IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd March 2007, 10:19
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Преди няколко години се разхождахме с моят мъж из града (той си беше сложил раничка на гърба ),дрънкаме си безгрижно и в един момет с периферното си зрение виждам как една ръка посяга да бърка в раницата на мъжО Реагирах на секундата,само се обръщам и я хвашам за косата(хи-хи ма тя явно беше аматъорка джебчийката ..щом имаше коса,за която да я хвана)...иии...като се започна-тупаници,ритници,ония крещят...те две бяха ,аз трепам едната ,мъжО другата 2001 За пръв път тогава ми се случи да бия човек(опс -те не са хора !).Нямах представа,че мога да го правя,ама нека им -удариха греда с нас
Това ми е единственият случай,надявам се да няма други
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd March 2007, 11:52
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd March 2007, 12:05
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ааа, как забравих, че бяха ограбили баща ми по същия начин като мъжа на chervenokoska_2 - в Пловдив, близо до едно училище - мисля "Кирил и Методий" Аз тогава бях с него и страшно ме заболя корема, отидохме до аптеката на ъгъла и докато се върнем - спукани гуми, разбита ключалка и липсваше куфарчето със служебни докс и пари, адски много пари (пак служебни) Беше голяма драма с обикалянето по полицията и обяснението, и това при положение, че не познаваме града и едва обяснихме къде сме били Горкия човек, беше изпаднал в такава депресия, да не говорим как се въстановява загуба на служебни пари
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd March 2007, 12:12
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Мен лятото ме измамиха
в едно чейнч бюро, уж броих парите заедно с момичето което работеше там,а после установих че са ми дали със 160лв по малко. Не съм очаквала точно това,все си мислех че там начините да те излайат са основно с курса или комисионна
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd March 2007, 14:05
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Номерът с гумата е познат и на баща ми...пред МИНИСТЕРСТВОТО НА ТРАНСПОРТА...Изгърмя с 3-4000 лв., документи заради които набута още толкова гаранции и лични документи..
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd March 2007, 16:17
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd March 2007, 16:21
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Мен като малък един Голям батко ме набара с още един мой приател и ни взе......20 стотинки
Бяхме на едни тенис кортове да гъмим пиратки .
Тогава ни поразпита къде учим и аз му казах всичко и на другия ден ни чакаше в училище да му даваме пари само , че брата на тоя мои приател му даде един хубав бои с бухалка и безплатен превоз в багажника на такси после незнам какво са го правили
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd March 2007, 17:17
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Аз съм ви разказвала вече, но ми откраднаха преди 3 месеца портмоне с около 200 лв , документи и т.н. в блъзканицата в 94, две седмици по късно ми откраднаха телефона. Преди няколко години също ми откраднаха телефона в трамвая. При всичките случаи изобщо не съм усетила и сега съм малко като параноичка. През 2мин проверявам дали телефона си ми е на място, гледам в градския транспорт да държа чантата си така, че да не могат да я отворят(или поне аз така си мисля)... но определено не е приятно...човек излиза да се разходи, а трябва непрекъснато да се оглежда да не го обере някой...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd March 2007, 18:44
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

е и нас преди 10 дена ни окрадоха по позната схема,на чиста случайноист се отваря вратата(външната) и ако има нещо на портмантото в коридора се взима яке ,чанта очила,телефон и др.задигнаха на Мира чантата и всички документи +8000лв.мъка .добрата новина е че съм го намерил кой е и сега ще му отида аз на гости .за него мноого лошо.гаден наркоман от съседния квартал.ще съжалява мнооого.и сега едно предупреждение винаги ама винаги заключвайте външната врата и си вадете ключа,акоо вие от новите касови брави.даже си служете топка от външната страна за да не пишете в тази тема.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd March 2007, 19:50
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Аз веднъж отивах да си взема заплатата от един офис на Витошка, и еднага ме бяха мернали, защото винаги си носех чантата отзад (да ми покрива задните части) и на тях им е най-лесно така да те пребъркат
Та първия път преди да взема парите се опитаха да ми вземат портмонето, но аз ги усетих, След като взех парите тръгнахме към УГО и аз щастлива и доволна, че съм се размнала с кражбата безгрижно си говоря с мойта дружка, докато една жена не ме потпупва отзад и ми казва че са ми отворуили чантата. Аз загубвам ума и дума, защото бъркам и портмонето го няма. хехе падна ми перде пред очите и тръгнах веднага след някакви каки и с тях беше едно малко (6-7 годишно ) момиченце, него го хванах за ръката и почнах да го влача и да му викам че ще го водя в полицията, а то се дръпаше и ревеше, бе голяма картинка насред Витошка.
Изведнъж отнякъде изскочи един мургав събрат и вика госпожице ей го портмонето, изпуснали сте го тука. Хех, та моята нервна криза май ги уплаши и се предадоха.
Но там на Витошка, поне преди беше страшна мафия. Аз по едно време ги усещах като почнеха да ходят след мен и почвах един вид да си играя с тях, да ги измъчва един вид, да се правя че не ги заблезвам и те тамун да грабнат чантата и аз се спра или я придърпам. ХЕХХЕ, гадни твари ей!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Билилистежертванакражбаобирграбежизмама
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:27.