IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 17th April 2013, 08:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него И какви са цените му сега ?
Мен точно цените му ме отблъснаха - последно взимаше 8500 евро за ревизия. Ако цената растеше правопропорционално на ревизиите, на мен да ми е поискал 10000 евро...

Освен това, моя акъл не го побира, как моята камба би се редуцирала по затворения метод...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #272  
Стар 17th April 2013, 09:11
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..
Отговори с цитат
  #273  
Стар 17th April 2013, 09:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katia13 Виж мнението
А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..
Знам със сигурност, че Дилбер от 01.05 до 15.05 е в чужбина. И аз тогава исках да се местя.
Илхан е прекалено затрупан. Силно се съмнявам.
Пробвай Авшар. Той е доста скъп и това малко му отсява клиентелата.
Около 6000 евро му е първичната.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 17th April 2013, 09:52
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Нелка , благодаря . Попариха ми се надеждите..Авшар ми е твърде скъп . Нямам , а и няма как да намеря толкова пари за две седмици..
По-лошото е, че щом Дилбер ще отсъства, значи и за консултация немога да ида..пфууу, тъкмо се бях обнадеждила..сега кой знае колко ще се проточи във времето.
Нелка, а твоята операция дето я отложиха като се разболя , за кога беше.. дали е свободен часа ?
Отговори с цитат
  #275  
Стар 17th April 2013, 09:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Беше за 09.04

Принципно при Дилбер не е толкова тежко да запазиш час, колкото при Илхан. Звънни сега, може да ти дадат около 17 Май.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 17th April 2013, 10:08
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Нестава , началото на май започвам нова работа и немога да отсътвам ..остават ми само съботите и неделите..но незнам дали биха били достатъчни за отване,консултация,връщане .. а за консултация+операция-абсурд , защото е нужна поне седмица, пък няма д аима как да искам в този момент отпуска..
Отговори с цитат
  #277  
Стар 17th April 2013, 11:11
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Катя, ела с мен и приятеля ми, моята консултация е на 14-ти юни и на 15-ти ще е операцията Ще се радвам, да има още някой с мен в този момент, а ще си помагаме в Истанбул.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 17th April 2013, 11:26
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Елена , Благодаря ти...с удоволствие, но както казах надали ще мога да отсъствам през седмицата от новата работа..а даже си пуснах бърза поръчка за задграничен паспорт..толкова се надявах да стане по празниците.. май и юни най-вероятно няма да мога да мръдна освен събота или неделя..а те сигурно тогава не работят.
Чак ме хвана яд че почвам работа..
Отговори с цитат
  #279  
Стар 17th April 2013, 11:33
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Моята операция е събота, за неделя не знам дали работят, но определено ще иска седмица след това да седиш там, ако недай си Боже се случи усложнение, да ти махнат тампоните и гипса накрая... Не знам какво да ти кажа, освен да звъннеш и да питаш, може да се освободи час преди да замине в чужбина! Обясни, че те притиска времето, доста е сговорчив, може да направи изключение за теб.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 17th April 2013, 11:49
Аватара на katia13
katia13 katia13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 49
По подразбиране

Освен да се примоля за по-рано..
Някой знае ли турски освен Зара?Сега звъннах на връзката ми в Пловдив, още не са говодрили с него.. много губя време така..
Моля Ви някой ако знае турски, нека се обади от мое име да пита за час преди празниците /консултация+операция/ самода се уреди това.. /отсядане имам къде.. транспорт ако няма билети за рейса, ще пътувам с колата..налични ще уточня имената ми, години..всичко което е нужно, ако някой се наеме д ами помогне з атози разговор
Сега и майка ми е отпуска и всичко ще се нареди перфектно ако замина преди празниците..по празниците имах с кой да пътувам, та затова исках тогава, но ако може преди това ще е даже перфектно..
Зара, помогни ми моля те!
Или друг турскоговорящ , аз ще Ви дам мобилния телефон на асистентката..
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.