IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 17th April 2011, 09:03
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Добре де - според мен, всеки що-годе средноинтелигентен човек, не би трябвало да сипе каквито и да било суперлативи преди да мине няккакъв приемлив срок след операцията.
И аз съм супер доволна засега от своя лекар, както и от резултата - но съм още само на 2 седмици след операцията. Стискам палци и се надявам след време да мога да кажа отново същото.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 17th April 2011, 12:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Може би сме били доста екзалтирани покрай позитивните емоции около операцията (болки в гърба и всякакви такива приятни неща).

Иска ми се да пиша тук, не за да давам празни надежди или да надъхвам някого. Основното е как протича този един дълиг период...операция, възстановяване и резултат, който да...във времето ще е променлив.

Всеки организъм е различен, телосложението ни също. Аз ще продължа да пиша за развитието при мен в следващите месеци.

Трудно е да не бъдеш пристрастен.

Съгласна съм, че не бива да бъдем крайни и да ръсим суперлативи. За това ще се придържам основно към това как се развиват нещата при мен без излишни хвалебствия.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 17th April 2011, 13:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Всеки поема риск при такава операция. Дори и най-известния и най-скъп хирург не ти гарантира 100% добър резултат. Това го доказват хилядите негативни постове - недоволни от хирурзите си жени. Просто всяка една жена от нас, която след прочетените негативни постове не се е отказала от тази операция , си слага главата в торбата и поема риска. Пожелавам все по-малко грешки да стават и всяка една жена тук да носи придобивките си безаварийно. Аз съм доволна на информацията тук, интересувам се за абсолютно всичко което се случва покрай, по време и след самата операция. Така че вдяко написано мнение е важно.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 6th May 2011, 00:10
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Колко позитивно ме настроихте, с коментарите от предходните 2 - 3 страници. Виждам, че новите придобивки ви носят голямо женско щастие. Искрено ме изпълвате с приятни емоции. Помня като малка майка ми казваше ' не се изгърбвай, изпъчи се, гърдите са най - голямата гордост на жената' и това съм го запомнила и наистина е така!
Пъчете ги гордо.
Преди бях много против подобни интервенции, но от както навлизам навътре в нещата виждам, че не е толкова лошо. Чудя се дали и аз някой ден евентуално след като родя да не си направя, по принцип нося сутиен 80 Ц и не са ми много големи, не са и малки, средна работа, но може би ще увиснат и ще се смачкат и тогава няма да имам никакво самочувствие. Мъжа ми е против това, но аз тайничко си мисля.
Колко струва една такава интервенция момичета?
Има ли нещо което трябва да знам още, ще се радвам ако пишете
Ааа,Ноелка,какво става тук бе,мила ??? Аз днес цял ден четох други твои постове ... объркана и потресена съм !!! Какво е това противоречие ??? ............... А и да не забравя да добавя - нали сама каза,че е недостойно майка с дете да си пъчи силикона ?!? Седи си мирно без него ......
Отговори с цитат
  #275  
Стар 1st June 2011, 13:31
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте! Иам нужда от помощ.Ще се оперирам при др.Кънев,но съм много объркана и имам много въпроси

Последно редактирано от soletebg : 1st June 2011 на 14:00
Отговори с цитат
  #276  
Стар 1st June 2011, 13:37
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Бях на консултация преди месец,доктора все още не е готов за операция,почвам да се притеснявам.Ти колко време чака за операция
Отговори с цитат
  #277  
Стар 1st June 2011, 13:59
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Моля да ме извините ако нещо не е наред,нова съм във форума.Доста съм притеснена,надявам се да откря помощ във ваше лице мили момичета
Отговори с цитат
  #278  
Стар 1st June 2011, 14:00
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от soletebg Виж мнението
Бях на консултация преди месец,доктора все още не е готов за операция,почвам да се притеснявам.Ти колко време чака за операция
тук явно си отговорила на някое лично съобщение

защо си объркана, какво те притеснява?
Отговори с цитат
  #279  
Стар 1st June 2011, 14:14
soletebg soletebg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 21
По подразбиране

На 7.05 бях на консултация при др.Кънев.Говорихме за увеличаване на бюста.Доктора ми каза че ще трябва да изчакам една седмица за имплантите,платих 1300евро капаро.Минаха 10 дена,импланти няма.Обадих се на Кънев да видя защто се бави,разбрахме се да отида отново за да избера други импланти,мерихме гледахме и избрхме други. Доктора каза една седмица и сме готови за операция...мина седмицата ,но доктора не се обажда....Незнам какво да правя,аз живея в чужбина,чакам вече 1 месец...Момичета,моля споделете вашия опит и вие ли чакахте така,нормално ли е това

Последно редактирано от soletebg : 1st June 2011 на 14:19
Отговори с цитат
  #280  
Стар 1st June 2011, 14:20
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

защо не му се обадиш и не му обясниш, че си притеснена и да го питаш какво става? едва ли е това , което си мислиш. Моят опит с него е , че е коректен и точен. Най -вероятно недоразумение някакво се е получило, но обади му се най-добре. Виж си личните съобщения
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:19.