IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 18th December 2008, 12:05
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Здрасти,
КарбоСлим го има май предимно в аптеките. Виж в сайта им къде можеш да го намериш. Струва около 40 лв. А това дали ще отслабнеш с 3 4 кг зависи основно от тебе . Успех
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #332  
Стар 4th January 2009, 02:21
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Весела коледа, и щастлива нова година на всички от мен. Как прекарахте празниците, при мен беше чудесно, само дето малко повече ядене дойде. Не смея да се премеря мисля чак накрая на януари да го сторя, за да не си развалям настроението
Успех и целувки на всички
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #333  
Стар 9th January 2009, 21:06
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте слабичките ми. Първо весела, щастлива, слаба, хубава и здрава нова година желая на всички карбослимки.
Аз да се похваля, нали спрях вече колко стана два месеца и нещо не пия карбослим и въпреки голямото коледно охранване не съм наддала и грам, за което съм много щастлива. Не съм и отслабнала, но мисля, че покрай тия празници май няма някой, който да е отслабнал. Да ви се похваля, седях пред много отрупани софри, но все още явно ме държи, хапвам малко и съм сита. Малко ме беше яд, че не можех да се насладя на хубавите неща, но от друга страна, ако сравня погълнатото от мен преди година, направо нямам представа къде съм го побирала Макар, че с 20 килограма повече явно съм имала място
Та така да кажа, че при мен йо йо не е имало (или поне засега).
При вас как мина, надявам се весело.
white_snake как си, отслабваш ли вече, колко искаш да свалиш?
Отговори с цитат
  #334  
Стар 17th January 2009, 13:30
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Марта,аз нямам много за сваляне,не повече от 4-5кг,но ефект от Карбо-то - никакъв!!!!Изпих 1 оп,нито апетита ми намаля,нито нищо... от днес съм на Дюкан,дано свърша нещо и посваля...
Отговори с цитат
  #335  
Стар 29th January 2009, 15:41
Jintropin Jintropin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Сестра ми беше адски доволна от Карбо Слим !
Отговори с цитат
  #336  
Стар 7th February 2009, 13:11
dolche dolche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Знае ли някой какво съдържа този Карбослим?
Отговори с цитат
  #337  
Стар 8th February 2009, 13:27
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте на всички, гледам много пусто станало в тази темичка, какво се случи всички ли отслабнахте ? Дано да е така.
Долче, ето ти сайта на карбослим, там подробно е описано какво съдържа и как действа.
www.oekopharm-bg.com
Отговори с цитат
  #338  
Стар 9th February 2009, 12:23
maci_iva maci_iva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 41
По подразбиране

Здравейте,
Моя приятелка го беше купила и го пи няколки дни и умираше от болки в стомаха. Даде ми го на мен да го продължа и чесно да Ви кажа ме е страх да го започна. Сигурна е, че е от него, защото като го спря - спряха и болките. Някой имал ли е подобни проблеми?
Отговори с цитат
  #339  
Стар 9th February 2009, 20:52
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Това с болките за първи път го чувам, не мисля, че имаш от какво да се тревожиш. Ако съвсем нищо не е яла и го е пила, може да я е болял стомаха от глад, нямам представа. Може и да има такава реакция, но сигурно е много рядка, защото досега не съм чувала някой да се оплаква, а аз го пиех повече от 5 месеца и свалих 20 и няколко килограма. Пиех винага сутрин след кафе или закуска някъде към 10 10и нещо и следобед към два часа преди вечеря. Вече от няколко месеца го спрях и съм си супер, не съм върнала килограми.
Може някоя от съставките да не и е понесла на твоята приятелка, можеш да му видиш състава на сайта. Можеш да пробваш и ако и теб те заболи да спреш, а ако не да продължиш, но едва ли ще ти навреди на здравето нещо.
Пиши като решиш
Отговори с цитат
  #340  
Стар 1st March 2009, 12:57
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Честита Баба Марта, момичета.
Много здраве, да сме слаби и хубави, и засмени като тази весела жена баба Марта.
Къде изчезнахте всички, всички ли отслабнахте?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.