IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #341  
Стар 16th March 2009, 15:04
kokolino kokolino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета.Аз съм от тези,които са постоянно на диета (вече години наред) и винаги след това е следвал йо-йо ефект.Опитвала съм какво ли не,но явно организмът ми привиква към всякакви режими и вече почти нищо не дава резултат.Ето сега последно се храня без въглехидрати и пак няма ефект.Мислите ли,че Карбослим ще подейства на моя организъм ,защото така или иначе вече се храня здравословно и няма какво повече да променям в храненето си.
Отговори с цитат
  #342  
Стар 19th March 2009, 09:21
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Здравейте,
коколино, какво да ти кажа? Щом така или иначе си опитвала всичко, опитай и с КарбоСлим, при всички положения няма да ти навреди. Има една теория, че когато се спазват прекалено много диети и се лишаваш от разни вещества и организмът ти навиква и влиза в "спестовен" режим. Забавя ти се метаболизмът и така. Ако това е случаят при теб, най-добре си купи КарбоСлим, защото той засилва обмяната, а и има много витамини минерали и тем подобни. Освен това опитай, да не си всеки ден на диета.л Имам предвид на 5 дни си позволявай един ден, в който да ядеш въглехидрати, но не ги смесвай с мазнини. Така поне съм чела че се прави. Успех
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #343  
Стар 19th March 2009, 12:42
kokolino kokolino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за отговора.Вече си взех Карбослим и го започнах от няколо дена.Апетитът ми намаля и затова реших да спра с драстичните диети.Надявам се да се оправи метаболизмът ми и да се върне доброто старо време,когато си хапвах от всичко без да прекалявам.Дано.
Отговори с цитат
  #344  
Стар 20th March 2009, 13:11
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Много се радвам коколино, но имай предвид, че КарбоСлим не е магия, може да не стане толкова бързо. Опитвай се да ядеш разнообразно, но в същото време не прекалявай с вредните неща. Опитвай се да ядеш въглехидрати най-късно до 6 часа следобяд, после наблягай на салатки и такива неща. Ти си знаеш де щом цял живот си на диети няма какво да ти обяснявам. Обаче щом имаш желание, успехът ще дойде 100%
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #345  
Стар 24th March 2009, 02:05
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Коколино какво става, имаш ли вече някакво мнение? Аз предполагам, че не си започнала веднага да отслабваш, но как се чувстваш това онова? Дай малко информация
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #346  
Стар 24th March 2009, 22:17
kokolino kokolino не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Не съм почнала да отслабвам.Знаех си,че ще е така след многото диети.Но поне се радвам,че нямам апетит,защото това е голям проблем при мен.Явно ще ми трябва повечко време.
Отговори с цитат
  #347  
Стар 25th March 2009, 02:12
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране

Коколино спокойно, никой не е почнал да отслабва веднага като бесен, поне не с такъв продукт. Имай предвид, че когато нещо е на билкова основа и не вреди на здравето, не може да се очаква да те стопи. Но това всъщност е хубавото, защото колкото по-бавно сваляш килограми, толкова по-трайно е.
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #348  
Стар 11th April 2009, 01:19
nelisima nelisima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Varna
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета здравейте,досега съм пробвала редуктил и Лидадайдахуа сега съм решена да пробвам и това бихте ли ми казали понеже съм от Варна къде мога да го открия.
Отговори с цитат
  #349  
Стар 11th April 2009, 10:58
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Нелисима, ето туи:

http://www.oekopharm-bg.com/apteki.htm#varna

а също така можеш и във всяка друга аптека да помолиш да то го поръчат.
Успех ти пожелавам и пиши редовно как върви, за да следим и ние
Отговори с цитат
  #350  
Стар 28th April 2009, 16:50
mikaelka mikaelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте момичета, доста изчетох за този продукт и утре ще ида да си го купя Присъединявам се към вас.Аз имам много за сваляне, на моменти направо се комплексирам здравата Супер много ме изкушава тоя супер слим, но все пак съм само на 19 и ако сега си скапя здравето....Така че от утре на Карбо Слим, повечко движение и ще пиша за резултати Стискайте ми палци
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:54.