IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st November 2005, 09:51
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране При НВД мога ли ? ? ?

Здравейте, искам да попитам при НВД мога ли да пия сок Болеро или Степ, защото това ми е единсвения въглихидрат през деня, но от някаде ми казаха че даже и такива сокове не мога да пия? С такъв сок си засищам нуждата от сладко иначе няма да мога да издържа. Моля ви се обяснете ми и за ВВД, кога трябва да го вкючвам? Благодаря ви предварително !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st November 2005, 11:08
ilina ilina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Varna
Мнения: 41
По подразбиране

Не си мисли, че това ти е единствения жъглехидрат през деня. Какво ядеш на другите си хранения. Почти навсякъде има жъглехидрати, било то и малко, така че е възможно с това степче да се покачат повече. Поне аз така си мисля.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st November 2005, 12:10
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Ами какво ям, днес съм на 250гр. пилешко филе, ям през 2 - 3 часа, в 10.00,12.00,14.00 и т.н. за вечеря ще съм на печена риба на скара и зелева салата. Как е според теб ? Пия кафе и чай без захар.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd November 2005, 18:21
ilina ilina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: Varna
Мнения: 41
По подразбиране

Ами това, което си написала почти няма въглехидрати. Имаш ли много да сваляш?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2005, 18:35
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Ами лятото ми се наложи да пия хормони поради женски простотии нали се сещаш, и качих около 10кг. честно да ти кажа незнам дали са толкова защото ме е страх да се кача на кантара. Ама по дрехите виждам то си личи, и затова минах на НВД даже съм на БВД. Дали ще мога да ги сваля споредтеб? Тренирам и три пъти седмично Тае Бо.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2005, 20:43
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

охх тия хормонални хапчета..и мене ме съсипаха за няколко месеца качих много..и ло6ото е че всеки свален кг.сега е истинско мъчение..а докторите казват че не било от тях.Вече имам чувството че и въздуха ми се лепи...
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd November 2005, 22:48
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Ох направо незнам, накрая се реших да почна БВД ами на 10 - 13 ден съм и сякаш има ефект но бавен. Ама някой да ми каже мога ли да пия Степчета и Болеро като съм на такъв режим ?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd November 2005, 10:52
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ми по-добре недей.Аз от една половин година вече не съм пила нито безалкохолно, нито степ, нито сокове, нищо, само на вода съм.И да ти кажа вече не ме искушават.Не изпитвам никаква нужда от тях.Има резултат-да, но при мен проблема е, че всичко друго ме изкушава.От тук си правя извода, че щом си на диета и спреш ли и сокчетата, ще има по-голям ефект!Успех!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПриНВДмогали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.