IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 6th January 2011, 11:03
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Живи, здрави, щастливи и късметливи всички именници, близките им, родата им и всички неименници!
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 6th January 2011, 13:33
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Galina-kaka G
Тъй като e_lucky остана без подкрепа, не че има нужда... но явно консервите сме две. След два дни дъщеря ми /малката/ ще стане на 17 години. Голямата е на 23. Голямата прави секс, малката не. Но дори и да правеше, не мога да си представя да започне да описва по форумите какъв секс прави... било то анален, вагинален...и прочие. Приемам акселерацията, но не приемам вулгарното и показно поведение. И тези, които ще скочат срещу мен с оборване на написаното, че вероятно не знам какво прави зад гърба ми дъщеря ми... ще им кажа, че достатъчно добре я познавам и зная как съм я възпитала, какъв личен пример сме й дали в семейството... Всъщност... забравих... колкото хора, толкова и мнения.
Кака G, силно вярвам в това, че един ден ще се върнат ония морални ценности, които на доста хора, видели се днес в свободия, им се струват нелепи, смешни и голям консерватизъм!
То всяко чудо за 3 дни, както е казал народа. Колкото и да върви на зле все в един момент ще стигне до стената и ще трябва или да я прескочи или да тръгне обратно, ама на никой не му се връща по пътя по който е минал вече.

Ще се радвам тпва време да е тогава, когато моето дете ще бъде на възраст само да избира пътя в живота си (не че аз няма да се постарая да го възпитам добре - надявам се да се получи).
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 6th January 2011, 13:37
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

P.S.
Нямам нищо против личното право на свободен изказ, нито форумите, където хората срещат разбиране от други като тях!

Просто относно сексуалния живот имам други разбирания - застарели.
Това е нещо достатъчно лично, че да бъде описвано с подробности на 'всегледане'.
А едно нещо, колкото по-скрито остава и колкото по-малко хора имат достъп до него - толкова по-ценно е.
Лично мнение.
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 6th January 2011, 13:40
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А едно нещо, колкото по-скрито остава и колкото по-малко хора имат достъп до него - толкова по-ценно е.
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 6th January 2011, 13:50
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Нали точно за това, форума за секс е отделен от "сериозния" раздел.

Всеки може да си пише каквото си иска, ако иска може да напише че е напрайл секс и на 9. Трябва ли да подскочат като ужилени половината съфорумци.

Този раздел за секс, специално в тялото е толкова наивен, в сравнение с разни други форуми.... Всъщност, мине се не мине и тази тема се подхваща отново и отново
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 6th January 2011, 13:59
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

А моето мнение е, че този раздел изобщо не трябваше да бъде създаван. Половината от темите спокойно могат да се разискват и тук в Общите, а другата половина са за триене...
Да не говорим, че от него тръгна и едно от многобройните разцепления във форума
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 6th January 2011, 14:00
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Мен па, мноо ми се хареса как разправя Анка, че някъв я разпорил
Анче, паИ се бе леля, като станеш на 30 как ше си събираш карантиите ?
Е виж, наборката Алекс, май разправяше, че вече се изпускала

И аз съм в отбор "консерва"
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 6th January 2011, 14:11
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Нали точно за това, форума за секс е отделен от "сериозния" раздел.

Всеки може да си пише каквото си иска, ако иска може да напише че е напрайл секс и на 9. Трябва ли да подскочат като ужилени половината съфорумци.

Този раздел за секс, специално в тялото е толкова наивен, в сравнение с разни други форуми.... Всъщност, мине се не мине и тази тема се подхваща отново и отново
Жоро, нямам против това, само не беше честно, че скочихте на Лъки защото показа различна позиция. А вие сте болшинство.
Женска солидарност го наречи.
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 6th January 2011, 14:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Аз си мислех дали да не поканя 5-годишната ми щерка да си поприказват тук с Ани...може да я научи на хубави номера, че...животът е сурав и к.....в
Да ти е жива и здрава малката принцеса и много да те радва

Сарказмът ти е излишен , защото и аз имам момичета и смея да твърдя , че съм доста добър възпитател , макар че не съм консервативна , а либерална.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 6th January 2011, 14:39
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

I_ANI!
Аз говорех за Ани_93, а не за теб....
Що така се обиди пък ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:52.