IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 17th September 2008, 18:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз отново оставам изненадан от дамксите предпочитания...как ще си оставя косми в интимната зона бе? Че и вертикалната линийка...хаха.До сега си мислих, че мишниците не Ви пречат толкова колкото интимните части, а то точно обратната...
Поне за мое лично успокоение си оставям косми само на краката и ръцете.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 17th September 2008, 18:29
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Е брадата е кофти,поне за мениначе има жени на които им харесва.Иначе аз честно казано за краката нямам претенции.И все пак моя не си ги бръсне,а ги минава с машинка,че ще вземат да се окажат по-гладки от моите Представяте ли си
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #63  
Стар 17th September 2008, 18:37
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Задължително е интимните части да са гладки.
Моят няма много косми по гърдите, така че не ми е проблем...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th September 2008, 18:58
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ето аз как мисля по въпроса. Мъжа трябва да се поддържа толкова, колкото това да не обсебва времето, за по важните неща с които е ангажиран (а те са страшно много, поне при мен)

По важното е да може да обезпечи финансово жената до себе си, да се поддържа така, както тя се чувства добре.

Аз лично подстригвам брадата си с машинка и тя винаги е като набола. Понякога я оформям "катинар или" по друг начин, но винаги поддържам врата чист и гладък.
Косми по гърба нямам (слава богу), на гърдите и корема са малко, но не ги пипам понеже ми е по гадно да видя пъпчасали гърди от космати такива.
В интимната зона действам с някакъв крем (забравих как се казваше), някога и с бръсначка, когато нямам време, ама не мога да го понасям оня храсталак.
На козметик ме е срам да ида за такава манипулация, че съм чувал козметички да коментират след гърба на клиенти, че са гейове, щото си махали космите там.
Аз ще съм доволен жената до мен да се интересува от външния ми вид и да ми прави уместни предложения и съвети. Стига да не се увлече: -Чакай сега малко сенчици, ах тоя гланц за устни как те отваря и т.н.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th September 2008, 19:07
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Аз ще съм доволен жената до мен да се интересува от външния ми вид и да ми прави уместни предложения и съвети. Стига да не се увлече: -Чакай сега малко сенчици, ах тоя гланц за устни как те отваря и т.н.
Като каза това, се сетих да добавя: ужасни са мъжете, които си скубят веждите. Все си мисля, че им липсва грим, за да е пълна картинката...

Жоро, чакам твоята тема с аватарите
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th September 2008, 19:21
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Задължително е интимните части да са гладки
Твърдо съм ЗА!

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Мъжа трябва да се поддържа толкова, колкото това да не обсебва времето...
Прав си, според мен това се отнася и за мъжете и за жените!

Не може приятелят ми да ми се оправдава с това, че го мързи да си обръсне брадата...цял месец и нещо Ако него го мързи... на мен сигурно ми е кеф да си бръсна краката, подмишниците, интимната зона.

P.S. Ник, за веждите си права. Като се сетя, че ми правеше впечатление, че приятелят ми има съединени вежди... се чувствам виновна.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th September 2008, 19:34
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Моите също са съединени, но така ме възприемат, а и аз самия. Не си връзвам кусур от това.
Скоро един дядка с който седяхме на два съседни стола във фриз. салон, рече на момичето: - абе я ми подстрижи веждите малко .....и тя като ги среса надолу, голям падна. Ама и той имаше чувство за хумор.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th September 2008, 19:37
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Аз пък не знам какво ме прихвана и един ден подхвърлих на приятелят ми... как ли ще изглежда, ако махне косъмчетата м/у веджите. Съжалява за тази моя постъпка, за щастие го обърнахме на шега.

Харесвам си го такъв какъвто е, май ще е по-добре да престана да му казвам, че е хубаво някой ден да се обръсне малко. Негов си избор...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 17th September 2008, 19:41
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Зу,той харесва ли се с тази брада?Мързела не е оправдание......
Отговори с цитат
  #70  
Стар 17th September 2008, 19:41
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Да ти кажа честно - ако ми предложи жена ми, ще ми е интересен резултата. В края на краищата - пак ще порастнат. Само , че в това време трябва да съм някъде на море или нещо такова, че да няма "смях в залата" Иначе защо да не се експериментира.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МъжетеобезкосмяванетоКакгипредпочитате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:14.