IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th August 2009, 16:05
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Вече си решила но и аз да отговория - не боли, нито веднага след нито после!

Аз пих един аулин на втората вечер и то не защото нещо ме болеше, а ей така превантивно и за да ме отпусне малко, че да поспя спокойно без да се будя на всеки 2 часа.

Единствения ми проблем беше гърлото което ме драштеше а и бях жадна. Аз дори нямах синини и подутини, дори доцента се изненада като ме видя на следващия ден. До последно, единствената синина която ми се появи беше много лека синя черта под едното око и малко пожълтяване около очите. По-скоро изглеждаше като да не съм си доспала отколкото че са ми ровели из носа

Мнението ми за доцента е много добро, препоръчвам го за тази интервенция. Препоръчвам и екипа му, всички са невероятно мили и внимателни. Буквално те карат да се чувстваш като част от едно голямо и сплотено семейство
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th August 2009, 16:18
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Мнението ми за доцента е много добро, препоръчвам го за тази интервенция. Препоръчвам и екипа му, всички са невероятно мили и внимателни. Буквално те карат да се чувстваш като част от едно голямо и сплотено семейство
Внимавай, недей така, че ей сега ще се пръкне един многоуважавана потребителка на тоя форум, която ще те обвини в явно и нагло рекламиране на доцента.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th August 2009, 16:19
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

поправка: една
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th August 2009, 17:43
Аватара на koruma
koruma koruma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Мнението ми за доцента е много добро, препоръчвам го за тази интервенция. Препоръчвам и екипа му, всички са невероятно мили и внимателни. Буквално те карат да се чувстваш като част от едно голямо и сплотено семейство
Внимавай, недей така, че ей сега ще се пръкне един многоуважавана потребителка на тоя форум, която ще те обвини в явно и нагло рекламиране на доцента.

Mи хубаво де, нека се появи. Аз само си казвам мнението. Какво сега, да не говорим само защото някой ще недоволства? Хората за това питат, за да си казваме чесно. Никой не ми плаща за рекламна дейност за да имам кой знае какъв интерес да хваля и препоръчвам доктора.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th August 2009, 17:43
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Бертолина, за Джамбазов има изписани над 170 страници.

По темата - аз имах малко главоболие след операциите. След първата като пих аулин се сдобих с енергия. След втората операция само ме унасяше на сън. За болка може да се говори при допир на носа.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th August 2009, 18:18
Аватара на morska_valna
morska_valna morska_valna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Мнението ми за доцента е много добро, препоръчвам го за тази интервенция. Препоръчвам и екипа му, всички са невероятно мили и внимателни. Буквално те карат да се чувстваш като част от едно голямо и сплотено семейство
Внимавай, недей така, че ей сега ще се пръкне един многоуважавана потребителка на тоя форум, която ще те обвини в явно и нагло рекламиране на доцента.
Гледай си кефа! Ти му правиш отявлена реклама, че е най-добър!
__________________
Любовта всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th May 2010, 08:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

предвид,че още държи упойката се усеща тежест............,но следващите дни е брутално гадно,никакви обезболяващи не ми помагаха.Болеше ме цялата глава,зъбите,челюста,тила,о чите неможех да си ги отварям от отоци...сълзяха.Неможех да спа изобщо...беше най-болезнения момент в живота ми.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2010, 12:26
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Мен въобще не ме боля. Като излязох от упойката си станах като пич да се поразтъпча. После мъжо ми държа лед 2 часа, въобще не ги усетих. Никаква болка нямаше, не съм пила обезболяващи. Единственото неразположение беше от тампоните, в резултат на което ми съхнеше адски много устата.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th June 2010, 13:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Втората ми изобщо нищо не усетих.Все едно нищо не се беше случило
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th June 2010, 14:26
musi musi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: PLEVEN
Мнения: 7
По подразбиране Има ли болка след ринопластика

При мен болка нямаше и след двете ринопластики , но се чувствах много отпаднала и нямах сили да стана от леглото.Три дни само лежах и си поспивах, а на четвъртият ден се чувствах все едно не съм била оперирана.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкосилнаболкатапървитечасовеследронопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.