IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th October 2006, 12:52
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

Разликата между мен и моя приятел е 6години - аз на 20, той на 26 и си мисля, че тази възрастова разлика е доста добра, тъй като повечето момчета на моята възраст ми се струва, че мислят като 16 годишни...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th October 2006, 14:53
alexis_amore alexis_amore не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 368
По подразбиране

Разликата в годините има значение.

Първото ми гадже беше / и си е, де / '78 набор -6 години по-голям/оттогава имам голяма слабост към този набор хора/. За добро или за зло, връзката със по-зрял партньор- особено ако е по-продължителна- неминуемо влияе в/у мироглед, начин на мислене и прочие. Мисля, че най-добрия избор на една девойка на 16 - колкото бях аз тогава е приятеля й да бъде малко по-голям. Зависи под голяма разлика в годините кой какво разбира. За мен разлика от 10 години не е кой знае колко голяма, но за други е отчайваща.

При по-голяма разлика обаче нещата леко се променят. Първоначално се водим от много силни чувства и емоции. Възрастта, или по-скоро разликата в годините, се пренебрегва. Със задълбочаване на връзката обаче, тази разлика започва да личи и не само личи, но и пречи. Мъжът иска да прекара вечерта в домашния уют и спокойствие, а момичето иска да обикаля клубовете до сутринта. Единия прави компромис, но компромисът е само привиден. И никога не е само един.
__________________
In the game of seduction, there is only one rule - never fall in love
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th October 2006, 15:24
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Аз уж обичах по-възрастни, улегнали мъже, а то какво стана- аз съм каката в семейството - мъжа ми е '78 набор, а аз '77, обаче той е октомври, а аз януари, та и от там почти година....Аз, когато бях на 17-18, а предполагам и всички момичета на тая възраст, бях доста по-зряла от моите връстници, а и винаги съм била висока, така че, естествено е да ме интересуват по-големи батковци. Забелязвам, че с напредване на възрастта влечението е към по-младите
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th October 2006, 15:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Забелязвам, че с напредване на възрастта влечението е към по-младите
ммм така е, наборе
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th October 2006, 16:31
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

Аз съм набор 78, той роден е през 1984
Луд купон.....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th October 2006, 17:14
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

ами аз досега не съм си имал половинка....дори и четвъртинка съм си нямал....
но веднага щом статуквото се промени ще докладвам и за разликата.
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th October 2006, 17:42
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pimpin
ами аз досега не съм си имал половинка....дори и четвъртинка съм си нямал....
но веднага щом статуквото се промени ще докладвам и за разликата.
Изкаш да кажеш, че още си чист и неопетнен Тук за това сме се събрали, да помагаме на ближния, не се срамувай, кажи си
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th October 2006, 17:44
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th October 2006, 17:47
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

Разликата във възрастта има значение.Винаги съм се чувствала по-добре с мъже по-големи от мен с 5-6 години,първо защото са по-улегнали(което не значи по-скучни) и второ,мога да науча нещо от тях,защото са живели малко по-дълго и имат по-богата представа за живота,а и не ме дразнят с инфантилно държание.Не искам да обидя никого и не слагам всички под един знаменател,просто това са личните ми предпочитания.Кой знае,като поодъртея,може да захаресвам по-младички Обаче над 10 години разлика,според мен е много,различно мислене,различни поколения,това се отразява по един или друг начин,налагат се компромиси.На тези,които имат успешна такава връзка,мога да кажа само браво!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th October 2006, 17:54
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Определено разликата в годините играе голяма роля в една връзка,особено ако зависи и от сериозността на връзката.преди година излизах с един на 26 год и ми беше супер гадно.Бъркаше ми се в живота,държеше да се вижда и с майка ми ,правеше някакви ненормални планове ,а като се замисля, май е искал само едно наистина илизахме за много кратко ,но ако не ме беше до някаква степен страх сигурно нямаше да е за повече от 2 дена ! До скоро бях с едно момче ,година по-малко от мен ( 16 ) и с него ми беше супер приятно точно поради незаангажиращия характер на връзката ни ,но пък когато взе да става съвсем ей така помежду другото ,се почувствах мн гадно. така че май трябва да се намери златната среда и като възраст и като степен на обвързаност .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разликагодинитеполовинката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.