IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2007, 21:40
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране вода в ушите-помогнете

влезе ми вода в ушите вчера докато бях на басейн,подскачах,но не излиза,ако някой може да ми помогне моля пишете ми
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th May 2007, 21:42
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ай, стига де .... Сто пъти ли ще пускаш тая тъпа тема и то в неподходящите раздели
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th May 2007, 21:54
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th May 2007, 21:56
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelusi
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.
ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th May 2007, 21:57
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Този форум има различни раздели точно за да улесни потребителите в това което търсят и питат....
Какво общо има водата в ушите ти с диети
Ако си толкова притеснена за здравето си- иди на лекар
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th May 2007, 22:01
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от anelusi
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.
ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става
благодаря ти за съвета,ама вече минаха 24 часа и спах така,ама не изскача водата,подскачала съм много пъти по този начин дето казваш,но пак не става,и тампони с ракия слагах да я издърпа,но не става.Какво да правя?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th May 2007, 23:33
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anelusi
Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от anelusi
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.
ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става
благодаря ти за съвета,ама вече минаха 24 часа и спах така,ама не изскача водата,подскачала съм много пъти по този начин дето казваш,но пак не става,и тампони с ракия слагах да я издърпа,но не става.Какво да правя?
Иди на лекар . Или поне му се обади, за да ти даде по-компетентен отговор . Може да има и някакъв дръг проблем .
Успех !

ПП; а за мястото на темата, милена 077 е права . Трябваше да я пуснеш в раздел "здраве", със сигорност някой щеше да ти отговори и там .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th May 2007, 18:36
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

Мога да ти кажа аз какво ползвах, когато ми беше влязла вода в ухото след морето...много ме болеше и какво ли не пробах.Най-накрая докопах някакви капки за уши (баща ми има Отит) и си слагах 2-3 дена...излезе толкова много вода че се уплаших, мислех че е най-много 1-2 капки...недей да отлагаш Отиди веднага в аптеката!! Пиши после да кажеш дали си се оправила
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th May 2007, 08:24
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milqna
Мога да ти кажа аз какво ползвах, когато ми беше влязла вода в ухото след морето...много ме болеше и какво ли не пробах.Най-накрая докопах някакви капки за уши (баща ми има Отит) и си слагах 2-3 дена...излезе толкова много вода че се уплаших, мислех че е най-много 1-2 капки...недей да отлагаш Отиди веднага в аптеката!! Пиши после да кажеш дали си се оправила
да оправих се вече със свещи за уши от аптеката,благодаря ти за информацията
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th May 2007, 08:28
anelusi anelusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от All_MUSCLES
дано се удавиш другия път, и в ушите ще имаш вода е на други места, но най-вече няма да си притеснена за здравето си, защото ще си в хладилна камера вместо на плаж.
не бъдете лоши,на всеки може да се случи,никой не е застрахован,относно пожеланията ти към мене ще се направя,че не съм ги чула нищо,че вече вода в ушите нямям
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: водаушитепомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.