IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th August 2006, 22:33
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

и аз дано някои да се е избазикал !!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th August 2006, 22:34
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Иии големи проблеми с тва училище А кво ще кажеш за тия хора, които бачкат по цял ден, същевременно учат и се занимават с личните и не дотам личните проблеми?...Аре ще си говорим като свършиш училище, става ли? В момента още гледаш света през розови очила ,вярвай ми. И вместо да се оплакваш обърни внемание на правописа си
Тва беше оффтопика.
По въпроса с отсъствията - ми за разхайтени пубери трябват строги мерки, щот после всички се чудим що в 12 клас не знаят кой е Вазов. А другото което е - убедена съм, че и на 50 отсъствия да имате право пак ще намерите за какво да мрънкате вместо да си седнете на задниците
ПС: Надявам се тва за Първанов да беше шега...иначе звучи жалко, просто намесваш съвсем различни дейности
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th August 2006, 22:37
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

BoXko в мен детското ще остане цял живот...просто има един момент, в който трябва да започнеш да гледаш нещата от малко по-различен ъгъл...и то не става изведнъж.....ако в първи клас ваканцията и игрите са били всичко за теб...мисля че вече не си първи клас... разбирам раздразнението ти, че няма да имаш време за забвления, но с изказването си относно министъра и това да го пратим на сапун и изобщо колко непосилно е училището...е не мога да се съглася. Освен това на колко години си, че се самоопределяш като дете?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th August 2006, 22:37
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Хахах шега беше 8) ама africa , ти да не си учителка !? Отностно забележката ти за правописа ми и друг път съм казвал не съм в час по български език нета си е свободна зона и "ш си прая квот си искам бе еи"
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th August 2006, 22:39
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

на 16 съм да не съм мъж !? Исках да каже че аз имам едно детство и точно там остават наи хубавите години ако тръгна да се заравям в някакви книги замо защото министъра иска да изваждаме повече сгърчени от букви деца няма да стане. Ако не живея сега след време като погледна от другия ъгъл ще разбера че не съм живял
Отговори с цитат
  #46  
Стар 30th August 2006, 22:39
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

хахахаххахаха... как ги насолихме децата..... ама повечето от нас до неотдавна също са били ученици и аз лично не си спомням да е било такъв ужас и непосилна мъка, даже си се забавлявахме чудно, изобщо не съм се замисляла примерно за това, че трябва и да се работи и че почивката лятото е по-скоро лукс, а не даденост, но и не съм се оплаквала
Отговори с цитат
  #47  
Стар 30th August 2006, 22:40
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Бих предпочел всеки които не си мисли че 4 дена повече или по малко няма да има разлика или всеки които мисли че децата не могат да направят повече от 3 отсъствия и всеки които смята че трябва да ме изпитват всеки срок по 6 пъти на предмет , като включим напрежението и понякога адски злите учители , личните проблеми , липсата на време за "написване" на домашни и т.н училището си става направи убииствено така че тия 4 дена само мазохистите може да ги желаят
Според мен не си прав , но те разбирам какво имаш в предвид . Всеки някога е бил или му предстои да е с това мислене, но в по-горните класове то би трябвало да се промени.Сега ще съм 12 клас и тези 4 дена са ми най-малкия проблем, ако въоще мога да го нарека проблем . Както и миналата година, аз не съм на принципа изряден ученик въпреки , че съм в такъв клас. И с 20 дена да е , пак мога да не ходя на училище 20 дена повече от обикновено . И 1 да станат неизвинените отсъствия пак мога да имам 0 и 200 извинени. А и не забрявай , че именно ученическите години са най-хубавите в живота на човек(поне така знам и си ги изживявам пълноценно поне така мисля ). Така , че не ги мисли тези 4 дни 8)
Отговори с цитат
  #48  
Стар 30th August 2006, 22:42
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Добре ти си ходила 12 години на 15 септември аз 9 надявам се да си станат 10 от каде на каде тои ще реши че тази дата вече не става и трябва да почваме от 11 не е правилно незнам на пръв поглед няма нищо в това обаче е подло .
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th August 2006, 22:43
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

ееееее на 16 не си съвсем дете и никой не иска да се заровиш книги, просто има разумен компромис.... тези 4 дни не мисля, че ще съсипят детството ти...аз примерно( да взема и аз да се похваля) повече от 5 неизвинени не съм имала, учила съм в смг, където имахме по около 20 оценки по математика и ни юркаха доста, винаги съм хващала стипендия за успех, ходила съм по олимпияди, ама и се разбих от дискотеки(още преди да въведат вечерния час), купони ,пиене, белот...иии съм скитала по цяла нощ.... а и през деня също.. изобщо копунясвахме си....така че ще се справиш някак си стига да искаш
Отговори с цитат
  #50  
Стар 30th August 2006, 22:44
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

няма да се ходи на 11 септември
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotquotвЪЛЧЕВНАСАПУН
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.