IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 1st June 2013, 14:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[QUOTE=Nose;788145]Нелка,аз честно казано не знам къде да гледам за това калциране? По средата на носа ли е? Нищо не забелязвам,всичко ми изглежда ОК.

По средата на носа се вижда, иначе аз го усещам още отгоре! Не е хрющял, сигурна съм. Калциране е, защото не го напипвах като махнах лонгетата. А бая се пипах.. Имах много хубава извивка. Появи се от нищото на 7-8 ден. И в профил стои като гърбичка, не мога да го оставя така. Познавам се много добре, имам маниакална природа...
Тъпото е, че никой и нищо не ми гарантира, че ако го пилнем, пак няма да изникне! И тогава направо.....
За "пъпчицата" - и тя ме дразни. Ама е на второ място по дразнене.

Като цяло съм хепи. Опредлено има подобрения в цялостния ми изглед. Но ние сме си луди жаби тук, нормално е да зацикляме в детайли..

Рими, ти набарваш ли бабунка? Защото калцирането си е бабунка с неправилна форма.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 1st June 2013, 14:29
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка апсолютно същото като твойто е точно по средата на носа Заради това нещо, отгоре носа ми изглежда че има вдлъбнатина направо не знам какво ще правим това ме вбесява. Ти кога ще ходиш на контролен защото моя мина и с тъпата си глава изобщо не попитах за това по някой път направо не мога да се понасям. Каквото и да ти кажат ще важи и за мен. Направо не мага да разбера как е можал да ми направи върха на носа толкова добре а да се изложи на по лесното.И все пак мисля че това са страничните хрущяли които се намират точно под коста Нали знаеш че хрущялите са като пружина докато се били притиснати с лепенките отгоре са били прибрани в момента в който няма натиск те изкачат.
Отговори с цитат
  #733  
Стар 1st June 2013, 14:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, моята бабунка почва от почти между очите. Но става видима по-надолу. Аз дори визуално не мога да си представя от къде почва хрющяла, от толкова високо ли?

Ще го питам Дилбер. Но мен ме притеснява, че още като се събудих от упойка ми каза, че това е КРАЙ! ПОСЛЕДНА ОПЕРАЦИЯ! да не съм си помисляла за още...

Но ще приложа нежен рекет...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 1st June 2013, 14:54
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Аз просто като ти гледам полупрофила на снимката все едно гледам моя нос по същия начин изглежда Нелка и аз вече си мисля за ремонт а не са минали още 2 месеца Ти имаш ли някаква информация турските лекари поемат ли такива корекции или трябва пак да си плащаме
Отговори с цитат
  #735  
Стар 1st June 2013, 15:14
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко
Отговори с цитат
  #736  
Стар 1st June 2013, 15:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко
Рак с асцедент Стрелец и Луна в Овен...
Убийсвена комбинация

ТИ?

Знам само за Илхан , че поема. Но не знам до каква степен ще поемат вкостяване, което не е лекарска грешка.

Примерно аз съм съгласна да си поема болничния престой, упойки, консуламтиви... Ей такива неща. Ако трябва да давам пак същата сума, ще си ходя вкостена!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 1st June 2013, 15:45
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

zdr momi4eta az jiveya v ıstanbul ot bılgarıya sım zavırsıh za medısınska sestra v stara zagora v momenta rabotya v ıstanbul kato operasıyona medısınska sestra rabotya s razli4nı plastı4nı hırurzı pravım vsyakakvı plastı4nı ı estetı4nı operasıı edın ot nay ızvestnıte s rınoplastıkata e muhamet dılber toy e mnogo dobır mn as li4no vıjdam kraynıya rezultat stahotno ee mn moi poznatı prıyatelı se operıraha prı nego ı sa mn dovolnı ımame mn pasıyentı ot bılgarıya ako ımate vırosı moje da gı spodelıte s men ste spodelya nyakoı snımkı koıto toy gı e napravıl toy e edın ot nay dobrıte v ıstanbul
Attached Images
Тип файл: jpg DSCN2319.jpg (82,7 КБ, 227 views)
Тип файл: jpg DSC01450.jpg (91,1 КБ, 233 views)
Тип файл: jpg DSC01437.jpg (91,6 КБ, 223 views)
Отговори с цитат
  #738  
Стар 1st June 2013, 15:52
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка абе знаех си че имаме нещо общо и водно аз съм риба а близнаците ми са раци да не разводним само много темата
Отговори с цитат
  #739  
Стар 1st June 2013, 15:52
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

spodelih nyakoı snımkı predı ı sled operasıyata vıy ste vıdıte rezultata ste spodelya oste nyakolkı snımkı na druga pasıentka
Attached Images
Тип файл: jpg DSC01419.jpg (90,7 КБ, 233 views)
Тип файл: jpg DSCN2314.jpg (87,2 КБ, 221 views)
Тип файл: jpg DSC03977.jpg (93,7 КБ, 235 views)
Тип файл: jpg ceylanynıı.jpg (33,5 КБ, 251 views)
Тип файл: jpg Foto-19.jpg (23,1 КБ, 250 views)
Отговори с цитат
  #740  
Стар 1st June 2013, 15:58
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Не мога да разбера как се получават тези носове на хората толкова перфектни без проблеми от раз а пък на такива като нас не става и не става все нещо ще цъфне
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.