IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 7th October 2015, 10:31
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Да, така каза - за по естествена визия, а и заради формата на мойте гърди. Обясни че в долната част са ми по тесни размерите и ако сложа кръгли, ще стоят по пълни горе, а ако са анатомични, ще изглеждат много естествено...оххх колкото наближава, нещо взех яко да се панирам...
Отговори с цитат
  #592  
Стар 8th October 2015, 12:48
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Привет, на дамите, на които предстои операция при д-р Пеев. Зачетох се назад в темата и отговарям на някои от често повтарящите се въпроси, на които няма отговор.
Изследванията можете да си ги направите където пожелаете, няма проблем, приемат ги. Важното е, да са "свежи", тоест, няколко дни преди операцията. На място сутринта, ви правят само кардиографското изследване, по памет платих 20-30 лева.
След операцията, доплатих 50 лева за ластична лента, която ми беше сложена на място. Както и 50 лева за крем за мазане на гърдите Centella. Кремът не е задължително да си го купувате. Друго за доплащане няма.
Желателно е да предвидите 5-7 дни почивка /отпуск/. Както и в първите дни у дома, да има кои да ви помага със ставане, лягане и т.н.
Ако не посещавате мамолог или пък посещавате такъв, който няма опит с импланти, д-р Пеев ще ви даде координати на добър специалист. Аз вече го посещавам.
Колкото и да гледате снимки, вашите гърди, вероятно няма да имат много общо с тях, след операцията. Как ще изглеждат, зависи от форма, собствен обем и др. За пример, гърдите на моя приятелка с 325 сс и моите с 475сс, изглеждат почти еднакво.
Ако ви предлагат няколко варианта на кубици, изберете максимума. Когато са подмускулно, част от обема се "губи". И ако преди години масово се слагаха 300-350 сс., а всичко над 400 звучеше налудничиво, то днес, импланти над 400сс са нещо обичайно. По-важното е, че не стоят никак зле, напротив. Пък и щом лягаме под ножа, по-добре да има за какво
Съвременните анатомични импланти не се извъртат, поради това, че са с грапава повърхност, която на практика се сраства с околната тъкан. Аз исках кръгли, точно, заради страха ми от ротация, но съм с анатомични, нямам никакъв проблем. Както и познати и приятелки около мен.
Най-големият зор е първите 24 часа след операцията, боли. Но минава и се забравя.
Желая успех на всички!
Отговори с цитат
  #593  
Стар 8th October 2015, 17:59
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Благодарим,Milletti !
Отговори с цитат
  #594  
Стар 12th October 2015, 15:35
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте, момичета! Цял живот си мечтая за големи гърди, ето че вече се отчетох с две деца и сериозно обмислям корекция на бюста. Скоро разбрах за д-р Пеев и виждам, че има много доволни пациентки които го препоръчват. Споделете през какъв период ви посъветва докторът да сменяте имплантите? От тук разбирам, за промоцията, която се прави периодично. Тази промоция ограничава ли изборът на форма и големина на импланта? Не открих никакви снимки на работата на д-р Пеев, ще съм много благодарна на опериралите се при него да ми пратят снимки на anna_kuzmanova@abv.bg Предварително ви благодаря!
Отговори с цитат
  #595  
Стар 15th October 2015, 08:41
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

За жалост никой не ми изпаща снимки, явно момичетата минали по този път рядко посещават темата. Искам да попитам има ли такива от вас, които са ходили на консултация в Скин Системс и при двамата хирурзи д-р Пеев и д-р Ковачев? И за двамата добри отзиви чета. За сега видях един резултат от работата на д-р Ковачев, от тази на д-р Пеев до момента - нищо. Може би единият предпочита по-естествената визия, другият дава карт бланш на пациентката сама да направи избора си, знам ли? Споделете вие ако имате впечатления.
Отговори с цитат
  #596  
Стар 15th October 2015, 10:04
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Присъединявам се към въпроса.Кой предпочита по естествена визия?Ковачев ли?
Отговори с цитат
  #597  
Стар 15th October 2015, 15:15
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Моят съвет е да отидете на консултация при лекарите, които сте набелязали. Тогава много от въпросите ще се изяснят. Каквото и да ви кажат тук във форума, най-важно е личното впечатление.

Няма такъв лекар, който да предпочита естествената визия и друг, който да не я предпочита. Отиваш, казваш какво искаш и лекаря според мерките ти казва дали може да бъде постигнато или не може. Обикновено дават варианти от които да си избереш. Е, тогава вече започва голямото умуване
Отговори с цитат
  #598  
Стар 16th October 2015, 09:33
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Вчера е била операцията на sheflera. Дано всичко е минало нормално! Чакам с нетърпение да се включи с разказ за преживяното!
Отговори с цитат
  #599  
Стар 16th October 2015, 11:09
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Даам,чакаме я с нетърпение....
Отговори с цитат
  #600  
Стар 16th October 2015, 14:29
milletti milletti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
......Споделете през какъв период ви посъветва докторът да сменяте имплантите? От тук разбирам, за промоцията, която се прави периодично. Тази промоция ограничава ли изборът на форма и големина на импланта?
Имплантите са доживотни, не съм чула за препоръки за смяна.Промоцията е за кръгли импланти, без ограничение в кубиците. Ако искате анатомични или лекарят Ви каже, че за Вас са по-добрия избор, доплащането за тях е 800 лева.

Колкото до снимки и да гледате, и да не гледате, все едно. Повечето дами тук са при Пеев, няма недоволни. От друга страна, сещам се един-двама лекари /умерено известни, не са от рекламираните/, които имат доста снимки в сайтовете си, както и доста недоволни клиенти. Така че, най-правилно е да посетите лекари и да ги "усетите". Колкото до Скин Системс, факт е, че цената им е супер, няма анатомични гърди за 4 800 лева никъде другаде. Болницата е ОК, гледат си пациентите, като писани яйца, макар и "промоционални". За избора на кубици, доста се изписа, но ... Прекалено много зависи от Вашите собствени - ширина, височина, обем и т.н. За да добиете някаква идея, поразгледайте сайтове /включително и чужди/, на които има снимки "преди и след". Да гледате само готови гърди е безмислено. В тези сайтове, вижте кои гърди "преди" се доближават до Вашите, като форма, големина и разположение, колко кубика и как са сложени /подмускулно търсите/, вкл. и дали кръгли или анатомични. Като си харесате нещо, което "преди" е било, като Вашите, свалете снимки "след" на телефона си и ги покажете на лекаря, за да е наясно какво искате и очаквате. Свалете и снимки на това, което не харесвате, за да му обясните и какво в никакъв случай не желаете. Така, лекарят ще може максимално точно да Ви насочи към най-подходящите импланти. Ако имате птоза - леко увисване на кожата и особено, ако е само на едната гърда, задължително изкоментирайте и вариант да се коригира по време на операцията. Защото имплантите няма да го оправят /запълнят/, в повечето случаи. А увисналата кожа след импланти, дава визуално пак разлика между двете гърди. Което е безмислено, щом ще Ви режат, така или иначе.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:49.