IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 22nd May 2007, 16:40
Зорница Зорница не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Зорница
По подразбиране

Искам да ви кажа че си купих слим интегра изпих го и не само че не отслабнах но и надебелях издута съм като балон не се лужете
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd June 2007, 19:03
Pyretta Blaze Pyretta Blaze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Vinnland
Мнения: 83
По подразбиране

След седмица ще свърши 3-месечният ми курс с Clarinol Walmar - пия по 1 на ден.

Първият месец бях доволна и се чувствах отслабнала, но и правех минимум 1 час физически натоварвания поне 5 пъти на седмица... след това през втория месец почти не съм правила упражнения и сега се чувствам по-дебела и тежка отколкото в началото...

Тъй че този икспириънс само потвърди старата песен, че няма магически хапчета и всичко си е до хранене и тренировки...

Жалкото е че за първи път се подлъгах по подобен продукт и се надявах наистина да подейства...
наивнността умира последна...
__________________
http://www.typeonegative.net/board/t...whosonline.gif Beautiful - yet Dangerous
Отговори с цитат
  #53  
Стар 6th June 2007, 11:22
mekky mekky не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Dobrich
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до mekky Изпратете съобщение чрез Yahoo до mekky
По подразбиране Кла

Поръчах си CLA-500. Дали е същото - Съдържа: Конюгирана линолна киселина и 100% масло от шафран
Отговори с цитат
  #54  
Стар 12th June 2007, 15:28
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pyretta Blaze
След седмица ще свърши 3-месечният ми курс с Clarinol Walmar - пия по 1 на ден.

Първият месец бях доволна и се чувствах отслабнала, но и правех минимум 1 час физически натоварвания поне 5 пъти на седмица... след това през втория месец почти не съм правила упражнения и сега се чувствам по-дебела и тежка отколкото в началото...
По 1 на ден ми се струва много малко...аз пиех по 2, а най-добрия вариант е по 3 на ден май...стига да можеш да си го позволиш финансово де Плюс това мисля че тоя кларинол е един голям плацебо ефект...всичко май е на психическа основа. Аз започнах да го пия, защото трябваше бързо да сваля няколко кг и се надявах кларинола да ускори процеса на сваляне, вярно е че свалих ама не знам до каква степен е помогнал кларинола в цялата работа. Както и да е , спрях го защото се ядосах на себе си че си давам парите за неща които не знам изобщо дали имат смисъл и реших че хапчета за отслабване ще си вземам чак като стана на 40 години и ми се забави метаболизма до толкова че да ми е трудно да свалям по "нормалния" начин с диета и спорт.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th June 2007, 10:40
chrystabella chrystabella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Пиша ви относно Кларинол КЛА 1000, защото има коментари, които много ме озадачиха и дори малко издразниха.
Първо трябва да знаете, че можете да намерите продукта на цени от 30 до 36 лева (това са сравнително ниските цени - но трябва да се поразтърсите малко, защото продуктът с по-ниска цена няма как да дойде сам при вас или ако си имате човек, който да е в тази сфера и да ви го намери на дистрибуторски цени).
После за сравнение - кажете ми как продукт с 30 капсули на цена около 28 лева (като за да има ефект трябва да се пият по 3 на ден и ще ви стигнат най-много за 10-12 дни) е по-евтин от този с 60 капсули за 32 лева?!?
А за онзи другия продукт, за който сте писали, че е по-ефикасен от Кларинол КЛА 1000 - направете една сравнение - OPTIMUM NUTRITION се пие веднъж дневно (съдържа 1000 мг КЛА),а CLARINOL CLA 1000 се пие два или три пъти дневно (съдържа 800 мг КЛА), т.е. ако пиете от OPTIMUM NUTRITION ще приемете в организма си само 1000 мг., а ако вземате CLARINOL CLA 1000 - ще приемете в организма си 2400 мг. КЛА. Хайде сега направете сметка кое е по-изгодното и ефективното! В крайна сметка нали гледаме крайния резултат!
Мога да ви кажа, че аз и колежката ми пием CLARINOL CLA 1000 вече един месец и има резултат! Любовните дръжки например започват да изчезват!
Но трябва да знаете, че за да има ефект или спорт, или сериозни диети - тичайте по 2-4 км на ден и яжте нискокалорични храни и ще видите, че ще имате сериозни резултати!
И сега нещо, което касае хората, които наистина вземат Кларинол - освен него вземайте или Коензим Q10 или Цинк и Селен, за да не се разграждат клетките на организма. Информацията ми е сигурна - от фармацефт е!
Еми това е за сега. Дано да съм помогнала поне малко.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 26th June 2007, 10:57
mekky mekky не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Dobrich
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до mekky Изпратете съобщение чрез Yahoo до mekky
По подразбиране

Вземам 3 х 500 мг дневно - за 1 седмица свалих 1 кг. Ще видим по-нататък. Вземам и комбинирани витамини + калций и магнезий.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 16th July 2007, 09:49
Maria-Iva Maria-Iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Момичета,надявам се,че има нови мнения по темата.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 16th July 2007, 16:30
mekky mekky не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Dobrich
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до mekky Изпратете съобщение чрез Yahoo до mekky
По подразбиране

За три и половина седмици свалих 3 кг. Има ли някой сведение колко вода трябва да се изпива дневно.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 16th July 2007, 22:07
Рали Рали не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Аз си купих Кларинол и Редуктил , според вас може ли да се пият заедно?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 16th July 2007, 22:17
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wampi
За три и половина седмици свалих 3 кг. Има ли някой сведение колко вода трябва да се изпива дневно.
Според зависи. Сега е лято и се губят много течности. Пии си колкото ти се пие ...Водата е здраве, лично мнение.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КларинолКла1000
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.