да изпитвам нищо друго освен презрение, към подобни същества. Дори за секунда не бих си помислил за това колко е "хубава", а по-скоро как ли ще изглежда ако и размажа вероятно пластичния нос върху физиономията.

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Сега я гледах при Слави и да ви кажа много ме накефи....
Цитирай:
Първоначално написано от alexis_amore
Винаги много съм я харесвала.....
...И дечицата са и много сладки. Да са й живи и здрави.
Цитирай:
Първоначално написано от verita
Останах повече от очарована от нея! Тази жена има нещо.. Както каза Слави, тя наистина притежава харизма да омагьосва хората!!!
Цитирай:
Първоначално написано от Atlantida
И на мен ми хареса! Дрехи,грим,поведение- всичко на място според мен.
Цитирай:
Първоначално написано от Street
Супер е
Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Само едно ми идваше наум докато гледаш - класа.
Цитирай:
Първоначално написано от beladona
бих добавила + стил...очарователна жена много истинска.
Цитирай:
Първоначално написано от tina
за да я видя и да се възхитя още повече на това,което е тя самата като жена.Невероятна е наистина.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th September 2006, 14:36
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Защо, на мен ми харесва като жена, като талант, като държание пред публика... Аз не давам оценка на личния й живот и това, с което се занимава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦЕЦАВЕЛИЧКОВИЧ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:00.