IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 10th August 2008, 22:30
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране Carboslim

Привет мацки, реших и аз да драсна няколко редатези дни ще си купя Carboslim, но исках да ви питам няколко нещицаможе въпросите ми да се повтарят с тези на други от форума, но се надявам да ми проститеисках да ви питам дали при пиенето на хапчетата има някакви странични ефекти върху физическото състояние, защото аз тренирам почти всеки ден във фитнеса, т.е. ходя 3 дни и 1 ден почивам, дали ще ми се отрази по някакъв начин?освен това, че се пие много вода-поне 2л. както четох има ли и други подробности, гледам че някои от вас пишат че си пият 2 пъти на ден по 2 хапчета преди хранене, аз не пия алкохол по принцип от както пазя диетка и се опитвам да отслабна, но някой от вас пие ли алкохол докато ги приема?хммм.... какво друго щях да питам май забравих а да сетих се, аз пих Суперслим и от него смъкнах 3кг. но не мисля да рискувам повече да го пия, не че нещо ама мн съмнителни тези китайски боклуци, спрях го преди 1 седмица дали има някакво значение че съм го пила, ако почна сега Карбослим?хайде бай от мен и ще чакам ценни съвети за Карбослимчето
Отговори с цитат
  #252  
Стар 11th August 2008, 10:50
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Iliona,
ето ти сайт, на който можеш подробно да се информираш за целия състав, как действа и евентуално къде да го намериш.
www.oekopharm-bg.com
Казват че няма странични ефекти и ние за сега също не забелязваме такива. Аз лично се чувствам супер, а го пия вече няколко месеца, ако имаше нещо щеше вече отдавна да се появило.
Доколкото знам, ако комбинираш хранителната добавка със спорт, резултатите са още по-добри, така че мисля че си на правилното място и си избрала възможно най-правилния път.
Давай смело, ние сме с теб и се подкрепяме всички взаимно.
Пиши само за колко си го купила, правим си маркетинг
Аз го пия два пъти по две и мисля че това е правилната дозировка, ако искаш да усетиш добър ефект. Четох тук там, че се натрупва и действа по-ефективно.
Успех от мен и те чакаме с резултати.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 11th August 2008, 13:51
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране Carboslim

Марта80, ти си прекрасна само как ни вдъхваш кураж на всички много ти благодаря, окуражи ме доста.За цената да ти кажа в една от русенските аптеки от сайта е 40.70лв. иначе ще поразпитам и в другите аптеки преди да си ги взема, при вас цените как са?хайде ще ви пиша като си ги вземаи ще ви информирам за резултатите
Отговори с цитат
  #254  
Стар 11th August 2008, 14:31
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

рекламата беше по националната телевизия.Негодувам срещу нея,защото това неизменно ще доведе до повишаване на цената.Тук във Варна го купих първия път за 40 лв,а днес два месеца или даже по малко цената му вече е 45лв от същата аптека .
Лошото е че колкото и да го вдигнат все ще си го купувам,защото върши работа.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 11th August 2008, 14:41
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Роги, не се влияе това според мен от рекламата, а защо не го потърсиш в друга аптека. Бях питала веднъж за една приятелка, мисля беше пак от форум, беше го купила под 40 лв. Току що погледнах в сайта май беше ето тази аптека ул. "Преслав" 35, "Макфарма" Отиди и там 45 лв наистина е скъпо. Ти от коя го купи, според мен щом пише в сайта препоръчителна цена и тя се различава от тази в аптеката, то всяка аптека сама си ги повишава. Поразтърси се.
УСпех
Отговори с цитат
  #256  
Стар 12th August 2008, 15:53
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Марта и аз съм съгласна с теб. Аз откакто си го купувам не му се е променила цената въпреки рекламата. Аз винаги си го купувам за 39 лв. Явно всяка аптека си има собствена ценова политика.

Иначе, Илиона добре дошла в отбора и от мен
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 12th August 2008, 16:00
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

А момичета аз забравих да ви се похваля, от последния път когато отслабнах, вече съм в категория под 60

Това за мен е голямо постижение, като се има предвид откъде започнах. Както се пее в една песен: "Много мина мъничко остана...."
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #258  
Стар 13th August 2008, 22:02
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране Carboslim

Mila_kirilova, благодаря много още не съм взела Carboslim,но сега ще ходя малко до моренцето и мисля след това да го взема, чв да има парички сега за морето много сте мили всички и така ни помагате много хайде, момичета до скоро от мен
Отговори с цитат
  #259  
Стар 14th August 2008, 10:10
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте момичета, искам да се отчета.

Прехвърлих фаталните 13 и от днес са 14кг по-малко . Стигнах непостижимите 60кг за мен остават още 12 Минах повече от половината път, но най-важното е че се чувствам много по-добре и се храня много по-добре от преди. Не знам как съм ги носила всички тези килограми, много по-леко ми е на малките крачета Сигурно ще летя като сваля и последните 12
Илиона, кога заминаваш на моренце?
Чочи, как върви при теб диетата, реши ли се да си купиш карбослим
Роги, успя ли да го намериш по-евтино?
ronyto , как е наппредваш ли, има ли вече резултати?
Мила, тая категория, в която и аз скоро се надявам да вляза е от вече доста по-леката, в сравнение с тази, от която идваме.
Много се радвам за теб. На теб ти остават още малко, това е страхотно.
Целувки момичета
Отговори с цитат
  #260  
Стар 14th August 2008, 12:18
junona_kali junona_kali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!
Изчетох темичката, толкова много ви се радвам на всички - супер сте и ме нахъсихте още повече...Днес си получих Карбослима и започнах да го пия. Обещавам да се отчитам редовно, за да можем задружно да стопим излишните килца Продължавайте в същия дух!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.