IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 3rd July 2012, 21:03
kriso4os kriso4os не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте, значи аз всяка сутрин бягам по 1 час с найлони, и вечер се разхождам по 2-3 часа също с найлони, понякога ходя на футбол и играя много.Исках да попитам дали ще мога да отслабна с този лек вид спортуване... С храната си похапвам, но в малки количества.. на 16 съм 178см 75 кг. Искам да отслабна, защото съм чел че плочки се правят с отслабване в областта на корема... Предложете нещо конкретно ако се сещате. Мс предварително...
П.С. Извинявам се че пиша в толкова стара тема, просто ме заинтригува...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 24th July 2012, 10:54
horce horce не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 3
По подразбиране

аз никога несъм тренирала така, но една колежка го правише и каза, че има ефект, но пък според мен тя не може да бъде обективна, тъй като е тренирала само така. Може би щеше да има и същия ефект без найлони. Но чесно казано според мене има.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th September 2012, 21:50
alkoholik74 alkoholik74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mim@ Виж мнението
Абе не знам дали ще отслабнеш по-бързо,но със сигурност ще се потиш повече Аз също пробвах подобно нещо преди време-карах велоергометър увита в найлони,но се оказа че това е причината за появата на повече целулит по краката ми(не че го нямам и то в излишък )така че за по-сигурно отслабвай без найлони-бавно,но без мнг поражения за кожата!
triabva si glad az biax 153 kg sega 82
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th September 2012, 21:51
alkoholik74 alkoholik74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 2
По подразбиране

niamate si na ideia kakav kef e da si slab
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11th September 2012, 22:21
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Вместо найлони, може да ползваш неопренов костюм. продават се такива точно за отслабване. Аз имам бермуди и ги ползвам в комбинация със степер. Има ефект в обиколките на краката и ханша ми. Иначе е абсолютно вярно че е нужен "глад". И за да не звучи жестоко - по - скоро правилен хранителен режим.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd October 2012, 12:00
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_duckling Виж мнението
Вместо найлони, може да ползваш неопренов костюм. продават се такива точно за отслабване. Аз имам бермуди и ги ползвам в комбинация със степер. Има ефект в обиколките на краката и ханша ми. Иначе е абсолютно вярно че е нужен "глад". И за да не звучи жестоко - по - скоро правилен хранителен режим.
Напълно подкрепям! Само спорт не е достатъчен за отслабване.. важно е и с какво се храним. Двете неща са свързани.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th October 2012, 11:15
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз също съм на мнение, че от неопреновите костюми има още по-голям ефект в отслабването. Аз лично съм го ползвала, по препоръка на инструктурката ми по аеробика, която също използваше такъв. Но ако нямате такъв костюм, найлона може да има същия ефект.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: найлониприбягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.