IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #321  
Стар 14th November 2008, 15:36
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Успех и от мене, аз го бях спряла Карбослим, затова не писах толкова време. Мисля от другата седмица пак да го почна. Не писах доста време но не съм ви забравила не се притеснявайте
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #322  
Стар 15th November 2008, 22:12
Аватара на elvins
elvins elvins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране за капсулите карбо слим

Здравейте всички от форума! Отдавна не бях писала и аз! Вече изпих една опаковка от Карбо слим-а и мога да се похваля, че наистина убива апетита и съм свалила около 3 кг. Не мога точно да преценя, защото кантара нещо ми е скапан, но определено чувствам разлика. Смятам да си купя нова опаковка в понеделник и да продължавам. Само че сега щуе ги пия 2х2. До сега ги пих 1 сутрин и 2 вечер, може би затова е слаб и резултата. Но по някой път ги забравям, нещо съм разсеяна напоследък, може би се дължи на проблемите които ми се струпаха напоследък. Но няма да се отказвам! Пожелавам успех и на всички, които са почнали приема на Карбо слим и след мен! Споделяйте мненията си, това ни мобилизира! Поздрави от мен!
Отговори с цитат
  #323  
Стар 20th November 2008, 21:30
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте дружки.
Липсва те ми, много съм заета напоследък и не ми остава да пиша. Спрях карбослима, реших малко да направя почивка. След толкова много месеца на карбослим и 20 кг минус, реших поне месец да почина. Тъкмо ще ви и кажа дали има йо йо ефект. За сега не чувсвам разлика, все още си ям малко и нямам проблем да се въздържам.

Вие как сте, има ли минуси.
Отговори с цитат
  #324  
Стар 21st November 2008, 13:05
junona_kali junona_kali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, сладурки! И на мен така...никакво време за нищичко не ми остава, но ето сега съм тук, за да ви кажа, че при мен кг лека полека намалят Но Карбослим съм изпила само една единствена опаковка в края на август - началото на септември. От тогава насам може би се самодисциплинирах и нещата се получават. Мислех пак да го взема профилактично, че зимата е сезон на качване, но за сега не усещам нужда - да чукна на дърво Та...Карбослима беше едно добро начало и помощ за мен, но след това нито йо-йо, нито глад Така че - дерзайте! Прегръдки и мноооого минуси - МАРТА80 - радвам се, че винаги намираш временце да драснеш - твоето постижение е моят най-голям стимул , че винаги има начин! Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #325  
Стар 22nd November 2008, 16:13
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен! При мен няма същият ефект както при вас за съжаление . Пия Карбо Слим вече едnа седмица, но кантара не показва това което искам да видя . Взимам го 2x2, ограничавам храненето всимисъл не ям сладко и тестено, но и плодове не хапвам достатъчно. Смятам от утре да започна и диета пък да видим дали ще сваля нещо. От няколко дни пия и по 2 чая Регулавит 2 или 3. Няма да се отказвам, ще продължа да взимам Карби Слима и ще пиша пак като изпия цялата опаковка. Успах на всички
Отговори с цитат
  #326  
Стар 28th November 2008, 20:25
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте дружки Вече почти две седмици не пия карбослим, засега си държа килограмите. Все още нямам апетит и нямам проблем да си продължавам с режимчето. Много съм доволна, защото ме беше страх като го спра да не се разям пак като преди, но уви вече съм успяла да си изградя твърди навици и засега държи. Сега само се надявам и да продължа да свалям... е аз май много искам
Целувки
Отговори с цитат
  #327  
Стар 29th November 2008, 17:19
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте дами! Вече изпих цялата опаковка Карбо Слим, но нито грам надолу. Какво става незнам. Защо при мен недейства както при вас не ми е ясно. Такъв застой на тегло не е било. Свалила съм 8 кг за 10 месеца от които си върнах 2, после свалих още един и всичко това с много глад и лишения. Сега си взех диетична храна "Редукция" която струва 22 лв. 20 пакетчета които се разтварят в студена вода. Гадничка е на вкус. Аз си взех 2 кутии с различен вкус и за доставка ме обръснаха 22лв, а казаха че ще е около 6 лв. Ще пиша след няколко дни пак, за да ви кажа какъв е резултата. Ако пак няма ще се върна на Карбо Слим или ще търся нещо ново.
Отговори с цитат
  #328  
Стар 7th December 2008, 00:06
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Здравейте, Валявики жалко че не ти е подействало, аз съм много доволна, в момента не го пия, но от другата семица започвам. Трябва да се предпазим от изкушенията на предстоящте празници. Успех и целувки от мен.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #329  
Стар 10th December 2008, 14:41
valqviki valqviki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Пирпоп
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей Mila_Kirilova! Тези 14 кг. само с Карбо Слим ли ги свали?
Отговори с цитат
  #330  
Стар 15th December 2008, 00:58
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Здрасти, зависи какво имаш предвид под "само". Други медикаменти не съм приемала. Обаче спазвам диета, движа се, от време на време се опитвам да тренирам и много чета по форума
Напоследък не толкова, но какво да се прави.

Надявам
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.